Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já osobně si kupuji bouchačku a automat a vím na koho *12* *12* *12* *16* *16* *16* *2*
  • Jen ať je nechají vypnuté napořád, protože nikdo na ně stejně zvědav není. Jsou to zmrdi a anymouse dělají dobře.
  • Asi je patrné, kdo na koho sere, anonymní deementi. Nemusíte se hlásit všichni :))
  • Antiparoubek je mladý školou povinný blbeček který se nudí a otravuje svými hloupostmi, nevšímejte si ho tím ho potrestáte...
  • Ta namyšlená dáma kouří Nečase. To nevíte?
  • Ta namyšlená dáma vedle Nečase mluví za vše .Véčkaři,véčkaři ,kam jste to dovedli ?Vždyť ONA v podstatě nemá ve vládě co dělat !A teď se tváří jako hrdinka,která zachránila republiku,ale už bohužel rozkradenou.Vážená paní ,styďte se !
  • A´T žije KKSSSSČČČČČ.
    • Nasraný lide, co se Ti stalo? Nekouslo Tě klíště?

      Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
      (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)
      • Komunisti nenakradli za 40 let ani třetinu toho co tihle ukurvenci ukurvení za 5 let.
        • Ti co se hlásili ke komunistům měli holé pr*le a najednou vlastnili všechno nebo téměř všechno co bylo v této zemi, snad až na tzv. "osobní vlastnictví". To jejich "znárodňování" byla ve skutečnosti krádež nikoli století, ale krádež tisíciletí, protože ani při konfiskacích po Bílé hoře nedošlo k takovým loupežím.
    • Provokatere !GMT
    • přpadá mi, že jasi nasraný ty, ale proč ?? máš problémy se sexem ??
    • Ale ne dyl nez 2 dny *1* *1* *1* pupkoune pupkounovici
  • Když mohl pan Hušák ředitel sazky brát pět milionů a ještě šest set tisíc měsíčně proč bych já nemohl volit KSČM a zůčastnit se dalšího vítězného Února a při něm si hezky zastřílet,terčů je dost !!!
    • tentokrat to pro vas nebude "samet"!
  • Paropraseti jsem svou troškou pomohl do politického hrobu :) Nebyl to poslední trapný socan, který takto skončil :))))))))))))
    • Ty bys měl pomoct hlavně sám sobě,kokote slizkej.
    • teda hochu, takhle veřejně se prezentovat jako idiot, na to teda musí být nátura
    • V tom pripade jsi šmejd, ktery si nevidi na spicku nosu a pomahas rozkradat tuhhle republiku ty antiparoswine.
    • Hle, Dunning-Krugerův efekt v praxi. Stultitiam dissimulare non potes nisi taciturnitate. Ve Vašem případě to však zjevně nehrozí.
      • Trefné, ovšem imbecil Antiparoubek neví o co se jedná
      • Dou furt voni chytrej nebo vypukne homo homini lupus.
        • Mezi vlky mamonu přece žijeme už dvě desítky let. Nyní jen čekáme na ty, které z lesů požene hlad.
  • Ještě někdo?
    • Víš co ? Raději přestaň opruzovat, stará, pokud nějakou máš, ať ti vyhoní péro, protože ty tvé kreténské a dementní vstupy se opravdu nedají číst
    • treba ja.... nechces se nekde potkat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit