Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zajímavé je, že když byla kauza Promopro nebo i jiná svinstva od autorů ODS či ČSSD, tak se o tomto v podstatě nesmělo mluvit, stejně jako o Kradouskových tunelech. Když mají ale nepříjemnosti VV, tak hned slyšíme naši politiky-demagogy, že jím s VV dochází trpělivost a že by měly opustit vládu. O to šlo totiž celou dobu. A všechno proto se také udělalo a dělá.
  (Pěkně se nám také vybarvil Pospíšil,ale to je jen dobře.) Jak nám Kradousek opakovaně vzkazuje,že v jeho straně se s odvoláním ministrů nepočítá, jen aby v tom nebylo to, že by kníže mohl být premiérem (defakto Kalousek). Proto asi také to Kalouskovo povýšené a arogantní chování.Lidičky pozor na knížete, má vazby na západ (stejně jako Vondra) a nedá se mu věřit !
  • Jaká byla svinstva od čssd, o kterých se nemluvilo???? Ach ty lži fanoušků VV. Ty už jsou pověstné...
 • kocouri
  Všechno jste v tom parlamentu jedna pakaž.John,Drabek,Nečas nebo Kalousek.Žadna jina vlada ani těsně po revoluci ani vlady ČSSD nedokazaly tuto zem tak vyrychtovat,jako tato vlada.Zadlužovani se prohlubuje i protože se pujčuje těm statum,co jsou před statnim bankrotem.A ted perlička na zavěr.Naše statni pamatky prodava ministr zahraniči,ktery ma naše občanstvi od roku 2006!Před tim měl statni občanstvi Rakouska. *10*
 • Je to hnusné a odpidivé už dávno.Včetně p.Gazdíka,vy jeden jděte raději učit ,ale neblbněte dětem hlavu jako tady.!!!!!!!!Pan Nečas ? Nemám slov .Co nejdříve by měl jít od válu,a to hodně daleko !!!!!!!!!!
 • Je to hrozná ostuda celé vlády. Že se ani trochu nestydíte, na Vaši politiku doplácí pouze ti nejchudší, kteří se nedokáží bránit. Jsou to především důchodci, tělesně postižení a rodiny s malými dětmi. Přijde čas, kdy nebude potřeba klíčů na zvonění, ale budou to lopaty, které Vás vymetou na smetiště dějin...Uhněte ať nezacláníte.
 • Nám s celou vládou došla trpělivost už hodně dávno a pořád tam všichni jste pane Gazdíku!!! Takže nejen VV, ale vy všichni vypadněte a běžte se živit svýma rukama a hlavou a ne rozežírat státní peníze a lidem předvádět trapnou rádoby politiku !!!
 • Pro nás dole je to ,co nám tady vládne,už stejný dobytek.Lhaní ,zlodějna a zadlužování této země ,jim jde výborně.Ale pochopit,že by se astronomické dluhy měly také začít splácet,to je nad jejich rozumové možnosti.Dodržují tradici všech vlád ,od údajné revoluce.Lhát lidem a pro sebe pořádně hrabat.
 • Nám taky dochází trpělivost. Je to všechno jedna pakáž. Umí jen lhát, navzájem se odposlouchávat a krást tužky.
 • konečně... to to ale trvalo. Že veverky vznikly pouze proto, aby odlákaly voliče a zblbly mlaďochy a modrá letka zase povede a bude jaksi očištěná.. bylo jasné hned od začátku... Tři "pravicové" strany byla jasná hloupost od začátku. Dokázaly jak se zdálo zprvu nemožné.... ale že se k tomu propůjčily... no moc je opravdu lákavá... ale na to dojela už Ahténská "demokracie".... a ta novodobá, jelikož nemá otroky tak dlouho nevydrží, ač-li si je, po vzoru ameriky, neudělala z občanů.. a svobodní jsou jen ti bohatí, ať už zbohatli jakkkoliv
 • Ano, odejít, aby tam zůstali jen zloději z minulých let.
 • A to má být plejáda hvězd na politickém nebi. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit