Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se dalo čekat že PEAKE TAKTO SKONČÍ...
  • Pokud bys četl pozorně, nic jiného jsem nechtěl říci. Omyl minulých voleb byla celá pravice pod vedením Nečase a spol.
  • Románek jí přeji, všem kecům se směji. Podle mne je šikovná, jenom šlápla do ho.na. Držet stále jeden směr , to by bylo asi fér. Teď se třese strachy, posílám jí prachy. *3*
  • korektore, magor jsi tady ty, jarda má naprostou pravdu !!!
  • člověče, tys tady asi poslední roky nežil, co? tahle "bojovnice proti korupci" je jeden z největších omylů minulých voleb!!! *12*
  • Nese se že Píková má milence a její manželství je v krizi.
  • Karolína už je jen pro smích ale bohužel s mocí tvarovat naší politickou scénu.Má před sebou ještě pár měsíců tak si je chce užít.V našem domě bydlí víc lidí než má celá její strana,vykopat jí ze sněmovny.Něco tak infantilního a hloupého aby člověk pohledal,kdyby tady nebyla tak bych si jí musel vymyslet s nontnou dávkou fantazie.
  • Ona si Píka asi neuvědomuje, že každá pohádka jednou skončí. Do sněmovny se její strana dostala díky podvodu na VV. Nedá se jí upřít, že je pěkná mladá paní, ale to ještě neznamená, že je i chytrá. Pokud by byla chytrá, nezkoušela by prorazit se svou pidi stranou a našla by si stranu, ve které by mohla bojovat proti korupci. Je pravda, že taková pravicová strana v našem parlamentu není. Boj proti větrným mlýnům, byl jenom sen nějaké Karolíny která chtěla ukázat národu jak je dobrá, to, že jí pravicové vlády pouze zneužívají při hlasování dodnes asi nepochopila, to, že si sní vytřou řiť kdykoliv se jim to hodí nám pan Nečas ukázal, když jí po 8 dnech vyhodil z místa ministra obrany. To byl čas na protiútok, ona se zachovala jako hlupák, sice brblala, ale to bylo vše. Tak se Karolína se svou stranou pomalu dostává na okraj propadliště dějin a na to, že byla kdysi ve vládě si po čase nikdo ani nevzpomene. A skutečnost vypadá tak, že jí to mnoho lidí přeje.
  • Pokud v současných politických turbulencích neuměla karolínka vydělat prachy, tak nevím, proč do té trapárny vlastně šla. Její pseudopartaj samozřejmě přešla z klinické smrti do stádia tlení, ale průměrně inteligentní člověk by na tom byl schopen vydělat. No, snad jí to ten její aspoň nějak refunduje.
  • ... můj duch tě pěkně pronásleduje, ty trapný nevzdělaný chudáku :)))
  • ... jsi totální magor :)))
  • Na porážku s tebou ! *2* *2*
  • Ale vytah bys mu mizu *6* *12* *10*
  • Antiparoubek je na chlapecky. *6* *14* *6*
    *12*
  • Používej hlavně svůj pravej nick který zní Zemanovec a Zloděj! *2* *2* *2*
  • S ptáčkem jsem si hrál včera.
  • Myslíš že ti Karolínka dá místo v dozorčí radě nějakého státního podniku?
  • Tak to máš pravdu, já jich mám tolik že už jsem s toho jelen, ale hlavní je STOP SPOZ a potom fleck, ostatní mám v notýsku.
  • Konečně se možná Karohlína zapojí do pracovního procesu! Nyní bude moci prokázat své kvality, a ne jen hovořit o boji proti korupci a skrytě ji vlastně podporovat. Také tučné odměny za vysedávání v Parlamentu brzy skončí (telefonky, četba)!
  • Ty už ani nevíš, co pod kterým nickem píšeš, viď... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit