Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mel by si uvedomit, ze uz tuto vladu a tohoto prezidenta vetsina obcanu nechce a odejit jakz takz se cti do duchodu...tedy predcasneho, predpokladam, ze mu jeste nebylo sedmdesat.
    • Vy jste mluvčí většiny národa ? Komunisté také tvrdili,že s jejich politikou souhlasí většina národa.
  • Jo. A aby se jim toto zamezilo, je třeba je pustit do volebního boje jako národní frontu. Aby si svůj podíl odpovědnosti nesli také.....
  • Náš pan prezident je přece prezidentem celého národa a ne jen prezidentem pravice. Škoda, že mu to uniká. Právo na stávku zaručuje ústava. Tato stávka je výrazem nespokojenosti vůči reformám, které ožebračí většinu naší populace. Reformy ano, ale každá reforma je jako rovnice s možnosti více řešení. Ale za takového stavu korupce a jejího krytí se jen těžko hledá vyvážené řešení reforem. Je mi moc líto našeho pana prezidenta, že se ke korupci staví velmi, ale velmi vlažně.
    • Ja mu neříkam prezident protoze pro mě není prezidentem. A po kauze drobil a rozpravě zúčastněných na hradě by měl dostat vysázených 60ran holí na holou možná by při tom ještě zaspíval o dalších zlodějnách.
  • Ještě docela nedávno jsem si myslel, že lepšího prezidenta než Klause tato země neměla. Nikdy jsem mu nefandil, ale jako prezident reprezentoval tuto zemi na úrovni. Bohužel poslední dobou musím jeho kladné hodnocení trochu změnit. V současné době mě velmi připomíná soudruha Iljiče. Do všeho se s..r. a všemu hrozně rozumí. Jeho narcismus dosáhl téměř vrcholu a myslím si, že je na čase aby se věnoval více vnoučatům než politice. Ovšem nabízení kandidáti na prezidenta jsou katastrofou další. Jeden horší než druhý. Když tak prolítnu politickými hochštaplery, není nikdo, kdo by se na toto místo hodil. Proboha co dál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit