Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rolničky by mu slušely. Mohl by na Hradě dělat dvorního šaška.
  • Ten ódeesák zas z něčím kšeftuje? Prý prodává jakósi babu ..néni to obchod z býlím masem? Tož slalom! *1*
  • Oblíben je asi sám u sebe. Ale co, když může být komediant ministrem, vypočítavá komediantka manželkou prachatého dědka prezidenta proč by politický komediant nemohl hrát tam kam skutečně patří.
  • Divadlo tady předvádějí v politice všelijací lidi, které vynesla tzv. samet. revoluce. To politické divadlo mám denně na očích od listopadu 1989. Takže teď může předvádět své "herecké umění" na jevišti, dokonalou průpravu získal právě politice. Otázkou je, jak dlouho tomuto primátorovi, senátorovi a teď principálovi a spoustě jemu podobných, budou ještě lidi důvěřovat. Zatím to těmto politikům stále prochází, protože mají proti sobě národ, který je ve své podstatě stádem zmanipulovaných volů (co se jim nakuká, tak tomu věří...).
  • Nic nového, hraje už dlouho.
  • Termín oblíbený politik je úsměvný.
    Já kašlu na tyto šašky, pro mne má význam ten, kdo používá selský rozum, chce pracovat pro společný prospěch a nekrade. Ideologie, politická příslušnost, náboženské vyznání apod. zbytečnosti pouze svazují ruce a duši. *16*
  • To je dobrý, když komediant odeesák z parlamentu bude oblbovat lidi na prknech někde v Teplicích. Tepličáci hezky si ho ptáka užívejte ...
  • Kuřáček Kubera je oblíbený leda tak u redaktorů Čt a teď i i tiscali...
  • A u koho je Teplickej kojot oblíbenej ?
  • Zde je vidět vážnost politiků. Vše berou jako divadlo a tak to taky vypadá. Z lidí si dělají diváky, kteří pak nevěří vlastním očím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit