Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je To Stát Izrael - Medinat Yisrael (hlavní město Irušalaim - čeky Jerusalem)  - kdo je celosvětovým průkopníkem v oblasti boje se SARS, způsobovaný virusem 2019-CoViD...

    Takže se zdá, že posledním rozhodnutím Ministerstva zdravotnictví Česko , ale i další státy světa následují Medinat Yisrael, ostatním zemím ukazující budoucnost boje proti pandemii - již více než rok! 

    Medinat Yisrael byl mezi prvními státy světa, co zavedly očkování dospělých, mladistvých, nyní i dětí proti virusu 2019-CoViD a začal vydávat tzv. "covidové pasy".

    V posledních měsících se Medinat Yisrael také stal průkopníkem ve věci  přeočkování třetí, "posilující" dávkou vakcíny.

    Už Koncem července začali zdravotníci v  Medinat Yisrael nabízet posilující dávky lidem starším 60 let, 

    od konce srpna pak země zpřístupnila třetí dávku osobám starším 16 let, a to pět měsíců po podání druhé dávky. 

    Za plně očkované  Medinat Yisrael považuje jen ty, co jspi očkováni třetí dávkou poté, co  na ni získali nárok. 

    TAK BY TO MĚLO BÝT PO CELÉ EVROPĚ - ČESKO NEVYJÍMAJE!!!

  • tobro

    Info 

    https://tinyurl.com/4zj9wrec

    • To je žvanírna, co?

  • nehte se ocokovat !!! ochranit e !!! s ulc naveky vdy !!! to je termina l !!!

    • Jaké "nehty (nehet)" má autor tohoto nesmyslného souvští na mysli?

  • Nechám se očkovat po víně. Jen nevím, jestli červeném, bílém nebo modrém.....😯

  • Lidé v Česku mají obecně odpor k všemu, co je povinné.

    To vidím jako pozůstatek tiché rezistence proti státu z let 1948 - 89...

    Na rozdíl od nás lidé v Israeli se očkovat (povinně) nechávají, ovšem

    kromě muslimů, co tím deklarují odpor vůči státu.

    Na rozdíl od  (také  muslimských)  Spojeních arabských  emirátů,  kde 

    první dávku  vakcíny proti virusu-2019-CoViD 100 % těch, kdo mohou 

    být očkováni a 100 %  populace S.A.R  dostalo nejméně jednu dávku vakcíny, 

    nemluvě o tom, že 90,18 % obyvatel SAR je proti 2019-CoViD očkováno plně!

  • f2sulik

    Já jsem se nenechal očkovat ani jednou a jakmile budu mít možnost a bude tady třetí dávka, nenechám se naočkovat znova. Neměl jsem s tím vůbec žádné problémy a žádné ani neočekávám.


    • To je Vaše soukromá věc a okolního světa zbytečná starost.

      Stejně tak se můžete třeba se stavět na hlavu a odstrkovat ušima...  

    • Protože jsem normální člověk, který se snaží řídit se (pokud je to možné a v mých skromných silách) vlastním rozumem. Každý se rozhodujeme sám za sebe.

      Osobně Vám přeji jen to dobré i když můj postoj je právě opačný. Nechodím nikam skandovat, aby se lidé očkovali, neřvu před domy lékařů, protože tohle prostě slušný člověk nedělá. 

  • Já jsem se nechal očkovat 2x a jakmile budu mít možnost, nechám se očkovat třetí dávkou. Neměl jsem s tím vůbec žádné problémy. 

    • Vyrozuměl jsem z Vašich reakcí, že jste muž v letech. Možná ve věku mého tatínka.

      A i když někdy nesouzníme, myslím, že se v tomto ohledu chováte rozumně a odpovědně. Především sám k sobě a svým blízkým. 

      Možná si to někdo nemyslí, ale to je vyloženě jeho věc. 

      • Děkuji za pochvalu. To, že máme na mnohé věci různé názory neznamená, že bychom nemohli být přátelé. Jsem na tomto světě zjevně o něco déle než Vy a tak díky svým osobním zkušenostem mám na leccos jiný pohled. Ale ani já nemám "patent na rozum" a mohu se mýlit.

    • Je  hezké sledovat, jak si s Chmelou rozumíte. Já to stále říkám, že Kapitalismus a Komunismus jsou pouze dvě strany jedné mince. Nebo jednoho stolu? V nicnetušící veřejnosti se tak vytváří iluze "volby" aby se náhodou nebouřili a nebránili. 🙂

      • Zajímavá myšlenková konstrukce.

        Každý politický konstrukt je svým způsobem kalkul.

        Klasici říkají, že je to něco jako náboženství. Obojí vzniklo v okamžiku, kdy první podvodník potkal prvního hlupáka. 

  • a pokud se větší množství lidí z profesí kterým bude nařízeno očkování rozhodnou že dají výpověď tak bude stát totálně v háji.  Už  nyní je nedostatek policistů a zdravotníků  takže další odliv by byl pro tyto obory smrtící. 

    Mnoho lidí se nikdy nenechá naočkovat prostě z principu protože nechtějí aby o jejich těle rozhodoval stát.   Protože pokud projde že stát rozhoduje o našich tělech tak nám dříve nebo později může začít nutit třeba čipování.  A ti co odmítnu budou zase  vydírání zákazem vstupu jako neočkování?  Tohle je nebezpečný precedens a pokud projde bude hůře. 

    • Žít ve státě je prostě něco za něco. Nemůžete jablko mít a zároveň ho jíst, jak říkají ve Skotsku. 

      Ty konstrukce jako "aby o jejich těle rozhodoval stát" jste vymyslela sama, nebo jsou převzaty z hoaxů odpůrců?

      Dotahovat některé (zdánlivě správné) myšlenky ad absurdum je nejlepší metoda demagogie. Až Vás Vaše tělo zradí, pomůžete si sama, budete se sama operovat, poskytnete si komplexní lékařskou péči? Představte si, že jsou ještě pořád tak zaostalí a neosvícení jedinci, kteří z času na čas své tělo konfrontují se státem. Ale to jde asi mimo Vás. Vy prostě víte a já Vám to ani málo nechci vymlouvat. 

      Duši svěřte Bohu a tělo králi. Každý rozhoduje jinak, že? 

  • Podle statistik se v nemocnicích odehrává něco jako "epidemie neočkovaných". 

    Ve věkové skupině 80letých a starších vyžaduje intenzivní péči 3,5krát více neočkovaných než očkovaných jednotlivců.

    Ve skupině jedinců 70-79letých je to dokonce dokonce 6,8 krát více. 

    I v samotném průběhu nemoci SARS mají očkovaní větší šanci se uzdravit (a to nepíši o šanci nákazu vůbec přežít)- jsou na tom 5,8krát lépe než ti, co si vakcínu aplikovat nenechali...

    • Bylo by dobré se podívat na stránku ockovani.opendatalab.cz/statistiky a sprostě nelhat. Na stránce je tabulka a zní je celkem jasné, že v nemocnici je neočkovaných a očkovaných stejně. Bylo tam i stejně mrtvých, ale tuto část zakázalo ministerstvo zdravotnictví zveřejňovat. Z ní totiž plyne, že vám očkování nijak nepomůže. Takže ministerstvo zdravotnictví by se mělo přejmenovat na manipulátory.

      • Vážený pane Terminátore, zajisté sám moc dobře víte, že nic není tak zneužíváno jako statistiky.

        Žijeme v reálném světě a myslím, že každý z nás je dost gramotný, aby vnímal reálné informace ze svého okolí a nemusel se spoléhat na to, co mu mažou na krajíc žoldácká média.

        Proto se rozumný člověk rozhoduje podle svého rozumu a ne podle publikovaných statistik. 

        • Ale třeba pro pohřební službu a krematoria jsou statistiky 

          v sezóně epidemií velmi důležitý zdroj informací...

          • Jistě, ale mrtvým už lhát netřeba. A pro krematoria a PS jsou to položky a ne argumenty. 

            • Také názor.

              I když s ním souhlasit nemohu...

  • Takže budeme pravidelně každých 5-6 měsíců chodit na další a další "posilující" očkování... 

    Co dalšího ještě výrobci vakcin nevěděli  anebo nám zatajili ? 

    • Proč ne? Proti chřipce se nechávám pravidelně očkovat vždy na podzim už po mnoho let a nemám s tím žádné problémy.

    • Jen Bůh ví všechno a včas. 

      Nás nestvořil dokonalými a tak se s problémy pereme jak umíme. Až geniální jedinec najde univerzálně úspěšné řešení, Nobelova cena jej jistě nemine. Zkuste to. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit