Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kéž by z naší politické scény zmizely VV a ODS natrvalo.Kéž by bylo možné všechny jejich korupčníky tvrdě potrestat,zbavit je jejich majetků a všechny jejich politiky,ale i členy nechat
    si vydělávat na živobytí manuální prací za minimální mzdu,tak jako to dokázali ve svých reformách zajistit tisícícům našich obyčejných občanů,které považovali pouze za lůzu.Nechť by se to stalo mementem i pro voliče a politiky TOP 09,ale i ostatním politickým stranám!!!
    • Vážený pane, nezáviďte prosím, těžce nakradené miliardy. Ti lidé pilně "pracují" i 20 hodin
      denně, jak jsem slyšel. A ne jak my. My odhákujeme jenom těch 12 hodin, pak máme "lébuňk" a Hawaii oproti těžce pracujícím Klouskům, Klausům, Načasům, Bémům, Píkům, Bártům, Von(d)rům, Klasnům, Kočím, tiskovým lhářům a armádám poslanců, senátorů,poradců všeho druhu...
  • tahle jejich předvolební politika jde kolem mě, tyhle triky si mužou zkoušet na jinejch ovcích *1* *1* *1*
  • Jedni za osmnáct,druzí bez dvou za dvacet *8*
  • Něco na tom bude. Poprvé nebudu volit ODS; TOP 09 je lepší.
    • Opět jeden z posledních naivních zoufalců,kteří věří,že účelově stvořená nová strana složená převážně ze starých politických dinosaurů něco změní na dnešním marasmu.
    • Kdo se tě ptal na tvůj duševní průjem?
      • To nepsal pro degena tvyho druhu.Toto jsou diskuze-coz ty nikdy blbe nepochopis.
        Jen pro ctenare-tento pisatel "antiparoubek" krome urazek prispivatelu z pravice i levice nic normalniho nenapsal. *12*
  • A nepůjdou od válu a nepůjdou, budou se držet jak ho**a košile.
    • Ale půjdou od válu. TOP 09 potřebuje ODSku, aby schválili ty církevní restituce. Kalousek je přece původně z KDU, a tak jim potřebuje ty majetky přihrát. ČSSD na to moc nechce slyšet a tak musí držet ODSku nad vodou. Potřebují z nich udělat druhé "užitečné" idioty, navíc vláda pod premiérem Nečasem neví už kudy kam, Nečas plácá páté přes deváté a Kalousek je jeho "kardinálem Richeliuem", tahajícím za nitky. Veverek se zbavili, Peake je s pár lidmi bez klubu fakticky bezvýznamná, také dělala jen užitečnou idiotku, aby vládu podržela do doby těch restitucí. Potom přijde na řadu střídání stráží na pravici. ODSka zkomírá, je zprofanovaná aférami. Hádal bych, že až to bude mít Kalousek všechno "v ruce", tak to shodí a půjde do předčasných voleb jako lídr pravice. Ani na to nebude potřebovat ty odborářské demonstrace - to si "odnese ODSka s Nečasem. TOP 09 štve lidi se svými reformami a aby ve volbách uspěla, nejspíš pustí před volbami lidem "cukrátka", jednak stoupnou preference shozením vlády, k tomu cukroví + KDU opět postupuje nahoru, Topka štve lidi jen škrty, ale nemá korupční aféry ( alespoň nejsou prozrazené) a tak počítají, že by dali do kupy koalici s KDU, zatímco nejednotná ČSSD zatím ztratí, cukrátka shodí i komanče a pojedou jako kdysi vedoucí úloha KSČ. Jestli jsem se trefil, ukáže čas, raději bych byl, aby tohle byl jen dnešní blábol, ale bojím se, že ne. Ono není vyloučeno rozštěpení ČSSD a to by pak jedno křídlo šlo s Kalouskem a bude vymalováno...JJ, Kalousek, to je náš Bismarck, rytíř síly...
    • Je to jejich práce. Ty snad ve své práci vynikáš?
  • Co mi to tiscali děláte, já jsem chtěl jít na večeři a vy sem fouknete takovou fotku, S prázdným žaludkem se blbě bleje
    • Ty snad chodíš na večeři mezi lidi, blbečku? Chudáci..............
      • Antiparoubku jak dlouho tu budeš smrdět ,ty tvoje keci už známe napiš také něco rozumného.
        • ... ja mám ale kecy, nudle :)))
      • Měl bys jít k PSYCHIATROVI, blbe.
      • To musí být docela schíza, dát si body sám, pomalu rychleji než je "duchaplný" příspěvek napsán.
        • ... byl jsi, jsi a zůstaneš pííííííííča, na tebe nikdo v tomto nemá
        • Ten "antiparoubek" Ti nestoji za odpoved.Je to blb s minusovym IQ.
          Precti si jeho prispevky cca tyden zpatky,a das mi za pravdu.
          Pouze jednoducha veta,a urazka pisatele.Ale aby tam bylo jakekoli + jsem nenasel.
          Inu i taci lide jsou mezi nami....... *12*
    • Stejným způsobem (na lačno) sis minule vyblil mozek, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit