Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A6 ten čas nastane a půjde se do ulic jsem zvědavej kdy všichni budete. Půjdete s klackama něco změnit a nebo dudete zase sedět u počítače a cintat jako minule?
    Je to hezký nic nedělat a říkat "děláš to blbě"
    • Přesně tak. Jestli se nám něco nelíbí tak to musíme dát nehlas vědět. A myslím že toho něčeho je víc než dost.
    • Milý hochu i úspěšné revoluce se musí dělat s rozumem.Ne se bezhlavě vyřítit do ulic,bez realizovatelného programu a bez lidí schopných ho realizovat.Taková revoluce by byla zase pouhým pomáháním lumpům ke korytům.Pak by ohánění se okovanou násadou od krumpáče vyšlo na stejně jako to cinkání klíčema.
      • Milý hochu, jistě máš lepší řešení. Zděl nám ho.
        -
    • Ano, je to tak. Minule jsem byl v Praze a bylo to hodně slabý. Ovšem na hrdiny v takovéto diskuzi jsem teda čuměl.
  • Dostali obrovskou moc a minimální zodpovědnost a to musí přestat. Proč nemáme nestranickou vládu - byla tu chvíli a udělala kus dobré práce. Stranické vlády jsou jedno velké neštěstí.
  • Už aby to bylo,ale není už dost pozdě ?
  • Protože firma "Bejčák" ještě nedodala na trh a mezi lidi dostatek revolučních pomůcek,aby si národ mohl vyrazit do ulic ,s pádným argumentem v ruce,tak bych radil počkat na příští rok,až Kalousek a Nečas naordinuje obyčejnému českému blbovi takovou dietu,že po ní začne šilhat hladem.Pak bychom to vzali"Z jedné vody na čisto!"
  • Ani se nedivim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit