Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I počet poslanců v PS je moc velký. Pokud má vláda většinu tak si stejně dělá co chce a kolem 90 poslanců tam jen za krásnej plat a spoustu náhrad zbůhdarma sedí a sem tam něco plácnou u pultíku. *1* *1*
    Každej poslanec se zavazuje hlasovat podle svého vědomí a svědomí a přitom se to běžně porušuje a poslanci hlasujou tak jak jim řekne stranické vedení.
  • ČSAD? A v kterém městě autobusová doprava je proti? *1*
  • Je ovšem divné, že to nechtěla prosadit ČSAD, když byla u koryta. A jelikož teď mají v kriminále Ratha, budou proti.
  • Má pravdu, karikaturo člověka.
  • ODS již fakticky neexistuje,propadla se k zeleným a spol.
  • to je daň za tu svobodu,kterou máš bez ROH.Važ si toho *1*
  • potápí se,tak se chytají všeho
  • a ty jsi ten soudný,ty jsi ten arbitr,který to vidí správně *1*
  • 1/ Jen pro upřesnění-zaměstnavatelé přispívají na stravenky všem zaměstnancům,najenom členům odborů. 2/ ROH je zkratka pro "revoluční odborové hnutí", které už podle názvu u nás už dlouho,ale opravdu dlouho neexistuje! Zkus trochu změnit slovník ,aby Ti rozuměli i ti mladší.
  • A je i dost zákonodárců,kteří by neměli dostávat plat a náhrady,i když nejsou ve vězení!!!!!!!
  • Zeman je pro soudného člověka nevolitelný, protože je to Klausův komplic, stejně křivý a zákeřný a placený Lukoilem za opětné zavlečení naší země do ruského područí. Operovat zavedením eura je strašení naivků pocházející zjevně od Zemanova týmu. President nerozhoduje o zavedení či nezavedení eura, protože jakožto osoba podle Ústavy neodpovědná prakticky o ničem nerozhoduje. Zavedení či nezavedení eura je otázka výhodnosti či nevýhodnosti a rozhoduje o tom vláda potažmo parlament. A spojovat českou státnost s českou korunou může jedině hlupák. Tento příspěvek zde už jednou byl a pochází zjevně od Zemanova týmu, který se nacionalistickým strašením snaží zapůsobit na lidi s nízkou soudností. Českou státnost ohrožuje Klausova politika, jejímž by byl Zeman pokračovatelem.
  • Tohle téma mne bude zajímat až za osm dní. Jediný velký důvod který mne a spoustu lidí nutí jít volit prezidenta je oprávněná velká obava ze snahy pana Schwarzenberga rychle zavést euro u nás v České republice, za týden musíme jít volit za prezidenta pana Zemana, u kterého máte jistou snahu i nadále udržet Českou korunu i Českou státnost.
  • snad se nechystají na to, že to bude obvyklé?
  • Jo, dostávají plný poslanecký plat a cestovní náhrady - asi za setu na mísu a dtahování kalhot... Tak to je vůbec první věc, kterou ODS navrhuje jako rozumnou, jinak všechno bylo nás okrádat !!! Říkával už kardinál Richelieu: " Když je někdo v Bastile, pak není žádné pak " !!! A u nás je načase to zavřeným poslancům sebrat - za dva roky tam budou sedět také....
  • Dle NORMALNIHO mysleni a normalniho usporadani veci ve state by nemel vubec existovat pojem "zakonodarce ve vezeni". Jestlize je nekdo z parlamentu ve vezeni z jinych duvodu nez politickych, pak uz to zcela logicky neni a nemuze byt zakonodarce. To znamena, ze pozbyde VSECH atributu, ktere zakonodarci nalezi. O necem takovem diskutovat by bylo pod uroven vsech starych Reku a Rimanu, cili kolebky nasi tzv. demokracie. To, ze se o tom dnes pouze "diskutuje" ukazuje uroven nasich politiku i pravniho aparatu v zemi. *12* *12* *12*
  • Vidis,ja nedostavam NIC,nebot nejsem a nikdy jsem nebyl clen ROH.
    Jak k tomu zrovna ja prijdu,kdyz si ty potkane proziras me dane?
  • Je ovšem divné, že to ODS nechtěla prosadit už dávno a teprve teď, když jako zkompromitovaná strana směřuje k zániku.
  • Myslím,. že nejste jediný divící se. Plně s Vámi souhlasím. Ony už jen pouhé náhrady za jízdné, stravné apod.. U nás jakmile odpracuji od den méně než jsem si zaplatil stravenek, na které mi zaměstnavatel přispívá z 50 Kč celých 15 Kč, tak je to bráno jako neoprávněné obohacení. Vážně mne začíná iritovat pro tento stát pracovat!
  • Poslanci ODS jsou stejně blbí jako ti ostatní,ale v tomhle mají pravdu.
  • Myslím, že obyčejnýmu člověku by se v závislém zaměstnání takové štěstí nepřihodilo. Hodili by ho přes palubu z jakéhokoliv důvodu. Okamžitá výpověď.

    Odměna snad bývá za práci a pokud nepracuje, tak ať mu dají aspoň neplacené volno, ne? Za to by zase někdo měl nést odpovědnost. Doufám, že ještě dostane navíc zlatého padáka a výslužku do konce života!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit