Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Český národ sklízí plody svého ovoce. Záleží jenom na něm, co všechno si nechá líbit a kam až to nechá zajít. Politikům vyhovuje, když lidé remcají, protože JENOM remcají. Ano, mají svobodu slova, svobodu cestování. Tyto iluze občané vyměnili za skutečnost. Protože ve skutečnosti nemají peníze, aby cestovali. Nemají práci, aby měli peníze. A nakonec nemají ani svobodu, protože tu jim už dávno vzali drzí politici.
  Z historie - prostě si neumíme vládnout. Souhlasila bych s připojením k Německu, ať všechny kauzy s finančními tunely odsoudí podle německého práva!!! A ať konečně mohu nakupovat kvalitní potraviny a nejsem ohrožena rakovinou žaludku a tlustého střeva.
  Tak hodně zdraví, občané! *3*
  • Možná by stačily i některé předlistopadové zákony, neboť různé krádeže a zpronevěry (nověji tunelování, v "lepší" společnosti to asi zní lépe) by byly hodnoceny jako krádež majetku v soc. vlastnictví, což bylo téměř srovnatelné s vraždou, ne-li horší. A jídlo? Naše potravinářské normy byly v mnohém přísnější než evropské. Jak už se zde často psalo, nemusely se rušit rozumné zákony. Ale to by se nedalo tak snadno rozkrádat a ještě národu tvrdit, že je to pro jeho blaho.
   • Vážený pane,
    naprosto souhlasím. Dosud vládnoucí pánové z Neumětel (samozvanci) zavrhli vše minulé, bohužel i to, co se osvědčilo - pořádek, práci pro lidi a malou kriminalitu.
    Nejsem pro "láska a pravda zvítězí", ale v této době pro zákon "kyje".
    Tak krásný den Vám přeji - alespoň to sluníčko je zatím zadarmo a není z něj žádný poplatek nebo daň (ale co není, může být zavedeno našimi geniálními politickými garniturami).
    Zdravím srdečně Vás i sluníčko!
    *4*
  • To jsou plody studencké volby a ne národní.
 • Že se pod Nečasem zrovna neotevře zem a nepropadne peklu. Kdo nechal tuto zemi rozkrást? A on bude zmrazovat důchody? Zvyšovat DPH na 30%? Hanba takovému člověku. Nemá vůbec ponětí jak se dole žije, jak exekutoři vyvádějí. Jak chcete nastartovat ekonomiku? Zvyšováním počtu nezaměstnaných? Hlášením se na czech point, aby náhodou si postižený vyhozený zaměstnanec nepřivydělal bokem a přitom to cikány, kteří nikdy nedělali, neplatí. Opravdu, pánové z ODS a TOP 09, jste hanbou národa a při volbách vám to rádi spočítáme.
 • Nečas na té ODS párty zřejmě hodně pil, neboť sociální soudržnost nikdy nebyla pravicová hodnota. Nota bene ODS se spolupodílela na rozvrácení sociální společnosti v našem státě. Potřebuje ústavní léčbu (ukrajinského vzoru) 8o)).
 • Hledáte peníze banky jich mají a daně neplatí a ještě je stát z daní občanů podporuje ač nejsou ani naše to je kocorkov *6*
 • Nečasi podej demisi a odejdi než tě národ odsoudí. kde jsi tuto republiku přivedl do bídy, a hladu.
 • Dámy a pánové, mlátíte zde prázdnou slámu.Hádáte se o ničem.Pojdˇte se předvést 15.3. na náměstí ve svém městě.Teprve potom se uvidí jak vážně to mysíte.Ale takhle jsme jim jenom pro srandu,hovoří,že jsme nepřející národ,že jim všem jenom závidíme pár korun. Ukažme jim konečně ,že jich máme dost....... *2* *15* *14* *10*
  • Souhlas !!!! Vypněte 15.3. 2012 v 17.00 hodin PC a zvedněte zadky a hybaj na náměstí!!!
  • A co se bude u nás na návsi dít? Co se tam vyřeší? Výc než v hospodě? To asi těžko.
 • Tu bandu kolem Nečase občané vůbec nezajímají. A nebýt studentů tak nám nyní nevládli. Za tento stav můžeme děkovat jen studentům. ti volili strany které nám nyní chtějí vládnout.
  • Co kladeš za vinu studentům?? Jsi pako? Přece nejvíce voličů je z řad těch starších. Studenti volili netradiční strany jako jsou piráti a pod. Zřejmě nemáš kategorii studentů rád, protože jsi neměl rád asi školu, viď
   • Tak to se tedy pletete!!! Piráti ty volilo pouze pár jedinců a mnohdy to studenti nebyli, ale vládnoucí garnitura jim může děkovat.
  • Je to tak a teď brečí. Museli vědět, co je čeká. Pravice to předem signalizovala. Nebo nemáme dost inteligentní mládež? Blbcům stačí říkat, že vzdělanější mají volit pravici. Máme tedy vzdělané jen blbce? Nebo je 20 let strašit komunisty a tzo s obdobím 50 let. To vše je dávno pryč a i ti bývalý komunisté se ještě koncem 50 a 60 let omluvili a provedli amnestie a odškodnění postiženým. Tak co komunistů vyčítají. To že uměli hispodařit?
 • Za tuto svou situaci můžeme poděkovat studentům, kteří to rozjeli. Citace z Wikipedie ´´V Praze byla 17. listopadu, v den 50. výročí událostí listopadu 1939, policií brutálně zastavena studentská demonstrace a tím byl započat proces označovaný jako „Sametová revoluce“. ´´ Teď si stěžují, že musí něco platit. Je ovšem pravda, že za to nynější studenti nemohou. Toto jim nařizují ti studenti , kteří tenkrát dopomohli k tomuto tunelářskému bordelu a rozprodali postupně stát, za dost tučnou úplatu. Měli by to školné doplatit zpětně, aby to bylo spravedlivé. Nemohou někoho nutit něco platit, když to sami měli zdarma.
  Můžeme si za to sami, jaký je zde stav. Chtěli jsme to. Těch pár co to nechtělo, nemohli nic dělat. A nebyli při tom horliví zastánci komiků. Nemá cenu teď brečet. Sice nám trochu déle trvá než začnem něco dělat, pak to ale lítá. To co začalo jinde, přijde i sem. *5*
  • S mnohým lze souhlasit, ale nevím, jestli za to můžou právě studenti. Bez problémů byly rozehnány demonstrace a protesty v roce 1988 a z počátku 1989.
   Jestliže policie byla schopna potlačit demonstraci 17. listopadu, proč najednou nebyla schopna rozehnat demonstrace v příštích dnech? Měla techniku, výstroj i výzbroj, byly zde i Lidové milice, armáda, demonstranti měli jen holé ruce a možná by v nejhorším stačilo pár výstřelů do vzduchu. Nejspíš by stačilo rozehnat jen pražské demonstrace a dnes bychom možná slavili 10. výročí vzniku komunistické společnosti.
   Viděli jsme, co vládnoucí garnitura dokáže třeba na Šluknovsku, takže nějaké demonstrace, při níž by hrozilo její svržení, by byly jistě brutálně potlačeny - ve jménu demokracie.
   Výhradu mám k poslednímu odstavci. Není to naše vina a tohle jsme určitě nechtěli a nejspíš si to tak nepředstavovali ani sami aktéři listopadových událostí. Volební sliby a následná realita byly různé věci.
   Někdo odmítl pomoc západních vlád s vytvořením skutečně demokratického systému a spravedlivých zákonů. Doufám jen, že jednoho dne na Nově (pozor, následující záběry jsou drastické) uvidím, jak dotyčný letí z okna a je dole roztrhán přihlížejícím davem.
 • Podíl ODS na tom, co se odehrává teď ve státě ještě není dostatečně objasněná. Co je naprosto jasné, a za co může Nečas je to, že ješitný Kalousek řádí a chce dokázat, jak je dobrý ekonom za každou cenu. A ta cena je pro národ, teda pro ty střední a nižší vrstvy, opravdu skoro ožebračující. Celé vládě potom lze vytýkat, že ji opravdu nejde o lidi, ale o to, dokázat, jak jsou schopni dluhy zmírňovat také za každou cenu. Umožňuje velkým strategickým firmám, bankám a pod. aby si s cenovou politikou dělali co chtějí sami a tak se nespokojenost z těchto faktů promítají i na vládu. Bohužel oprávněně. Vláda nekoriguje cenový a finanční stav republiky, jenom vybírá a vybírá "desátky" kde od koho, pomnejvíce od pracujících občanů. Nefachčenků se to netýká. Často se mají lépe, než ten co pracuje.
 • Domnívám se, že nejde o pití, ale o dacárnu nevšedního druhu. Je třeba vzít, ne klíče, ale klacky a trochu tu bandu zlodějů a korupčníků prohnat. Prohnat tak, aby už nenašli cestu zpátky, aby už přestali škodit této republice. Je to všechno na Vás mladých. Dědek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit