Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČSSD a celá pravice,včetně KDU, je spolek stejných gaunerů.Nejlepší by bylo ,kdyby vytvořili jednu politickou stranu,pod názvem:"Lumpové Česka".Tak by hned volič věděl s kým má tu čest.Když jim poteče do bot, tak ze strachu z komunistů a tvrdé levice mladých,po všech jejich komediích ,udělají uvedené rády.To co tento politický dobytek předvádí,jsou pouze tanečky na oblbnutí obyčejného českého blba,před volbami,aby pak,po volbách,mohl zase koukat jako blb.
  • Nejvyšší čas na odluku partají od státu !
    „Nepartajnická politika“ (podobná advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku
    nebo:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Kdo má Prahu-má celou republiku. Protož povstaň, povstaň město pražské... Ono se to ale lehko říká, Praha bylo odjakživa centrem zrady. Zasloužili se o rozbití husitského hnutí, nepomohli ani v bitvě na Bílé Hoře. Přísahali věrnost Hitlerovy. To jen tak letem světem.
    Lidé po celé ČR by se měli spojit a znova si vybojovat svá "práva a svobodu", kterou jim současní Lomikarové vzali.
  • ODSáci jsou vypatlanci. Co to přinese lidem pozitivního? A vůbec co je na tom pozitivního, že lidé budou platit nějaké dluhy za něco co neudělali a to po dobu jedné generace a kdoví, jak to bude dál.
  • Nejhůř jsou na tom ti, kteří nemají doma dostatek fixů.
  • My komunisti máme vždy dostatek fixů!
  • Odesáci je tak sprostý a prolhaný dobytek,že zasluhuje odporazit,za zbídačování této země,na katovských mučírnách.Už jen za tu sprostotu s církevními restitucemi.Obyčejné lidi ten pravicový dobytek u moci okrádá kde se dá a kněžskýn podovdníkům chce cpát miliardy,Je třeba všechen ten vlastizrádný lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,stejně jako církevní bandu odporážet ,co nejkrutěji,na katovských mučírnách.Ti lumpové se už nemohou dočkat,kdy z této země udělají kolonii Západu ,zvanou Česko.
  • Sobotka má doma asi dostatek fixů.
  • Taky si půjdu koupit dostatek fixů!!!
  • Jsem největší a nejlepší komunista na světě, Jsem Čegevara a jsem lepší než Gottwald!!!!!!!!!
    • Nepotřebuješ Bohnice?
    • I Čegevara má doma dostatek fixů,
    • Nejseš. Jseš jenom méně inteligentní člověk.
      • Jsem. Mám doma dostatek fixů - to je rozhodující!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit