Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtělo by to pouze aby byl v republice právní stát. To je ale na tuhle postbolševickou republiku moc.
  • Každý je zničitelný !!! Co tím chce autor říci, že by Kalousek uspěl i v jiných parlamentech???
    Znamená to, že je to tam stejné ??? To nás potom ať ochraňijí všichni svatí a to jsem prosím neznaboh!!!W
  • A co prosím je na něm dobrého?A že nemá dobrý charakter není pravda, on ho nemá vůbec a o nějaké morálce v životě neslyšel. Zlodějina a podvody, to mu k životu stačí.
  • Když je tak dobrý a všechno ví předem, proč se tak zoufale ztrapnil s Parkanovou , s Lessym a taky se Skokanem? Mohl ji bránit kultivovaně, jenomže on bojoval o sebe a svoji vinu.Pociťuji jako velkou ostudu tohoto člověka ve vládě a to jsem ho volila. Všem se omlouvám, byla to neskutečná chyba.
  • Jak se můžete jako autoři podepisovat na tiscali.cz pod články, které napsal někdo jiný? Nebojíte se žaloby kvůli autorskému právu?
  • Čekal snad v červnu někdo že zašijou přes noc Ratha? Nečekal! A tak je to zcela možné i s jinými. Chce to trpělivost.
  • Kalousokvě neprůstřelnosti nevěřím, nedaleká budoucnost mi dá za pravdu. ale to bude potom kravál. A taky konečně poznáme jeho dlouhodobě vydžované podporovatele ... *1*
  • Nikdo není nezničitelný. A Kalousek měl při vydávání Parkanové hodně staženej zadek... Jenže Kalousek ovládá Nečase (Kubiceho) a média (o TOP09 se psalo jako o hotové parlamentní straně, když ještě ani neměla ustavující sjezd, o volbách nemluvě...) Já myslím, že Kalousek dojede na svoje falšování státního rozpočtu a katastrofální schodky. Jde jenom o to, kdo to odhalí a nenechá ututlat. Snad nějaký insider z MF.
  • Na každou S V I Ň I už se vaří voda, ale na tuhle už skáče puklička na brutaru !!! *10* *16* *12* *12* *16*
  • Odborníci z Číny se vyjádřili, že již před dvaceti lety by byla rodině zaslána složenka na částku rovnající se jednomu náboji popravčí čety. Musel by být však politikem ČLR.
  • A já bych s radosti mu pověsil za nohy.
  • Kdyby se Kalousek dostal do rukou občanů, tak by se mohl jak by chtěl. A na provaze.
  • A co nám tím chtěl autor naznačit. Že čím větší lump, tím je nepostižitelnější a Kalousek, jakožto lump z lumpů největší je zcela nezničitelný? Nevěřte tomu. O své nedotknutelnosti byli přesvědčeni mnozí a mnohem větší bouráci, než je Kalousek. A takřka přez noc o toto své přesvědčení přišli. Většinou pak skončili na popravišti, umlátil je dav a v lepším případě v doživotním vězení.
  • Kalousek je politický dobytek s hroší kůží a bez svědomí.Pokud by tak nebylo,již dávno by se pod tlakem veřejnosti odporoučel!!!
  • Pan ministr byl v KDU, která byla ve všech vládách pravicových i levicových.Jednou chtěl jít do koalice s komunisty.Když KDU šla dolů, založil novou stranu,Charakter nemá dobrý
  • Kolik je ti, odhaduji nad 80. Jsi jako svině, která jde na porážku a ještě se naposledy zatřese.
  • Na rozdíl od jiných flákačů .
  • Copak Mirda, kdyby tak byl schopný i v posteli, tak by byl.....
  • Vy jste pracoval určitě ve vězeňství. Ty vaše výrazy už delší dobu sleduji.
  • Pro Honza.Sobotka z ČS;SD je největší gauner.Hraje si na levici,aby pak mohl vládnout z pravicí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit