Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I s Babišem ve vládě se nadále Česko řítí do státního bankrotu.Což je zpráva špatná.My potřebujem ,už dávno,takovou vládu,která místo dalšího dlužení začně svižně starými lumpy nasekané dluhy svižně splácet.
    • Ale u voleb těch starých lumpů jste snad byl i vy a vámi dalších 60% lidí oni si tam nesedli sami,byli zvoleni.Někdy mám pocit,že všichni co zde píší žijí v jiné zemi,nevolí a jen kritiují,takové lidi naše země nepotřebuje,těch je tady fůra,je lépe žvanit než něco dělat a to ve všech oborech.U nás má každý průměrný člověk podle keců minimálně tři vysoké školy včetně 10-ti leté praxe v politice.Dej bože lehko.
  • Mně zklamal předseda KDU, pan Bělobrádek, katolík a styky s s pochybným ANO mu nevadía ještě respektuje rozhodnutí soudu.Já ne, když paní soudkyně upřednostnila 2 řídící estébáky a u nich ruka ruku myje
  • Paní soudkyně uvěřila řídícím estébákům, je to výsměch justice a tím dala estébákům zelenou.A pane premiére moc se netěšte, ještě bude odvolání.
    • vy jste u toho soudu byl jako svědek nebo jako obhájce že máte informace ze spisu?Aspon se tak chováte.Jste zřejmě velmi dobře informován vzhledem k tomu jak se k dané věci vyjadřujete,zase jeden žvanil který ví co by,kdyby,jak by etc-c.
  • dostává z vašich peněz šest miliard ročně. To se to žije. A to chce bojovat proti korupci? *1*

    http://svobodnenoviny.eu/andrej-babis-dostava-z-vasich-penez-sest-miliard-rocne-to-se-to-zije-a-to-chce-bojovat-proti-korupci/
  • Babiš musel ze Slovenska odejít díky jeho neprůhlednému podnikání a copak dělá u nás....zaměstnává 30 tisíc lidí.....kdepak ale vzal peníze na koupení gigantických firem....a jako coby politik....kde bere čas na kontrolu tolika firem.... ?Nevím no...pokud vím,jeho podnikání spočívá i v politice....jeho slova :pokud mi pod cenou neprodáš firmu,tak tě nechám zkrachovat.....
    • Majetek s otcem , také komunistou získali při privatizaci v 90 letech.Jedině komunisté měli informace a Babiš veliký zvíře na PZO
  • opakovat se určitě nebude....
    peníze které sám Babiš a jeho tehdejší kumpáni nakradli na PZO, nikdo nikdy nespočítal kolik peněz a majetku hlavně v Arabských státech bylo rozkradeno těmito lidmi! Pan Babiš jistě svou pohádku přednáší velice působivě, ale pouze pro lidi s IQ 55" Nikdy se nenašlo 25 milionů dolarů z PZO a to si myslím není špatný začátek do podnikání...
    • můžete mi o tom poskytnout nějaké relevantní dokumenty nebo jakékoli hmatatelné důkazy?Pokud ne,považuji to za JPP několika žvanilů.
  • Nebude dlouho trvat,a tyto exkomunisticke soudy prohlasi,ze zadna StB neexistovala!
    • neexistovala a neexistoval ani komunismus tak jako neexistuje demokracie vše je jen stav vaší mysli....vlastně se vám vše jen zdá,život je sen ze kterého se probudíte smrtí.... spěte nebo sněte sladce*1*
    • Existovala a to víme všichni a nikdo to určitě nebude zpochybňovat ale když chci někoho stíhat,dám národu možnost nahlédnout do všech spisů a ne skartovat ty,které jsou velmi výbušné a ne zrovna potřebné a nechat ty,které se mi mohou časem hodit.25 let po revoluci už to nikoho nezajímá,jen žvanily a folozofické opruzovače,ted chceme vidět výsledky práce pro lidi a náš národ.
      • Vysledek vidi i slepy-zem rozkradena,zadluzena,zdevastovana a v ocich veskerych statu neduveryhodna.
  • Pro mou osobu existuje jediná satisfakce a to je zpráva o smrti největšího novodobého zla a to je Klaus.Kníže to má za pár a Kalousek doufám taky,Poté budu mít zcela klidné a spokojené spaní.Vím,že je to morbidní ale oni si nic jiného nezaslouží a Klaus to navíc završil svou amnestií aby na poslední chvíli pomohl svým známým a kamarádům hnůj všech hnojů s buzerantským úsměvem,když pominu jak zkomplikoval život dalším vládám,veškeré náklady by měl zaplatit ze svého lump všech lumpů.Doufám,že jestli se dostane do učebnic,tak jako odstrašující případ demagogie a nejvrchnější velitel všech darebáků své doby.
  • S jeho prachama by i Hitler v dnešní době byl nevinen.
  • Pětina amnestovaných, které "propustil" Václav Klaus, je opět za mřížemi! Jeho přátelé
    na tom vydělali, a tím pádem si svoje zisky "zabezpečili"! - Kikina po skončení svého
    funkčního období si mir nix dir nix zajechal do Moskvy, aby se Medvěžonkovi zpovídal
    z činnosti "za uplynulé období", tak jak je povinován velmi ouzkému příteli! O jehp přáítelích
    víme léta!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit