Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slušní lidé prostě kořalu Zemana ve svém domě nechtějí. Pokaždé když odejde tak je nutné
    narovnávat koberce a čistit pozvracené WC.
    • Paní nepouští návštěvu do svého domu nýbrž do svého podniku "Restaurace" a ta má svá pravidla dané ne domovním zákonem nýbrž zákonem týkajících se služeb.
      Takže pane "to Pišta" nepleťte koše s baňama. A ten popis WC asi znáte z vlastní zkušenosti,že ?
      • No, já si myslím, že do "svého" podniku, můžu pustit jen toho, koho opravdu chci...
        • Bohužel jen pokud by to byl uzavřený klub a to jistě nebyl. Chce to trošku právní povědomí.
        • Vaši ignoranci předčí jen ignorance Pištova. Milý ignore, zkuste odmítnout vpustit do svého podniku (restauračního) "Roma", když vám minule utekli bez zaplacení, nebo vybílili hospodu a odradili slušné PLATÍCÍ hosty. Soudů kvůli takovým případům již bylo.. Nebo nepříjměte na pracovní místo Cikánku a dejte přednost bílé vzdělané/vyučené v oboru osobě s čistým OPISEM z RT.. Soud pro diskriminaci..
  • Zavřít až zčerná. To si k našemu panu prezidentovi, kterého jsem mimochodem volil i já, nesmí nikdo dovolit.
    • .. a proto píšeš jako anonym ...
    • No to se máš čím chlubit ...
  • To má v resauraci stranickou buňku nebo podnikání ?Odhánět záazníky je dost divné.
    • Vona je neodháněla, naopak nabízela 20 % slevu aby přišli. *14* *14* *14*
  • jak mohla odmítnout osouložit pana Zemana? já bych mu dal
    • A víš korektore, že ti tohle věřím.
    • Igitt......
  • Správně,exemplárně potrestat,nejlépe na katovských mučírnách.Tak je to spravne,tak to má byt. Proboha kde to žijeme? Cikánská kriminalita včetně násilné je prakticky tolerována,případně potrestána směšnými tresty (jen aby nás z Bruselu proboha nekárali za diskriminaci menšin-vlastně jen jedné). A tady za toto hrozí takový trest? To se jen nějakej ubožák snaží zavděčit "těm nahoře". Jsme holt v Čechách, stejně to fungovalo za Hitlera i za komunistů. Je mi z toho na blití.
  • Vzpomínám si jaká byla tehdy převeliká frajerka.Nadřezenost mohla předvést několika způsoby.Třeba méně ostendativními.A ejhle pikolík došlo na lopatu.Už je menší frajerka už má v kalhotech.Třeba hloupý Karel by jí rád pomohl.Ale jak?Když on by to ze sebe bez tlumočníka ani nevysoukal.Ale 20% to je pěkná nabídka.Moc.
    • hmm pěkná??? je vidět o kolik že má nadsazenopu pšonka cenu.... chi že se budou zajímat při těch "slevách" financi přece mohla čekat......a zvlášť jestli vykazovala mínus, nebo danila málo... k tomu není potřeba velkého myšlení... normální obchodní kontrola... ony ty ceny u nich byly opravdu nadstandartní... ve všem.....
    • ... nikdy se nenaučíš ani psát, tak raději drž zobák :)))
      • drž kozomrde *1* *1*
        • Již jsem tě jednou upozornil,že pokud budeš používat muj nick tak si tě zachytím.To je poslední varování.Pokud jsi ubožák ,myslím duševní tak to nedávej na veřejnost.
    • Tarek, ty jsi hlupák. Vůbec si neuvědomuješ co se to děje. Řekla jen svůj názor a teď za to bude trestaná. To jsme přeci nechtěli. Je to její penzion a může ubytovat toho,koho uzná za vhodného. Den co den jsou různé slevové akce . Ať pro firmy , jednotlivce a nebo množstevní . A každá taková slevová akce tedy zvýhodňuje určitou takovouto skupinu. Panebože jaké podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Tak jestli toto dopadne tak bůh s touto zemí.
      • Popírači holokaustu také říkají jenom svůj názor.. a zavírají je za to do kriminálů...
      • Roman s tebou to bude nápodobně.Moc jsi rozumu nepobral.Veřejné ubytovací a stravovací zařízení když chce získat povolení živnosti musí splnit ........ Kdyby v povolovacím přednesli takové nápady tak je pošlou do jeskyňky.
        • Mám penzion 15 let. Nikdo mi na něj nepřispěl ani korunou. Ty určitě nepodnikáš když takto píšeš. Nic mi nevyprávěj o povoleních atd. Jdeš mimo mísu. Divil by jsi se jak host dokáže poškodit za jednu noc celý pokoj. A žádné odškodné si v tomto státě na nikom nevymůžeš. A soudit se? Na dlouho a vyjde tě to dráž než jaká je škoda. A z dotyčného to stejně nevymůžeš , jen máš na to papír. Takže opět šáhneš do své kapsy. Ti co tu píšou , že když někdo platí tak máš obsluhovat a držet pusu nejsou žádný živnostníci. Možná bychom se divili jak ještě dobírají sociální . Nad některými příspěvky mne až mrazý, je to tady mazec.
          • Romane ,mate pravdu a ja se ptam;bude-li u Vas prozit dovolenou host,o kterem vite ,ze ho nechcete,najdete si vhodny zpusob ,jak ho odmitnout?
  • Jsou tři věci: 1. Kdo tu paní zažalovaval 2. Proč to jako podnikatelka udělala 3. Komu to pomůže.
  • Je to jen namyšlená slepice, která své politické přesvědčení příliš žere a ještě to tahá do svého podnikání. Profesionální restauratér se stará aby s jeho službami byl spokojen jakýkoliv platící host a nedělá rozdíly v původu, postavení ve společnosti, barvě pleti nebo politické orientaci svého hosta.
    • Jak to říkal Haškův hostinský pan Palivec: "Ožer se u mě a kecej si co chceš."
    • ... běž se léčit :)))
    • proč by se člověk nemohl svobodně rozhodnout, co bude nebo nebude dělat a komu bude či nebude sloužit?
      a co historie ? co ti, co v rámci své " profesionality " sloužili např. diktátorovi?, který byl pak shledán např. zločincem?????
      • Podle zákona nesmí restauratér diskriminovat hosta z žádného důvodu a to je zákon z dílny pravicové vlády. Pokud se host chová korektně a za služby zaplatí, není pro skutečného profesionála problém ho obsloužit. Majitelka penzionu se prostě zachovala jako amatérská slepice, nic víc. V médiích se už před několika lety objevil případ restauratéra, který odmítl obsloužit problémové cikány a ti na něj hned podali trestní oznámení pro diskriminaci. Majitel restaurace po několika prohraných soudech skončil na dlažbě a byl rád že dostal jen podmínku. Náklady na advokáta a statisícové odškodnění vyhozených cikánských hostů jej totálně zničilo.
  • Korektore tebou clomá degen
    • ... co znamená to "clomá", tupý ubožáku?
      • člověk co si povídá jen s kozama má malou slovní zásobu a proto tápe co je clomá a navíc prej s nimi děláš horší věci,na to je už nový zákon,to také nevíš,že kozomrde
  • Pana Zemana volilo 80 procent voličů, definitivně porazil to NIC které se cpalo do voleb.
    • to, že "pan Zeman" vyhrál o pár pocent ( asi o 2), znamená, že ho volilo 80%???
      to se vzpamatujte a zopakujte si matematiku....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit