Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Světový průmysl prochází restrukturalizací, přichází nová průmyslová revoluce. Zatím zůstává avantgardou světového technologického vývoje USA.Zemí budoucnosti je Indie...
    • Já spíš sázím na tu Čínu.
    • Pamelo ? *8*
  • je usa, my žijeme ve fortuně a ta, jak známo, zvítězila
  • Kak zakaljalas stal - Как закалялась сталь
    • kalili, kalili a jsou v zadeli *1* *1* *1* *1*
  • http://nazory.aktualne.cz/komentare/zeman-si-z-peroutky-udelal-voodoo-panenku/r~3505e70c88c511e69966002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2
    • peroutka byl obdivovatelem nacismu
      • Miloš Zeman je zločinec protože byl členem zločinecké organizace KSČ:
        a komunistický režim povraždil více lidí než nacistický.
        • Nejen to, on byl fízl a fízloval pro StB *12* *16*
          • Snad se dočkám až zveřejní seznam zaverbovaných agentů CIA v letech 1987-2014 v této republice.
          • To máš pravdu, byl to zrzavej Veškrna. *2* *2* *2*
            • Seznam konfidentů StB:
              Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
              Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
              Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
              Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
              Svazek zničen 5. 12. 1989

              http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky

              *1* *2* *15* *3*
        • A co s tím uděláš Simone..hi..hi..zase bude prezidentem, lidi ho budou mít pořád rádi a ty budeš pořád bukvice Simon..hi..hi
  • Dobře to pan prezident Zeman v Číně ošéfoval, je super že bude mít ČR levnou ocel.

    Stejnak naši zaměstnanci v hutích umí prd, ať táhnou na pracák, čínská ocel je prostě čínská ocel.

    Děkujeme pane prezidente.
    • tak to prostě je, jsem pyšný na naši zahraniční politiku které dominuje Miloš Zeman
      • Zahraniční politiku vytváří vláda. Prezident je pouze neodpovědný, tj. nesvéprávný šašek, který dělá jen to co mu vláda určí. A pokud udělá něc o své vůli, je třeba ho potrestat odnětím Hrušovice a když to nepomůže tak ho hnát svinským krokem z hradu. *16* *12*
        • kdybys nebyl čurákem, nestal by ses kokotem
        • šaška na hradě byl havel
          • Šaška hradě dělá Zeman svými psem shrnutými koberci, virózou, řízkem bublinková zadel...
            Předčí i Klause a jeho krádež chilského pera v přímém přenosu *1* *1* *1*
  • Až budeme chodit v bílých hábitech a třikrát denně mlátit hlavou o zem tak to nebudeme potřebovat. Rohožku na které budeme klečet se vždycky upleteme.
    • to hm..
      mluv za sebe ty submisivní sluho, ty si mlať hlavu o co chceš, my chlapi se o to postaráme
    • já neumím plést:( už jako dítě jsem to zkoušel ale v páté řadě se mi to vždycky zašmodrchalo.
      můžu si tu rohožku koupit ?
      • neschopný je taky vyrobí v číně, neboj
  • Co je to proti likvidaci hutnictví který nastal po "sametu".
    Poldi Kladno, Královopolská, Nová Huť ... a další a další
    • jako tiscali. Královopolská byla firmou strojírenskou, ne hutnickou.
    • jj, ti převlečení komouši, kteří po revoluci tyhle gigantické podniky dovedli ke krachu už nikdo na nohy nepostaví
  • Nejenom ocel!!! Třeba u nás byla nejstarší sklárna ve střední Evropě.Prodali to vietnamcům nebo číňanům ty ji zrušili technologie odvezli a konec! Byla založena 1414 !!!!!!!!!
    http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/chribska-sklarna-oslavi-600-narozeniny-sklo-jiz-ale-nedela-20140714.html
  • Zatímco před třemi lety k nám doputovaly ze země draka tři tuny oceli ročně, loni už jich bylo sedm. A bude hůř.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    netroufám si ani pomyslet jak to bude katastrofické až nám příští rok Čína pošle třeba až deset tun oceli..... *6*
    • že ten překlep ještě v tiscali nikoho netrkl a neopravili to. Oni po sobě nečtou, co napíší?
      • pitomost, shrábne peníze a má v paži
  • Nová doba,kdepak jsou teorie o tom jak nás uživí služby,obchod a banky.Ono vyrábět ocel se nenaučíte ani za rok a soumrak strojírenství je černá můra Evropy.Dneska se nikdo nechce stát učněm a ani strojním inženýrem,ale humanitních studentů je přehršel.Někdy mi připadá že se ztratil veškerý zdraví rozum,bezdětná Angela zve uprchlíky na žádost velkých firem,herci a jiní činovníci promlouvají že děti ani mít nemusíme a máme pomáhat imigrantům.Ekologie pláče když se k nám všechno tahá z Číny,na ekosolarka vydáváme několik miliard z daní ,které musíme neekologicky vydělat a panely se vyrobí v Asii určitě eko. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit