Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... já ne, debílku :)))
  • ... švejkové chtěli za prezidenta švejka, tak ať si jej pořádně užijí :)))
  • Jsi blbej !!! Kdo by pak na vás, cikány asi tak dělal ??? Chcípnete hlady a ne pokojem a mírem !!!
  • Nekecej pořád tak blbě !!! To jako Amíci o nás věděli všechno, ale díky nástupu Zemana to přes noc zapomněli, či co, ty blbečku ??? A ty si myslíš, Pišto, že Amíci vědí, že pocházíte z Indie ??? Pamatuji si, když sem jezdili Kubánci na práci, tak říkali: " Ti "černí Češi" ti jsou hodní, jsou líní, jako my, ale ti bílí Češi, to jsou kurvy, ti pořád na nás chtějí, abychom něco dělali. Dokonce jsem slyšel stížnost Kubánce, že : " Můj dědeček byl otrok, ale za celý živoz se nenadřel tolik, jako já u vás v Československu za týden... Vy, jste steiní, jako ti Kubánci...
  • Žádná komise! Vytahat ráno z postelí a rovnou bez soudu postřílet!
  • President je symbolem země. Tak se nedivte, že nás svět řadí někam na Balkán nebo na východ od Karpat a vidí v nás převážně bandu opilců, hospodských chvástalů, lhářů a křiváků. Zvolili jsme si "symbol" k obrazu svému.
  • To už se vychrápal z opice?A nebo jí jen přikrmil? *2*
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses soudruhem!
  • Kikán Pišta, tečka, má pohotovost a hned tady chrlí své blitky pod spoustou nicků, opravdu obdivuji jak může být starý člověk tak blbý, jako malé dítě, určitě je to duševní porucha a k tomu neléčená, jádro pudla je v tom že každý blázen tvrdí že je v pořádku a blázni jsou ti ostatní kolem, ti psychiatři to nemají opravdu lehké, vůbec jim nezávidím. *3*
  • Chujovina, která nikdy neskončí. protože na ní kasína tloustnou, na tomto systému se dá jen prohrát. Výhra by byla možná pouze v případě, že by hráč měl neomezený finanční prostředky a v tom případě proč hrát, že? Systém, který kdysi sice vedl ke zruinování kasina si dnes kasina pojistily stropem finančních sázek, přeji příjemnou prohru *2*
  • I Hašek měl nejlepší nápady v kocovině.
  • Kde komouší na stromech se houpají, tam blahobyt a mír!
  • Díky Vajdo.
  • Tak já když se napiju, tak taky srším. Klidně to za něj vemu, můžou si pro mě přijet, srším víc než on. On už dosršuje, alkohol mu vymetá mozek. Je nebezpečí, že by mohl někoho poblejt. To já bych až tak daleko v tom bratření nešel.
  • Romská vlajka se skládá z modrého pruhu v horní polovině, zeleného pruhu v polovině dolní a z červené čakry s 16 paprsky umístěné uprostřed. Čakra, která je i na vlajce Indie, odkazuje na indický původ romského národa. Zelený a modrý pruh symbolizují život věčných poutníků po zelené zemi pod blankytnou oblohou *3* *3* *3*
  • Já ti dám Jarda ty pablbe Pišto, někdo ti tu držu roztrhne od ucha k uchu. *1* *1* *1* *1*
  • Vykašlete se na to, jsou to kecy a podvody. Tenhle ruletový systém zdvojování sázek na 50% pravděpodobnost se v kamenných kasinech nesmí hrát, jinak jej vynesou nohama napřed !!! Říká se mu "systém Martingale" a hrával jej s úspěchem pouze král Slunce Ludvík IV., jelikož jako král slunce musel vždy vyhrát. Ale pozor: Elektronická kasina jsou řízena počítačem a vše je jenom podvod. Ne, že by nedal sem tam nějakou výhru. Je to jako na hracích automatech. Hráč si myslí, že hraje automat a zatím automat si hraje s ním a nakonec jej oškube, tedy pokud si včas nevybere případnou menší výhru. Já znám všechny systémy t.zv. "zaručených výher" na elektronické ruletě. Podstata je, že zdvojováním sázek stále na jednu barvu, nebo na sudá-lichá, či malá-velká čísla je seřízeno tak, že chvílemi hráče "zlobí", chvílemi mu "hodí výhru, tím jej nažhaví, a pak najednou ne a ne padnout správná barva, zato hráč se dostane zdvojováním sázek do geometrické řady, v níž mu rychle dojdou peníze a pak už nemá co vsadit a začne se tlouci do hlavy, jaký byl pitomec, Tyhle "kočičky" jsou jen na nalákání do hry a vysoké prezentované výhry jsou neověřitelné, tedy nejspíš vymyšlené. Ale občas někdo i vyhraje lepší peníz, je to jako hrát automaty - bezruké zloděje. Také občas to padne, jenže předtím se desetkrát více prohraje...
  • Tato komise má jen pomoci zamést stopy k odpovědným osobám,které by mohly možná odlsbit pozici pana prezidenta,po případě dokázat spoluvinu jejho přátel,nebo dokonce......!
  • odpočatý,nebo vyspaný z kocoviny ???? *1* *1* *1*
  • Zeman sice v roce 89 kecal blbě ale byl pod vlivem Havla, podle kterého se nastolí ráj, nebudou nezaměstnaní a lidé se nemusí bát ničeho, jak to dopadlo vidíme na každém kroku, zdravotnictví v troskách není na důchody armády lidí hledají práci, bezdomovců naseto, atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit