Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promiňte mi tu vulgaritu. ale ať jde ta kravajzna i s ODS do prd...le !!!!!
    ODS se může zařadit mezi dobrovolníky letu na Mars bez zpáteční letenky.
    • nestačil by titanic?

      na mars je to moc drahý,ale na Titanic bych jim přispěl i já. *16*
      • Nestačilo, protože by nějakého inteligenta zase napadlo na moři udělat pietní místo jak v Letech u Písku
    • ... jsi řádný omezenec, ale to jsi zde na správné adrese :)))
      • Koukám, že další dobrovolník, to abych si založil cestovku !
  • Správně, ať dělají to pro co byli zvoleni. Práce tam mají jak na kostele. Tak hezky makat a žádné rozpouštění. Předčasné volby by stály údajně 2,5 miliardy z našich peněz, Nehledě na to, že by ustoupili tomu ožralému fýrerovi z hradu v jeho snaze zavést tady becherovsko-hrškovicový Lukoilovský fašismus.
    • Radši 2,5 miliardy za předčasné volby, než je poslat do kapes zkorumpovaným korytářům. Mimochodem já jsem nešel k volbám proto, aby vláda okrádala naši zemi a lid. Vy asi ano, když se Vám to tak líbí, že chcete, aby v této činnosti "pro kterou podle Vás byli zvoleni" pokračovali.
      Čím dříve budou volby tím lépe. Škoda, že hlupáci stejně zvolí do vlády tu samou sebranku. Chovají se jako by neexistovaly jiné strany než ty velké co jsou stále ve vládě (případně jejich fikaně vytvořené odnože).
      Já jdu k volbám, zvolím malou stranu (ne proto že je malá, ale proto že jí z aktuální nabídky nejvíce věřím). No a pak jdu od voleb s tím, že stejně ta mnou volena strana nedostane žádné vládní křeslo. Takže je to jako bych u voleb nebyl. A pak mi (většínou ODSáci) mají drzost říct, že si za aktuální stav můžu sám. Že je demokracie a že jsem si ty zloděje zvolil. Není to pravda. Já volil jinou stranu. Tak se konečně probuďte a zvolte někoho jiného. Než přijdete k rozumu a zvolíte kompletně jinou vládu než co je tam teď, bude můj hlas u voleb stejně bezvýznamný jako za komunistů. Jen tehdy se tak neoháněli demokracií.
  • Němcová a hlavně Benda mají obavy, že už nikdy do Sněmovny se nedostanou a tak každý den je dobrý
    • ... asi jak je dobrý každý den bez tebe zde :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit