Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soud opět zprostil Nečasovou obžaloby...

    No né - to je ale překvapení...
    • Soud opět zprostil Nečasovou obžaloby
      Obvodní soud pro Prahu 1 zprostil v pátek Janu Nečasovou (Nagyovou) obžaloby ze zneužití Vojenského zpravodajství. Bez trestu odešli také tři obžalovaní vojenští důstojníci. Soud rozhodl stejně jako loni, kdy se proti rozsudku odvolal žalobce a případ následně vrátil odvolací městský soud. Rozsudek není pravomocný.
  • A ta rozvědka je co?
  • kdy tady Tiscalo dokázalo napsat kvalitní čtivé články.Doba skončila.Po kolikáté už tihle novinoví inženýři přetiskují něco z okrajového plátku hlidacičokl.cz.Nyní zacitovali známého tamního advokátského vyčuránka Rozehnala Aleše.Jinak vyhlášeného kriminálníka momentálně stíhaného spolu s prasetem Rittigem za praní špinavých peněz.Předtím pravou ruku největšího ze všech novodobých hnojů Vladimíra Železného.A tady tento advokátský vzor slušnosti a ctnosti se hluboce zamýšlí zda nebyla poškozena občanská práva té Mařeny od Nečase.Pokud Mařka ve své práci placené námi všemi kuje intriky, úkoluje Páleníka a spol. ty špinavce z kontrarozvědky tak prostě nemá žádná práva.A mimochodem, pokud tady JUDR Alešek přednáší na vysoké škole studentům - tak to už jsme pořádně daleko.Když kriminální podsvětí vede studium vysokoškoláků!
    • Nedá se než souhlasit.Ještě dodám toto: každý odsuzuje bulvár, že je to hnůj.Má to svou logiku, bulvár se žene za senzací, která ho prodává a udělá proto vše.Většinou se jedná o záležitosti intimního charakteru nebo tyto korupnické kauzy.Např. každý chlap rád čumí na kozy(nejsem vyjímka), proto odhalená zpěvačka nebo hérečka je šlágr. Spousta hvězdiček šoubizu na tom vydělává.U kauz neintimního charakteru si ovšem nelze nevšimnout, že tó gró zpráv se většinou zakládá na pravdě.Pokud ne, tak se protistrana může soudit a pak to bulvárek stojí penízky.Tím nechci obhajovat formu předkládání informací.Jen poukazuji na to, že spousta "bulvárních kauz" byla následně potvrzena i v serioznějších médiích, přestože byla zpočátku posuzována jako hon na čarodejnice.
  • Mám pochopení, že se mu v jeho letech splašil nebozez. Ale proč je predmětem tato ohavná fofrmušle - to už nechápu. Kdybych do toho měl jít, tak bych to viděl spíš na bazének s mladýma asiatkama nebo něco na úrovni zkrátka *1*
    • Nebozez pokud se pamatuješ se zbláznil hodně politikům,Paroubkovi i panu Klasovi.
      A protože paní N osobně neznáš nechápu proč na ní reaguješ?
      • Např. vzhledem k tomu, jak unikaly úryvky rozhovorů- kde ho oslovovala i přinejmenším dosti vulgárně.Vzhledem k tomu o čem ta kauza je a vzhledem k tomu o kom ta kauza je.
        Tak se ptám já tebe- ty máš pochybnosti o morální hodnotách této osoby?
        • Ty uryvku a kdo ti je předložil pokud jsi je vůbec slyšel?
          doufám že ti jednou media taky tak zničí život *3*
          • Ještě se tě zeptám na poslední otázu než se usvědčíš- kauza Rath je také vycucaná z prstu jako toto? Odpověz objetivně *3*
            Nebo je to tak, že v případě Ratha je to 100% pravda a zde 100% lež.
            Prosím o vysvětlení pro nás pomalejší.
            • Rath mne nezajímá paní N znám osobně.Tak že můžu mluvit jen z toho co vím.
  • Tyto dvě osoby měly pracovat ve prospěch státu a ne pro své ukojení libida. Ledaže by si vymínily, že
    "Stát jsme my" (My dva). Za nekřesťansky tučný peníz a odměny, ůplatky-oni sami si nedělali problémy s etikou, morálkou, profesionalitou...
    Pokud došlo k intimním stykům během pracovní doby (někdy to je, prý, i 24 hodin) tak měl hned rezignovat, nebo měl být uveden v chod "in píčment", jak říká můj spolupracovník.

    Jen hlupák se nechá "vodit" jako loutka paní kantinskou. Ale bohužel se stali dobrým terčem bulváru a mnohdy i serióznějším mediím.
  • nyní se to rozjede ve velkém díky Chovancovi a neschopné vládě
  • Nezapomínejme, že Nečas byl veřejně činnou osobou, premiérem a jako takový měl a má mnohem méně soukromí než řadový občan. To nad čím se nějakého Péti Nečáska mávne rukou nelze přejít u premiéra Petra Nečase.
  • Redakce, dejte tam prosím jinou fotku, zvedá se mi žaludek. Díky.

    *6*
    • také se mi chce s te primadony blít.Doufám,že zítra bude vyřknut rozsusek a konečně půjde ta okrasa sedět.Líbat se mohou pak v cele.Možná dojde k tomu jak to udělal vlivný lobista Janoušek,který byl více doma nežli v kriminále a nyní má opět půl roku relax a požadá o obnovení procesu.V dnešní době kdy Chovanec rozbijí policejní elitní ůtvary,zbavuje se špičkového Člachty bude kdejaký podvodník a zloděj zrušení trestu,což se po neuvažením jednání nedostudovaného Chovance dalo čekat.
      • Já vím Paroubek by ti tam přišel hezčí.
    • neměl si byt v Orlandu?
  • Ta Nečasova hokynářská matrace ještě nesedí v kriminále???!!!
    Ten obrázek jak se ocucávají je nechutný. *12* *16*
    • fuj,je to hnus.
    • Teplejm jako ty to nechutné může přijít.
      • Mně jejich láska nijak nevadí.Opakuji láska(né kauza) .Soukromí je jejich věc.Politika je veřejná věc.
      • A studenejm cvokům se to líbí?
  • Super tak že budeme stíhat media .A Mlady pár vytříská miliony.A tak je to správně
    • po zrušení nedostudovaným Chovancem elitních policejních jednotek se bude třiskat vče a nejen miliony.Šlachty se zbavili ač za úplatek 5 000 kč a nyní budou zločiny politiků a jejich přátel bujet ve velkém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit