Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Použijte system Bureš, "Kdo vám to řekl, nestyďte se, kdo to objednal"? Bureši odpovíš nám na to?

 • Ty "stříkačky" musel "někdo" objednat na základě nějakých požadavků, co "někdo" sepsal...

 • Všechno je to jenom o tom, že USA ztrácejí pozici světové jedničky. A to i přes bezprecedentní počet vojenských základen po celém světě a suverénně nejvyššímu vojenskému rozpočtu a zbrojení na světě. Jak to tak vypadá, všechno není jenom ve svalech... Nakonec to dokumentuje i to,že oproti Číně ,Trump vůbec nezvládl pandemii

  v USA.

 • Už mám našich politiků plné zuby a je mi úplně jedno z které strany jsou. Jsou to chudáci a hlupáci. Budou vymýšlet samá omezení a o vakcínu se nestarají. Vše co je od nás na východ - tedy Rusko a Čína - je podřadné. Tam je asi pořád komunismus, porušování lidských práv, vědci jsou podvodníci co vše zmanipulují a zfalšují. Celá jižní Amerika už objednala vakcíny z Ruska, čínská vakcína jde také na dračku. Maďaři s Orbánem a Srbové také už očkují ruskou a čínskou vakcínou. Jim totiž jde o lidi a nikoli o politiku!!!!!!! Indie vyrábí vakcínu z Ruska a vyváží ji do celé Afriky. Jen ti naši hlupáci, včele s ministrem zahraničí PETŘÍČKEM, budou čekat do příštího roku na americko- britskou vakcínu!!!!!!! Milí přátele dopadne to nějak tak, jak v 1938, kdy se na nás naši věrní přátelé vykašlali a starali se jen a jen o sebe. A u nás se bude očkovat, když už bude celý okolní svět dávno oočkovaný a o vakcínu už nebude zájem. I když se dá pochopit postoj českých politiků, protože žebrat o vakcínu u Rusů, proti kterým ČR vede permanentně štvavou politiku, včetně vyhošťování diplomatů při jakékoli zámince, je třošku problematické. No ale co - o nás lidi jde přeci vždy až naposled.

  • vanhorne

   "protože žebrat o vakcínu u Rusů," 

   Tady je videt, ze nekteri stastlivci nemuseli vubec zebrat a byli naockovani jak Ruskou tak i Chinskou medicinou. 😉

 • Zase nějaký hoax? Slyšel jsem, že ty jehly byly vyrobeny na Slovensku. 

  Ale proč si na Čínu neplivnout, že.

  Ono je to tak příjemné. 

 • Pravdou je že umělců , uprchlíků a sociálně potřebných , včetně dotačních miliardářů má EU nadbytek .Poněkud chybí ty výrobní kapacity , snad se nedostaneme do doby kdy si nebudeme moc rozdělat oheň neb sirky z Indie nedorazí😬

 • Terminátor, už jsou čínské vakcíny a jehly, mimo vir, u nás?

 • Používat stejnou jehlu na propíchnutí lahvičky a na aplikaci vakcíny je fakt zvěrstvo. 

  a) Pokud "špunt" lahvičky nezdesinfikuji - je velké riziko, že vpich zhnisá a vakcinace bude neúčinná.

  b)Pokud "špunt" lahvičky, obvykle pryžový, dezinfikuji, zaručeně se mi desinfekce dostane dovnitř lahvičky a vakcínu poškodí.

  c) tak v 30% se kousek gumy ze "špuntu" dostane do jehly, ta se ucpe, a dávku můžu zahodit, když to "prorvu", tak  tu gumu aplikuji nešťastnému očkovanému.

  d) jehla se při propichování "špuntu" ztupí, ale ještě častěji se na konci ostří ohne a vytvoří háček, který vám při vytahování jehly z ruky "vyrve" i trochu "masíčka".

  e) pevné jehly se používají jen tehdy, pokud je vakcína - 1 dávka, již z výroby naplněna ve stříkačce (vzteklina).

 •  Máš plnou pravdu. Tuto verbež jsme už dávno měli vyházet z Hradu.

 • Takže až dorazí letadlo bude se opět Babiš plazit po letišti a devotně se ponižovat před čínskými soudruhy, nebo pošle Hamáčka ?

  No a příští vánoční poselství Miloše Zemana bude v duchu děkovných ód na Čínskou komunistickou garnituru.

  • Terminator

   Patrně jste svým slepičím mozečkem nepochopil, že nebýt Číňanů, tak jsme tady pochcípali na covid made in USA.

   • vanhorne

    "tak jsme tady pochcípali na covid made in USA."

    Wu-chan je v Americe?

   • termoš kdyby si nehráli čínani s něčím co neumí a nebo možná umí až tak dobře pak se tady tou diskuzí nemusíme zabejvat .

    Už tě někdy napadlo že ti netopejři s podkovičkou sídlí několik stovek km od Wuchánku , kurna že to nechytil někdo blíže , to holt byl netopejr křížený s čápem a unaven usedl na komín místního trhu či laborky , pustil bobek a hle už to šlo neb ho vdechla fretka co ji ulovil hladový poslíček na místním trhu neb již pět let neměl co do huby když ho vyrazili z institutu virologie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit