Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vaše rady z hradu si pane prezidente nechte pro sebe. Že neporadíte vládě spolu s neschopným Nečasem obklopeným KMOTRY, aby konečně začali něco dělat s korupcí, kde utíkají miliardy a nic se neděje??!!! Lidé už se na to nemohou jen dívat, a vládní sebranka s tím evidentně n ic dělat nechce. Tak nač ještě čekat???
  • Odbory že vydírají?? A koho ? Zloděje, kteří nás okrádají? Nebo ty trotly, kteří to dovedli do tohoto stavu ? No pak jen ať vydírají . Prezidentovi je jedno, co si myslí lidi, kterých se to týká . Proč by jim nemělo být jedno, co si myslí prezident ?
  • Sametová nestačí.
  • Najednou vydírání ? A dokonce politické? A co to byl listopad 89? Kdyby přinesl něco lepšího, mohli bychom říkat revoluce. Ale protože přinesl to, co tu už bylo, ale v daleko horším, tak se jednalo o konrarevoluci. Zdá se, že se ti nahoře, kteří přivedli stát do dnešního neutěšeného stavu se začínají bát, aby se stávka nakonec nezměnila v opravdovou revoluci, která je vymete.
    • Vypadá to , že se někomu stýská po vládě dělnické třídy a jedné - vedoucí strany...
      • Ona totiš "demokracie" neexistuje!!! Je to vždy diktatura buď dělnické třídy a nebo kapitálu !!! A,že si jako můžete říkat co chcete? Ale jen do určité míry a jak byste těm zlodějům co si nakradli miliony a miliardy šahnul na peníze ?Tak vás v lepším případě zavřou a nebo klidně zastřelí ! A to si brzo zkusí i dnešní demonstranti !!!
      • A podle diskuze jste tady zatím jediný. Jinak lidé vyjadřují to co jsem si dovolil i já. Takže většina = 90% národa opravdu prokoukává a přeje odborům úspěch, protože přeje úspěch sobě.
        • Bohužel nepotřím. Nemám ani průměrný plat ... a mám dva roky do důchodu... jen se mi nelíbé jednostrané názory... zastávám názor , kdo nic neudělá ten taky nic nepokazí...Souhlasím s tím , že korupce vládne na mnoha místech , ale to přece bylo i před rokem 89 , jen se o tom nesmělo mluvit nahlas. Tehdy se taky nesmělo hovořit že u nás jsou narkomani... ti byli jen na západě...
      • Nestýská se mi vládě dělnické třídy a jedné strany. Stýská se mi po klidu a pořádku bez okrádání a neustálém zadlužování státu, které nakonec vede k tomu, že si prostí lidé, kteří nikomu nic nedluží, budou muset zase utahovat opasky , jako za Klause již 5x. Ale zdá se, že patříte k těm 10% nahoře, tak se vašim názorům ani nedivím a přeju vám je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit