Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humus po česku:
    http://www.novinky.cz/domaci/375358-belobradek-uctil-v-bavorsku-obeti-odsunu.html
  • Já bych jim taky tu šanci dal. Policie by je měla zjistit a poté by je měli navštívit pracovníci příslušného úřadu s poděkováním, že se o uprchlíky postarají a zrovna jim jich pár přivést.
    Moc rád bych, kdyby to ještě přímo někdo natočil na kameru a pak to dát dos hlavních zpráv *1*
  • mají je zapařené celé a hlavy taky *4*
  • Ty české islámistky co si nasadili šátky a muslimské hábity, ty je musí mít celé zapařené. Fuj.
    Doufám, že si také nechají udělat obřízku.
  • "Cílem je vyjádřit solidaritu s uprchlíky a postavit se xenofobním náladám, které teď v České republice jsou," řekla Romana Červenková, svolavatelka akce na podporu migrantů"
    .
    Xenofobie (obava a nedůvěra z cizích jedinců je naprosto přirozená vlastnost a to i u zvířat.
    Takže protestovat proti této obecné vlastnosti téměř všech živočichů je naprosto nesmyslné, až úsměvné. Tady není nenávist vůči uprchlíků, ale pouze ta obava z následků jejich přílivu. Ano, posléze by se obava mohla změnit i v nesnášenlivost nebo nenávist. A právě to je důvod je sem nepouštět.
    Kromě toho paní Romano Červenková by mne zajímalo, jak se vaše solidaritta s uprchlíky projeví právě a konkrétně u vás. Myslím tím, zda jste ochotna přijmout k sobě domů třeba jen jednu uprchlickou rodinu a třeba rok se o ně starat a krmit je. Pokud ano, tak by zřejmě i souhlasil s tím, aby vám byl tento způsob solidatity umožněn s tím, že by bylo dopředu vyřešeno, co bude s tou rodinou po roce, kdybyste je náhodou už nechtěla živit dál.

    Ale tuším, že vaše solidarita je jen divadlo a rozhodně nemíníte, aby se dotlkla vaší peněženky nebo bydlení. Že se nepletu?
    *1* *1*
  • poprvé z tebou zlej trolle souhlasím *3*
  • super jsem radikál mám totiž v demokratickém státě svůj názor.
  • Co bych dával, sám mám málo :D, ať si každý podporuje vlastní děti :)
  • bezregistrace
    a bohužel pokud mají někde bordel musí si ho vyřešit doma ... Evropa prožila dvě války a naštěstí se jí nepodařilo se vybít mezi sebou a ač tu nemáme pořád čisto najeli jsme snad do kolejí které by mohly vést k něčemu čemu se říká pořádek a klid
  • bezregistrace
    Jo jsme solidární ale s těmi co celý život dělali a díky jim jsme žil , učil se, miloval, bavil se ......
    ano naši staří naši důchodci, naši nemocní, naše děti to jsou ti potřební kterým je nutno vyjádřit podporu ...
  • Njn co na to říct, snad jen že třeba změní názor až jim budou před barákem dělat bordel nebo jim ve vlaku useknou ruce za to že se na ně blbě podívali. Ale co, prý jsem jen blbej rasista co o tom nic neví :)).
  • Je chvály hodné že se najdou a jsou lidé, kteří jistě chtějí jít příkladem a kromě solidarity kterou projevili pusou nebo podpisem si každý vezme domů alespoň dva uprchlíky a bude je ze svého platu také solidárně živit, bude je učit česky, bude ručit svým majetkem za možné škody, které by ve své rozvernosti nad takovým ternem, které je potkalo uprchlíci jistě udělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit