Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkoušel jste někdo proteinovou dietu? jaké jsou u toho pocity? necítíte hlad? 

    • Manželka s tím začala, a když jsem viděl po dvou měsících, jak rychle ji jde váha dolů, tak jsem se rozhodnul, že do toho půjdu taky. Kupujeme si předchystané balíčky jídel, a dodržujeme interval 3 hodiny mezi jídlem.

      • A jak to chutná? takové nachystané balíčky?

        • Objednáváme si je od www .ketofit .cz/proteinova-keto-dieta, jako překvapivě všechno je velice dobře dochucené, a hlavně je to opravdu jednoduché na přípravu, i já sám to zvládám. 

  • Že by se blížila doba, kdy zavedeme nějaké poplatky nebo daně pro rizikové skupiny?
    Kuřáci, alkoholici (rozuměj všichni, kdo pijí alkohol), obézní lidi a sportovce?
    Já jsem pro, proč mají spotřební daní do systému přispívat jen první dvě skupiny a ne všichni rizikoví? *1*
    • Z duše mi hovoříte, to jsem zvědavá co ještě kde vyhrabou.
  • Zeman pěkně tloustne Není divu. Celý život se fyzické práci vyhýbal
    jako čert kříži. *2* *2* *2*
  • Simon Zuzana, nebo Zuzana Simon, u toho tlustýho chlapa nikdo neví co je příjmení, má s obezitou velké problémy, sádlo na mozku, a pak ty jeho "příspěvky" vypadají, jak vypadají!
    • Proruská Křenková - transvestita v rudých trenkách a sukni. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zdejší Putinovec a Zemanovec je transvestita.

    Chlap si dává ženské jméno Křenková. *15* *15* *15* *15*
  • Simon, ten vepř s nicky "celý kalendář", sám ač vyžranej o dietě káže, to jsou paradoxy
    • Ten *12* - Zemana jsi popsal skvěle. Gratulka.
  • Zeman pěkně tloustne. To je pravda.
  • Dietolog Simon?
    Prdlajs, se svejma 180 kg je obyčejnej čurík
    • Ty jsi muž a máš ženské jméno? Takže jsi komunistický transvestita. *15* *15* *15* *15*
      • Myslíš jako Simon??? To néééé, neblázni Simone!
        • Ty jsi Ruský transvestita. Simon straší pouze ve tvé pomatené hlavě. *15* *15* *15*
  • Zeman má značnou nadváhu.

    Není divu. Na práci v životě nešáhnul.
    A po alkoholu a tlačence jenom tloustne. *2* *2*
  • Simon, vyžranej jak prase, si hraje na dietologa, no to mě teda podrž!!!
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit