Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zloději a korupčníci zůstanou zase jen zloději a korupčníci a to ať je ve vedení petr nebo pavel ODS je smradlavá od základů a potentovali to Kuba z Němcovou Drží se tam jak lejno košile ,jo peníze jsou jejich priorita na nás pohlížejí jako na lůzu a to nám mockrát dali najevo.Rozumné by bylo kdyby stranu ODS rozpustili a šli k čertu banda prašivá.
    • Nemáš pravdu.
      • má pravdu
  • Nepochopitelné. Mafie má nové vedení a lidi ji mají opět za mafiány a zločince. Čím to může být, done Corleone ??
  • Dokud tam lidí uvidí Langra, Drobila a spol. tak jak můžou věřit ve změnu...
  • NE! Jaké to překvapení! *1* *1* *1* *1*
    Téhle profláknuté zlodějské modré sebrance už nepomůže ani papež se svěcenou vodou.
    Klausův miláček Fiala plně podpořil jeho teze: oslabený stát a svoboda pro obchodníky.
    Osvědčený Klausův recept už bohužel z praxe známe. Zavedl nás do dnešních
    zadlužených dob kde zloději mají volnou ruku při odírání poctivců.
  • Je to k neuvěření, ODS prý je skoro nová strana. Normální lidé kroutí hlavou, blbci čumí s otevřenou hubou. Kdo že to je na té obrazovce, Stanjura si přibarvil vlasy, na vousy ale zapoměl, Fiala se přebarvil na modro a káže nám o morálce. Dnes je na programu, na přání Zemana " Služební zákon". Ó jaká hrůza, Stanjura kolem sebe plive síru a oheň a samozřemě ví, jak to udělat lépe a kvalitěji, proč to ale neudělal, když byl u vesla, proč kormidelníkovi Nečasovi neřekl jak na to? Když se jednalo o restituce, tak Stnjura neřval a ty se dotýkají všech lidí. To, že je odhlasovali o přestávce bylo fér? Když vidím tu verbež z ODS, chce se mi zvracet. Jediné co mě uklidňuje je fakt, ře když natřeš vola na modro, je to pořád v ů l a chcíplého koně na nohy nepostavíš.
    • Taky jsi chtěl privatizovat kostel a udělat z něj sokolovnu? *2* *2* *2*
      • Ne , já jsem chtěl privatizovat kostel proto, abych do něj mohl zavřít všechny ty nové tváře z ODS a potom zazdít dveře. To by ale v ODS nikdo nezůstal. Ona totiž nová barva, nového člověka neudělá a mozek(u těch kteří jej mají) zůstává stejný.
  • Z jedné věci lze mít radost . Pobaven a šokován zároveň jsem sledoval , jak po pádu Nečase vyvstal nový ODS bojovník prostřednictvím paní Němcové . Osoby , která do omrzení opakuje jak je čestná a která se už už viděla premiérkou , přičemž dokázala předstírat , že nebyla součástí zlobivé historie . Jsem rád , že to tak nedopadlo , zřejmě ani ona sama nepochopila , že boxer jménem ODS ji nechal na chvíli v ringu jen proto , že momentálně sám potřeboval vydýchat zinkasovaný úder . Obroda znamená zbavit se všeho starého , obrazně .
  • zcela odepsana strana...hraji si na skatulata hejbejte se a mysli si, ze jim to bude nekdo bastit, jenomze oni jsou placeni z dani, tak si budou hrat dal za kazdou cenu
    • Olééééééééééééé !!!!!!!!! Z toho je ta jejich zkratka !!!!!!!!! ODepsaná Strana. Nic jiného je tak přesně nevystihuje. :-D
  • Nemám slov k té troufalosti a sebevědomí ,naprosté bezbřehé nenávisti k minulosti ,sebejistotě a neomylnosti pí.Němcové a dalších .Ti jsou tak sebestřední za těch 20 let ,že to až bolí.Žádný p.Fiala a jemiu podobní to nezachrání !!!!!!!!!!!!!!!
  • lupič a gauner si koupil nový oblek, vyměnil kravatu, změnil účes a stejně mu pořád nadávají do zlodějů. Jak je to možné? Jestli to nebude tím, že sice lupič vyměnil oblek, ale chování a myšlení gaunera mu zůstalo. Ale abychom ODS nekřivdili. Toto je problém VŠECH POLITICKÝCH STRAN. Stranické sekty zastupují pouze 0,5 procent svých členů. 99,5 PROCENTA JSOU NESTRANÍCI. Jak je možné že 0,5 procenta samozvanců nedemokraticky rozhoduje o majetku svobodě a právech 99,5 procent jiných lidí, kteří s nimi nechtějí mít nic společného?
    • Liška může změnit svou srst, ale nikdy ne své zvyky!

      Nadali si do zlodějů a pak zjistili, že jsou bratři! (Anebo z jedné strany).
  • Ať vrátí co nakradli a pak teprve se mohou hlásit o nějakou spolupráci
    • Nejlépe o spolupráci s orgány činné v trestním řízení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit