Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to se podívejme, to je "kvalitní" skupinka. Lidi, pokud tomuto dáte hlas, tak si skutečně nic jiného nezasloužíte.
  • Po volbách zas nastane v krajích pořádek.
  • Ne víc než vy vy prasata / open card , prodej nemocnic atd. *16*
  • To socani umějí: rozdávat cizího a pak řvát o zadlužení. Jestlipak už zaplatili za Lihový dům?
    • zase špatně blbe, je to úplně jinak.!!!.:-))) Petře
  • Paroubek na hráááááád !
  • On byl Bém tak z čssd? Kdyby měl někdo zájem rozvázat tento uzlík z ods tak bychom se divili, ale jak řekl náš prezident(ods-dvojka za hlas to si snad dělaj prdel, ty poslanci jsou čím dál tim dražší) "odposlechy jsou ohrožením demokracie.
  • ODS, Komunisti, socani a jina individua at tahnou, snad tady bude konecne nekolik slusnych lidi, kteri tuto zemi vyvedou z tech sracek. *11* *16* *11*
  • POSERTE SE ... jenom budižkničemové zde tráví hodiny, dny, měsíce ... já rýžuji :)))
    • Nemas z toho sikme oci?? *11*
      • ne, ale mám šikmé péro
        • Tak ti ho muze ten druhej antiparoubek vysat... *12*
          *1* *1* *1*
    • Béééééééééé, všichni pláčeme, budižkničemudejpozornanic. Posraný antiparoubku, navštiv nás, béééééééééééééé, rákosníčku antiparoubku, je nám bez tebe smutno béééééééééééé
    • Rýžující Antiparoubek na hrááááád !
      Cpe se rýží jak rákosník *1*
  • Připomíná mi to Poslední večeři páně, akorát počet apoštolů nesedí. Hlavně chybí apoštol Vondra. No, jen když se tváří spokojeně, i ta Svatá Dala a nevěděla komu, co je vedle hospodina. Co jim dovezl z Vatikánu hospodin Nečas ? Požehnání od fricka.
  • Mají strach z komunistů, čím více budou lidi proti nim štvát, tím více lidí je bude volit, protože této vlády již mají všichni dost. Nabubřelý Nečas, který už nemůže ani dopnout sako, kecy, kecy, skutek utek. Nechápu kdo jim může ještě věřit. Volit je budou jen ti, co z toho mají vývar. Nikdo jiný !!!
    • Kdo má strach z bolševiků?
      • Kdo asi, kdo s nimi pořád straší, nevíš ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit