Přejít na výpis diskuzí

Odbory hájí hlavně zájmy svých členů, myslí si většina Čechů

23.6.2011 16:40
8 příspěvků

Naprostá většina obyvatel Česka je přesvědčena, že odbory hájí zájmy svých členů a také státních zaměstnanců. Jen o málo více než polovina dotázaných si ale myslí, že se odbory staví za zájmy všech lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Se nedivte Važení, vláda zastupuje zahraniční kapitál, tomu jde o zisky a né o lidi, zahraniční kapitál vykazuje tady miliardové zisky, které odvádí do zahraničí na západ od našich hranic a tam tyto zisky taky zdaňuje a ročně je to až 500 miliard korun a banky odvedou do zahraničí víc než 80 miliard korun, ale na druhou stranu dluh státu neustále narůsta a pan minist financí Kalousek nám pořad při každé příležitosti zdůrazňuje, že jsme to nehorázně "prožrali" , přitom výše zmíněné zahraniční firmy vysávají tuto zemi a nepodílejí se na financování infrastruktůry a financování nákladů spojených s chodem státu, jenom, jak již zmíněno, vysávají tuto zemi do "morku kosti". V případě, že jim neco nevýjde okamžitě podávají na český stát arbitráž a v 99% tuto arbitráž vyhrávají protože všechny arbitráže se odehrávají u nich a od roku 1989 Česká republika na arbitrážích zaplatila jeden celý státní rozpočet. V případě, že vladě se podaří prosadit vyvedení peněz z důchodévého účtu na tzv. druhý pilíř a vzniknou tady penzijní fondy v majetku zahraničních bank, což lze předpokládat a následující vláda by chtěla toto změnít, okamžitě tyto fondy dají ČR k arbitráži za neochránění jejich investice a tuto arbitráž zakonitě, jako všechny velké a rozhodující arbitráže, prohrajeme a budeme platit a platit. Za co asi dostal pan ministr financí Kalousek ocenění nejlepšího ministra financí na SVĚTĚ , "Lidi bděte" vlastně pardóón: " lidi přemýšlejte....."
 • Odbory se starají o odboráře a o co se stará námi zvolená vláda ? No stará se o zisky zahraničního kapitálu. Ať se budeme vztekat jak chceme, vláda má moc a ožebračí hlavně pracující. Každý si myslí, že to nějak dopadne. Ano dopadne, ale velice špatně, budeme nejchudším státem v Evropě. Ani sojuz nas tak neoškubal, jak nás oškube naše vláda. Nebo se nechame oškubat my sami ? Ja je to ?
 • Průměrné výsledky bohužel nezachycují sociální stav pracujících s podprůměrným příjmem, musí jich být dle kupeckých počtů více než polovina. Stejně jako důchodců s podprůměrným důchodem.
  Pokud se odbory snaží zabránit zvýšení ceny základních životních potřeb o 7%, pak je nabíledni , že mají zájem na udržení životní úrovně větší poloviny podprůměrných pracujících a zejména podprůměrných důchodců.
  Pokud si knihkupci vymohou nezvýšení DPH o 7%, bude to výsměch 2/3pracujících s podprůměrným příjmem ne-li důchodců s podprůměrným důchodem.
  Osobně jsem rád, že se odbory oddělili od socialistické účasti na řízení podniků a starají se o hmotné a peněžní zabezpečení pracujících.
 • Tohle čtěte a ne články koupených prostitutů, zvaných novináři, nevím proč si tak ješě říkají.
  http://www.osud.cz/evropska-revoluce-2011-politici-kazdemu-obcanovi-ukradli-jiz-temer-150000-kc
 • Blbé žvásty bulváru a všech pisatelů dnešního tisku lze zhrnout do jedné věty: Vážení, píšete za ODS, TOP 09 a VV, a co bude zítra, až ude ČSSD u moci, všechny bych vás pak nechal uklízek ulice a hovínka po psících, jste polatni režimu a to by nemělo být, stydím se za vás.
 • ... odboráři půjdou normálně do důchodu s pořádným důchodem, v nemocnicích budou platit jen 60,- Kč a u lékaře a v lékárnách nebudou platit žádný bakšiš ... proto jsme v odborech a vy ostatní půjdete do důchodu v 70 letech, pokud se jich dožijete, dostanete minimální důchod a zbytek ze druhého pilíře, pokud jste si tam něco uložili a pokud tam něco bude ... prostě, kdo je v odborech, ten se má *1*
  • Tak,tak,trocha ironie nezaškodí.
   • Světová zdravotnická organizace WHO odhaduje, že obřezáno je přes 660 milionů mužů ve věku nad 15 let, což je cca 30%. Přibližně 70% obřezaných mužů jsou muslimové. Kromě muslimských zemí je mužská obřízka nejvíce zastoupena v jihovýchodní Asii, v Africe, v USA, na Filipínách, v Izraeli a v Jižní Koreji. Na Středním Východě a ve Střední Asii je obřízka praktikována prakticky stoprocentně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit