Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus je dobrý pravicový politik, jen neměl dělat tu amnestii, ta se mi moc nelíbí!!
    • Klaus je zločinec a spolu s ODS opravdu patří k sobě.
    • Klaus je asi tak Lpravicový" jako jsou komunisti "demokratičtí".
  • Je třeba aby se národ Čechů proti zde třiadvacet roků vládnoucím lumpům zvednul dřív,než bude mít tato země po státním bankrotu a Čechy budou vagonovat do dobytčích vagonů,aby je nechali vymlátit v Izraeli od Arabů.Pak si naši věřitelé ,náš životní prostor rozparcelovali..Sudety by připadly Němcům.Ostatek by,za naše dluhy,skoupili Židé,aby zde vybudovali nový stát Izrael v bezpečnějším životním prostoru,než je ten současný obklíčený Araby.Toi by pak už vymláceným Čechům nevadilo.
  • Pane klaus, já jim to teda řeknu na rovinu: voni jsou pro nás panák na billboardy. Jinak se do parlamentu nedostanem a opustí nás nejen kmotříci, ale i většina těch, co tam nalezli ještě za nich. Takže my jim navrhujem: voni se nechaj nafotit, přednesou pár úderných projevů a po volbách se ze zdravotních důvodů odporoučej. Tolik důvěry jim dát nemůžem, to jistě chápou. Senilní stařík vypadá dobře před volbami, ale nemůžem riskovat, že nám potom budou platnej jako švancberk kalouskovi. No, a my jim zato slíbujem ten lukrativní flek v Prešpurku pro paní Lívii. Já myslím, že je to kulantní nabídka, no nemám recht? Zvážej sám, kdo by jim moh dneska nabídnout víc.
  • Exhumovat Klauna? To by asi trochu smrdělo, ne?
  • Hm, záchranné kolo má zrovna díru
  • tak třeba soudruh Klaus vyslyší a zvedne "demokratickou" stranu ODS
    • Klausofobie je název skutečné nemoci nejenom ODS !
      Jeho EGOmor nakazil celý český národ.
  • Pan Klaus mě hodně zklamal.Ale neupírám mu jeho zásluhy.Založil první demokratickou stranu u nás, zasloužil se o vznik demokracie a co se týče EU měl v její kritice pravdu
    • Pan Klaus založil demokracii jen pro sebe a své oblíbence pro ostatní lidi ani náhodou. Co je pro vás ta demokracie ( zřejmě zlodějny ve velkém)...tento stát pana Klause a ODS byl založen jen na velkých zlodějnách a lichvě, pro běžný lid tento gauner neudělal nic. *16* *16*
    • Souhlas.Kdyby neomilostnil velké lumpy a neobklopil se tlupou stejně arogantních nohsledů,byl by přijatelný.Vážil jsem si ho pro konzistentní názory.
    • Jak je možné, že někdo s tak nízkou inteligencí má akademický titul? *8*
    • No všechno tohle si pošpatnil tou amnestií, která vlastně stáhla obvinění na lidi, kteří ho v současné době podporují (o tom se nikde nepsalo).
  • Ano,Václav je poslední hřebík do rakve.....
    • a nebo taky ne, ten má hodně dlouhý prsty *3*
  • pokud by modrí ptáci chtěli na výlet Titanikem sebou i Vaška,ať klidně jede.jsem pro *5*
  • Možná, že preference této strany vzrostou, když je povede ten kriminálník. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit