Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všimli jste si toho? Dobrý den pane Demo, už to začíná, nejdříve fiskální unie, potom EURO a za chvíli jsou z nás patolízalové nácků a frantíků...
    Nechce se mi věřit, že by to takhle chtělo 45 % aktivních občanů - voličů.
    Dokážu ale pochopit když řeknou nalas, že to od Karla nečekali. Ještě je čas říci nahlas: Tohle ne, jsme Češi!
  • bež do hajzlu kašpare
    • Pro mě osobně - já jsem měl určitou naději na změnu, na takovou, řekněme, změnu k větší slušnosti, lidskosti, empatii, většímu porozumění. Tímto to skončilo...Petříčku..jsi ubohý !!
  • Pane "Demo" Vy jste také poněkud debilní trotl že? Jestli chcete mít jako platidlo EURO a mít občanství Evropské Unie, můžete svobodně vycestovat a svobodně požádat o změnu občanství *1* *1* *1*
    • ahoj Petre..mozna si myslis ze jsi mi to ted nandal ale preposlu ti jeden vyrok : Stanislav Bernard, spolumajitel pivovaru
      "Hodnotím to jako vítězství určitého populismu, vítězství i určitých podpásovek v té kampani. Na druhé straně je pravda, že svou roli sehrála i vada řeči u pana Schwarzenberga. Pro mě osobně - já jsem měl určitou naději na změnu, na takovou, řekněme, změnu k větší slušnosti, lidskosti, empatii, většímu porozumění. Tímto to skončilo."
      • Dobrý den pane Demo, už to začíná, nejdříve fiskální unie, potom EURO a za chvíli jsou z nás patolízalové nácků a frantíků...
        Nechce se mi věřit, že by to takhle chtělo 45 % aktivních občanů - voličů.
        Dokážu ale pochopit když řeknou nalas, že to od Karla nečekali. Ještě je čas říci nahlas: Tohle ne, jsme Češi!
  • a my budeme mit uran, jadro a Putina.. huraaaa !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit