Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nebude jen ODS nemocná, tam jso všichni. Vím to znám jednoho experta ten pořád někde krade lékař o něm říká že za to nemůže že je nemocný. Asi má špatnou imunitu.
    Nebo něco z hlavou jako naši zákonodárci. *6*
  • ODS je spolek vlastizrádných lumpů,který od doby vzniku zbídačuje tuto zemi.Léčbu všech straníků ODS by v nejlepším přípaeě,měli provádět katovští mistři na katovských mučírnách.Při dostatečné krutosti katů,by uvedené splnilo svůj účel.
  • A kteří ? Ti blbější,co zůstali v KSČM,nebo ti chytřejší,co nalezli do všech jiných stran ??? *1* *1* *1*
  • Kdy si pan Štastný,Nečas,Kuba,Svoboda a spol. konečně uvědomí,že celou ODS dostali do sraček jedině oni sami,svými postoji,chováním a činy,které samozdřejmě za posledních 10 let zde provádí..... A také s velkým přispěním bývalých darebáků a zlodějů Béma,Topola,Tluchoře,Tlustého,Šnajdra atd.atd. a samozdřejmě toho největšího hajzla,zloděje a tuneláře "Vaška - propisku"...... Tak co s tím chcete dělat ??? No, tady je každá rada drahá blbečci... *13*
  • ...jenom komunisti jsou čistí, jak slovo Boží!
  • Už dávno je nevolím. Ať žije TOP 09!
  • Včera jsem se díval na televizi a fandil Putinovi a Němcům.Dobrý plynovod a Ukrajina je mimo a nemůže manipulovat s EU jako Tymošenková a spol.Ukrajina žádá o milionovou pomoc od EU .Myslím,že se jí neposkytne,protože není záruka splácení.A pokud ano tak doufám,že ČR bude mimo.Takhle RVHP nehospodařila.Doufám,že se budem poměřovat s Rakouskem a ne Německem,které nikdy nedoženeme a mám obavu ani Rakousko.V tomto státě uznávám jedině docentku Švihlíkovou a tu další mladou dívku myslím,že to je Šichtářová.Ta má asi tři děti a ví o čem mluví.U Moravce byl dokmatický prof. s ing Švihlíkovou a byl mimo mísu.Mě tam nadzvedl,že občani nic nekupují a nespoří si a ona mu odpověděla,že nemají z čeho.Velmi dobrá odpověď.Mě někteří připadají jako mimoni.To nemluvím o Gazdíkovi.Já si kolikrát přeji utkat s Kalouskem nebo právě s Gazdíkem,protože se nestydím mluvit a argumentovat z praxe,protože tolik blbostí jsem neslyšel za půl hodiny a to mluvil hodinu.Vůbec se nedivím kam vedou tento stát.Spálená země a to každý den.
  • Myslím,že jsi to Jardo popsal dobře.Já nejsem MUDr Šťastný a na co přišel nyní ,vím již cca 20. let,když nastal rozpad Československa.V globálním světě nelze konkurovat velkým státům.Rozšiřování EU je akorát pokus prodloužit agonii.Já jsem viděl cestu ,že se určí společný jazyk např.němčina a třeba španělština,aby se Evropa vůbec domluvila.Ten zbytečný aparát se zabýval nepodstatnými věcmi jako přejmenování rumu ,sýru apod.Překvapilo mě,že v Německu to funguje.Je tam 16 spolkových zemí a mají společnou měnu a každá spolková země produkuje svoje výrobky a obohacuje trh.Tam měl být úkol našich eurohujerů Teličky apod.Dnes jsme nuceni plout a být nesvéprávný stát.Dodnes EU nepomohla cestovat bez víz do Kanady,členEU Řecko zadržuje dva členy jiného státu EU je to normální.Dnes jsem poslouchal německého ekonoma a politika původem z Československa a poslouchal jsem ho jedním dechem.My se pořád poměřujem s velkými státy EU,ale to bylo do roku 1989.Dnes jsme vážení v pr...a již si to konečně přiznejme.Cesta zpět bude velmi tvrdá a bolestivá.Když vidím ty zoufalce cpoucí se ke korytům tak mě štve,že na jedné straně si po 23.letech hrajeme na komunisty a nekomunisty a přitom máme všichni máslo na hlavě.Korunu všemu je volit Švancenberka,který tady nic pro republiku neuděla,to i Franc Josef uměl víc česky.Nerad bych se dožil titulků u novoročního projevu.
  • a to video doporučuješ v jiných diskusích pod jiným nickem, viď antiparoubku, paměti národa a jak si ještě říkáš, jsi jen provokatér
  • ODS je zlodějská strana , která za sebou pouze zametá včele s panem prezidentem a zapomíná , že této straně není nic cizí, když potřebují využijou i komunistickou stranu "volba Klause", a poslední hřebíček do rakve jim přeci dal jejich straník Klaus a Nečas, který se chtěl pomstít nejem jim, ale celému národu. U ODS platí pouze jedno... po nás potopa a rozkraďme ješte ten zbytek než půjdéme definitivně do pr..........! *1*
  • zemřela a to díky neschopnému Nečasovi.Zvolili jej opět a strana jde do záhuby.Co chtěli,to mají.
  • Vsechny vladni strany, ale i opozicni CSSD pracuji pilne na tom, aby narodu vzali veskerou nadeji na dustojny zivot...neb jak pravi klasik - kdyz lidi nemaji nadeji, jsou snadno ovladatelni...
  • No jo příteli, ale oni jsou kmotři všichni.
  • No tak chcípne, tak jako přední mnozí jiní: US, RSČ, atd., i další to čeká *2* *2* *1*
  • Klasicka mafie ma sva nemenna pravidla.
    Tohle se da nazvat-kriminalni pakaz!!!
  • Ubožárna !!! Tolik jsi Pišto vychvaloval ODS a když jsou v p r d e l i , tak to jdeš svádět na komunisty a dělat z nich komunisty. To, jestli někdo z nich byl "u komunistů" ještě nebyl komunistou, stejně jako kdo byl "u cikánů", také se nestal cikánem, chápe to tvůj mozeček ???
  • Ale byla pravicová a je i nadále, to jenom ubožáčkové, co ji tolik vychvalovali tak se snaží to svést na levici, nejlépe rovnou i na komunisty...
  • Je to trochu zavádějící. Autor si tam trochu pozměnil letopočty. Začít měl totiž od r. 1989, a ne až od r. 1998. Začínat se má vždycky od začátku!
  • To už není pravice. Ani levice. Ani právo. To už je mafie. A změnit - dle poznatku dějin, to bohužel může jenom válka, anebo jiná podobná pohroma....
  • Ne, ne Borisi. Já bych řekl, že ODS již zemřela. Nicméně a bohužel ti její kmotři budou ovlivňovat dění v krajích ještě asi dlouhou dobu. Pokud si je spravedlnost nenajde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit