Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád lepší Estébák, než zloděj z období zrzavého Veškrny a Klause.
  • Pravdivé foto z amrdólie dnešních dnů!!!








    YEAH WROUM !!!
  • Asociální kripll tady na káře tady prosmrděl celý víkend, a to je cajk. *15*
    • No jo, když Milošovi Bublinková Rrdel pes shrnul koberec, tak pak taky jezdil na kriplkáře. Tedy Miloš, ne ten pes. *15*
    • no jo no *7*
    • nechápu jak tu někdo může být víc než hodinu týdně
      • já jsem tady furt, laptop si beru sebou i do divadla nebo do b0rdelu
        • děláš dobře, vrazi z Volstrýtu nikdy nespí
          • a ty by jsi se mnou vyspal ? *14*
      • přééésně
    • to snad ani není možné *8*
  • se k nám dováží z Rumunska. Zejména na jihlavsku je to zasviněno rumunama. Je to zaostalé páchnoucí bez sebemenších návyků. Prasata už o pohledu. Navíc to útočí na lidi. Jsou agresivní a firmy očekávají že tento navezený odpad tady bude někdo polidšťovat.potřebovalo by to zejména seřezat. Chátra doma žere rukama chodí to do křoví chcát, ale tady je to zařezeno mezi normální populaci.
    • Já mám podobnou zkušenost. Reklama sem sice nepatří, ale řepku nakupuji od firmy Agrofert. Maximální spokojenost!
      • Copak řepka. Ale co teprve kdybys ochutnal jejich koblihy *1* *2* *15* *3*
        • Koblihy výborné. A to ještě není všechno. Bude líp!
  • Kdo u nás vybírá popelnice? Cikáni to nejsou, nepracují ale v obchoďáku nakupují plné vozíky nejen základních potravin. To samé utečenci kteří se tu poflakují s telefonem u ucha a ve značkovém oblečení. U popelnic vidíte naše občany které tento stát zbídačil a stejně tak je vidíte v očíslovaných vestách jako ubožáky pro služby obce. Jaký má plat ředitel pojišťovny ale na léčení lidí peníze nemá. Hnus.
    • no a co , tak žereme z popelnic, nás prostě nedostanou, my tu kapitalistickou hydru prostě krmit nebudeme

      práce ? nikdy

      vivat Lavrov
    • Lidi, kterými lidi jako vy opovrhují, stejně jako již zmíněnými, o kterých si navíc vymýšlí neskutečné nesmysly.
  • Simon nás všechny tady na Tiscali chtěl včera zastřelit nebo poslat do plynu a to jen za to, že jsme nesouhlasili s jeho příspěvky. Nevím ale asi budeme nuceni požádat o policejní ochranu.
    • připosránku, zalez si do skříně a počkej až to přejde
      • Ono se ti to řekne, zalez do skříně, protože takový kapslík jako Simon je velice nebezpečný. Náhodou kejchnu, zlomím mu vaz a co potom.
        • No vyndáš si prsty ze zadku a půjdeš posvačit boršč. *3*
  • U nás v SSÁkově lidi nemají co žrát, tudíž nemají co vyhazovat, proto máme hlad, nemáme co žrát..... začarovanej kruh!
  • I i nás, v rozvinuté kapitalistické společnosti pod ODSáckými a TOPáckými hesly: "Trh vyřeší vše", stále více obyvatel začíná využívat tohoto levného stravování.
  • Hodně výživná a chutná je voda z výplachu po těžbě břidlicovýho plynu, mňam!
    • přééésně, také to mé limuzíně nechutná, můj žigul jede jen na špičkovou ruskou ropu
      • máš zřejmě kriplkáru na benzín, sajmon
  • Foto je z USA
    • proč lžeš ty smradlavé ruské netáhlo ?vždyť je to z Egyptu

      ty už jsi jak ten mektal Zeman *15*
      • jo z egypta z té země kam se turista nebal jet než tam USA,VB a FR přinesla demokracii a arabské jaro.
        No krása.
    • Je to smutný ale taková to "města" na odpacích jsou u každého velkého města !!!
      Kdysi jsem věřil sloganu Maxima Gorkého:"Člověk to zní hrdě !" ale co k tomu dodat?
      Možná sloku Petra Bezruče:
      "Všichni vy na Slezské, všichni vy, dím, hlubokých páni vy dolů, přijde den, z dolů jde plamen a dým, přijde den, zúčtujem spolu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit