Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROGNÓZA MIROSLAVA ŠTĚPÁNA SE NAPLNILA
    "BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI" prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila. Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabrik co byly záměrně zlikvidovány? Jak skončili ti, co ho vypískali? Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci? Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to někteří nechtějí přiznat. Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy? Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, .....?
    Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko.
    Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací.
    Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců, 100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 miliony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo. Máme tak "kvalitní" život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní. Devastace společnosti pokračuje vysokým tempem. Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty. Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu, přesně podle plánu.
    Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech, co tady za posledních 27 let napáchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Česko i celý český národ. Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákonným vyvedením majetku do zahraničí, každý občan ČR okraden o minimálně 5 milionů korun. Přece nebudou polistopadoví zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zlikvidují zdevastovanou kolonii Česko i český národ.
    Už víc jak 27 let posloucháme lži o demokracii a svobodě. Ani jednoho jsme se nedočkali.
    Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál.
    V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká: "Veškerá státní moc patří lidu této země". Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat.
    Někdo si snad myslí, že "lid co má veškerou státní moc" by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stát ve kterém žije? Jedinou pozitivní věc proti období před estebáckým pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel. Už nestojíme fronty na " banány." ale na práci.
    • tohle rekl pred cca 26 lety . Zemrel, tusim loni . Tech nechutnosti okolo jeho zesnuti / ne ze byl tim cim byl / ale ze zesnul clovek ... CZ je jako USA a Mexiko .. Kde bude stat ta zed , smerem na vychod nebo na zapad a kdo ji postavi ??
    • Velmi dobré a bohužel pravdivé.Na obrázku je demokracie v praxi alá havloidi a chátra.
    • Chyba byla v tom hesle "nejsme jako oni". Protože ti "oni" se akorát otřepali, převlékli kabáty a chovají se jak za komunismu. Ale mohou si za to občané, kteří se chovají jako ovcané. Komunisti si za naše peníze válejí p.dele v parlamentu, přestože máme zákony postihující komunismus a jeho propagaci jakožto trestný čin.

      Ti "oni" nemuseli skončit rovnou na kandelábrech, to by nebylo humánní, ale měli skončit dílem v kriminále, dílem na tvrdé manuální práci a dílem v ústavech pro choromyslné.
      • Nebyli jsme jako oni a tak nám to teď dávají sežrat.Za dobrotu na žebrotu.
  • Smrt predátorskému kapitalismu a zrůdným exekutorům.
    • ... tobě, balíku, velmi pomalé bolestivé degenerování a plazení se po špinavé podlaze :)))
      • no tak . Prece jsi dostak prestoze jsi cizinec barbituraty na predpis za korunu. Tak je ber a chovej se slusne cobole .
  • Dobrá rada nade vše. Nepůjčovat si nic pokud možno. Tím se nedostanete do víru lichvářských poplatků a jejich zvůle. Je nechutné co se v tomto směru děje, a vše legálně. Půjčky jsou jen chvilkové východisko a následuje cesta do pekel.
    • bohuzel to neni jen o pujcovani a pak neplaceni! Dnes muzete prijit k zavratnemu dluhu ani nevite jak staci par nestastnych udalosti, opomenuti a je to... muze za to nesmyslna fikce doruceni kdy se ma za to ze aniz by jste se odluhu dozvedel mate smulu a pak nehorazne odmeny exekucni mafie, chyby zakon ktery by upravoval aby dluh + uroky + naklady na jeho vamahani meli smysluplny strop napr. max 3 nasobek dluhu a ne ze vam z dluzne 500,- naroste 500000,-
    • Přesně tak, dnes je díky svobodné demokratické společnosti výběr všeho možného i nemožného, o čem se nám za komunismu ani nezdálo a někteří jedinci se domnívají, že musí mít všechno co vidí. Za mého mládí mi doma říkali: když něco chceš, tak si na to nejdřív vydělej, ušetři a pak si to kup.
      • To platilo,ale dnes tzv.různé selebrity rozhoďnožky a neúměrné platy lehkoživkům Bartoška,Dyk a dalším dělá v této společnosti marast.A nebude toho konec,dokud nebude nový únor 1948 s tím rozdílem,že nebude zabavovat co.
        • zadny strach .
  • Nuž je čas podle tohoto článku zveřejnit osobní a majetkové poměry všech co by nás mohli potencionálně ohrozit.Od trestanců až po politiky.
  • Kdyby tady byli platy jako v Německu, ceny (ty tady jsou) a kvalita jako v Německu, tak by tady nebylo tolik dlužníků. Lidé by si nemuseli tolik půjčovat a banky a lichváři by neměli koho ožebračovat a na kom parazitovat.
    • také by stačil jednoduchý zákon že dluh+úroky+exekuční poplatky může činit maximálně 2-3 násobek dlužné částky. Nebyl by pak žádný problém s lichvou a nespravedlivou exekuční mafií. A muset zaplatit 3x tolik navíc než jsem si půjčil je dostatečný trest pro dlužníka a "vydělat" 300% je více než dostatečná "odměna"
      • to je svým způsobem blbost.

        Dejme tomu dluh 3000 kč. Věřitel jde k právníkovi - sepsání žaloby - tabulkový tarif právníka 3000 kč. Právník jde podat žalobu na soud - tabulkový tarif právníka 3000 kč + soudní poplatek 3000 kč.

        Tedy jsme na 9000 kč + dlužná částka.

        No a nakonec exekutor

        Koho tedy připravit o peníze? Právníka? Věřitele? Soud? Nebo exekutora? Vždyť každý má jen svůj malý podíl. A kdyby byl dlužník trochu zodpovědný tak dluh ani nemusí mít.

        Chápu, že jsou různé životní situace, ale kolik lidí se dostalo do dluhů jen proto, že je nikdy nenapadlo přemýšlet co budou dělat když ...

        Byl jsem věřitelem, nájemník neplatil. A popravdě mi bylo jedno proč, protože na pivo i cigarety měl pořád. Nebo nájemnice, měla nárok na příspěvek na bydlení (4200 kč), ale protože udělala super oslavu kulatin pro cca 20 kamarádek tak neměla na nájem. Nezaplatila, neměla doklad, nedala doklad na úřad nedostala příspěvek a už se vezla. Není příspěvek, není nájemné není doklad a není příspěvek. Rovněž nevidím rozdíl mezi tím když mi někdo nezaplatí nebo když mi peníze ukrade.

        Insolvenční zákon jen vychovává k nezodpovědnosti. Co tak vězení pro dlužníky (gps náramky). Pěkně odpracovat si 8h v současné práci a potom 3h na státním (tento výnos celý na splátky), u nezaměstnaných 8h na státním (stavba železnice či cesty, čištění městských kanalizací, sběr nelegálních skládek,...)  a hezky splácet na maximum. Ale splatit všechno. Vždyť věřitel musí z něčeho platit daně a žít.

  • jsou výjimka. Altner a Valko by mohli vyprávět..........kdyby "neumřeli" *13*
  • Přes to že jsem spadl do insolvence díky tomu že mi zabily manželku !! Splatil jsem během 40 měsíců kdy jsem dělal maximum vše na 100% přes to jsem nadále VEDEN JAKO DLUŽNÍK --!!! Soud mne nezprostil ani po splaceni 100% dluhu označení dlužník !! tak že je jedno jestli někdo splatí jen 30% a nebo 100% během 5 let !! V mém případě jsem splatil za tří roky a čtyři měsíce komplet vše !!! Tak že skvělé zákony ČR -- Letos jsou volby tak se uvidí koho volit -- stávající ale NIKDY jen lžou a sobě soustavně zvyšuji již tak vysoké platy !!! Mně nechali měsíčně 3150 Kč -
  • Bohužel jsem se kvůli současné korona krizi taky dostal do situace kdy nejsem schopen svoje závazky platit, a tak jsem se díval jak z toho ven a inslovenční řízení mi příjde jako ta nejlepší možnost. Bez vyhlášení osobního bankrotu bych to totiž určitě nezvládl.

  • No, všichni víme, co takové exekutorské úřady dokáží a moc dobře víme, že to není nic příjemného. To zacházení je velice podobné tomu, které zde bylo několik let zpět a tam se snad nikdo vracet nechceme, nebo snad ano? Pokud už někdo v tomto problému je, prosím mrkněte třeba zde a řešte své problémy včas

  • milacekpublika

    Tak já si myslím, že ono to oddlužení nemá v první řadě fungovat jako takové lehké pohlazení od babičky, ale jako nápravný prostředek. Jasně, může se stát, že jsou prostě nelehké životní okolnosti. Ale přiznejme si na rovinu, většina lidí se do nich dostane vlastní blbostí a jsme dospělí, takže za chyby platíme. A to, že si exekutor něco vezme, je jen následek našich minulých rozhodnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit