Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je zábavné sledovat chování spoluobčanů. když jim očkování přivezou až pod nos, tak super, vakcinace je hotová.

    Z toho je vidět, jak naši politici nerozumí svým voličům.

    Mobilní očkovací skupiny a jít barák od baráku, aby lidi nemuseli zvednout zadek.

    95% by jich už bylo po obou dávkách. 😛

  • Třetí dávku musí přece rozhodnout s. Bureš. Teď ale musí honem vyřešit otázku Koudelky. Ten ve Lánech se přece probudil a tak mu nedává klid.

  • Ještě by mělo být zavedeno povinné očkování proti blbosti. To by byly panečku v Česku kšefty! 😀

    • Píšete to, pane Občane s tradičním pohrdáním ke svým spoluobčanům. Rozuměj - blbí jsou jen oni, mě se to netýká.

      Kdybych přijal tuhle Vaší hru - šel bych se očkovat jako první.

      Mě blbost ostatních nevadí (každý má na nějakou nárok).

      Mě vadí moje blbost a té bych se jednou rád zbavil. 

      Takový kšeft bych klidně podpořil. 😛

      • Pane kolego, já bych se proti té blbosti nechal bez váhání očkovat. Pro jistotu. Jeden nikdy neví... 😉

  • Hmmm - třeba i čtvrtá a potom další přeočkování...

    Jako u chřipky...

    • Naprostý souhlas. Proti chřipce se nechávám pravidelně očkovat už po mnoho let s naprostým úspěchem. Proti té čínské potvoře jsem se nechal dvakrát očkovat hned jak to bylo možné a pokud bude zavedeno přeočkování proti novým mutacím nebudu váhat.

      • To bylo od Vás rozumné.

  • henrys

    Tak Vám nevím? Něco mi uniká? Většina výrobců vakcín ji udělala dvoudávkouvou, tuším jen Johnson je jednodávkový, tak co je to za blbost s třetí dávkou? Navíc ty vakcíny jsou schváleny podmínečně a dočasně (1 dočas = 22 let?)! Pokud nefungují proti Covidu, pak je třeba vakcinování okamžitě zastavit, bo mají zřejmě jiný účel! Nejsem žádný konspirační teoretik, ale stačí si srovnávat informace od počátku tzv. pandemie a nehltat nekriticky mainstream! Izrael, který se chlubil nejvyšší proočkovaností, má najednou problém, protože mu kolabují mladí očkovaní, kteří by dle všeho bez očkování žádný problém neměli! 😛

  • KIMCID

    A v Izraeli i naočkovány musí do karantény

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit