Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tohle bylo jasné před volbami - proto museli ODS rozdělit a jen 2.část (platforma jako VV), přejmenovat na TOP09, ale prevíti jsou to pořád jedni a ti samí .... *16*
  • Tak mám pocit že se zanedlouho budeme podobat Mexiku a nebude nic zvláštního, když tu mafie bude řezat hlavy těm kteří jdou proti ní. *13*
  • Už aby tato mafiánská strana skončila. A nEČAS ŠEL K ČERTU.
  • Ze stávající situace nejvíce těží bezdomovci v Třeboni.Ti dostali výborný podnikatelský záměr.A tak začali vybírat na funus pravice.To jim tolik sype,že prý se tak dobře neměli,ani za komunistů.
  • Je třeba bojovat proti pravici kde se dá, tito lotři dostali stát tam kde dnes je, na holičkách.
  • Antiparoubek zde vyhrál cenu pro největšího primitiva ze všech primitivů, je opravdu nejlepší primitiv.
  • Tak on má rád jeho ženu a děti ? Já myslím že v tom případě dělal Kalouskovi děti on,no protože pan takyministr přeci nemá vůbec čas a dře jako kůň,nebo jako osel ?
    • Nyní vidí i slepý, kdo zde pochází z nádražní hospody :))))))))))))
  • Je to tak, pan ministr Kalousek je holt větší osobnost než pan premiér Nečas.
  • Nech se vyšetřit, pravicový magore.
    • Co to je ta pravice? Tyto věci jsou mi dávno ukradené. Na rozdíl od tebe a tobě podobným nedělám těmto politickým tajtrlíkům vola. Hezký den, šašku :)))
    • chachacha, zaměstnávat poránu blby jako tebe je jedna paráda :)))
  • Perfektní diskuze jako vždy. I bezvýznamní pitomci potřebují nějakou duchaplnou nedělní ranní zábavu. Jen tak dál, sežerte se, ikváči. Poplivejte se vzájemně hezky od podlahy. Čau, tupý Kabalavo specielně :)))
    • Poplivej se sam-a mel by ses nad sebou zeblit blbe *12*
      • Chytil ses jako vždy, duševně na celé čáře prohráváš s každým a vždy. Mě náladu zkazit nedokážeš, NAOPAK :)))))))))))))))))))))))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit