Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je můj prezident!!
    • Jeden "tečka" je originál, ale další jsou kecy jednoho pomateného estébáka. Možná chodí chlastat se Zemanem a tak se bez něj ani n e v y s e r e. *1*
      • Ten ESTbák co chodí chlastat se Zemanem, se jmenuje Josef Kvasnička, bytem Plesná, Adresa: Celní 172, 351 35 Plesná, Telefon: +420 354 596 527, Mobil: +420 775 146 138

        Email: josef.kvasnicka@seznam.cz
    • Mohu se zeptat,k čemu ho potřebuješ ??? *7* *7*
      • On tečka je takovej zdejší rudej revolucionář. Ale vždycky se najde nějakej píp, kterej na něj zareaguje.
  • A na co potřebuje IKEA masové kuličky?To mají náhradní,nebo s tím živí červotoče?Už ty jejich krámy v Evropě neprodejné nechce žrát.Ani se nedivím,já bych v tom bydlet také nechtěl. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Udělejte něco pro své zdraví, jezte koninu.Rozhodně lepší ež kuřata vyhnaná růstovými látkami.
    • ses si tim jisty ja bych neduveroval masu ktere se na obalu radsi ani neuvadi, kdovi odkud je neni konina jako konina *10*
  • IKEA ? nevyrábí náhodou nábytek či něco podobnýho? do toho masové kuličky ? kde to sem ?? HELP ME !!!!!!!!!!!!!!!! *7* *7* *9*
    • Ikea má ve svém obchodě stejně tak jako třeba KIKA restauraci *3*
      • No nazdar. *13*
        • np níte, ještě jsem ta nejedla nic, co by nebylo dobré... navíc, kůň nesežere jen tak kdeco, ať je odkudkoliv..... takže asi... je to nějaká protiakce na jejich úspěch...
    • Možná do těch k uliček dává piliny. *1* *1* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit