Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je zcela jasné, že se jedná o organizovanou a umělou feministickou akci v rámci (umělé a profláklé) feministické propagandy. Je to samozřejmé hloupé a trapné jako vždy. Formulace "Odvážná turistka z Mongolska" je směšná. Feministická paka vždy něco napodobují, zpravidla uměle, co viděla u mužů, a myslí si, že si jsou s muži rovna. Jsou to taková věčná jelita s nízkou inteligencí: "My taky, my taky, podívej jak, podívej jak, kokodák...".

    Bože, ochraňuj nás prosím před vlivem zhoubné feministické ideologie spočívající zejména v nízké inteligenci. Naprostá idiocie se všeobecným dopadem na celou společnost.

  • Samozřejmě, i moje reakce byla ve stejném duchu. Nic proti tomu, jestliže se někdo pokouší o podobné rekordy, já bych mu bez váhání poskytl jídlo a pití, kdybych se s ním náhodou setkal. Pokud přitom nepřijde o život, tak je to v pořádku.

  • Byla to samozřejmě otázka řečnická - neliší se v zásadě nijak, protože se v obou případech jedná o počiny sice neobvyklé, ale ne zcela výjimečné.

    Překvapilo mě zjištění, kolik lidí je aktuálně na cestě kolem světa na koloběžce, pochopitelně každý na své...

  • Lepší Mongolky na velbloudech než obyvatelé stepí na koních nebo dokonce v tancích. To jsme už poznali, naposledy v r. 1968. 😈

  • Vtipná otázka a zasloužila si můj bodík. Odpověď na ni ale neznám, neuvažuji o jednom ani o druhém. 😍

  • Jak se v principu liší cesta z Mongolska do Londýna na velbloudu od cesty z Prahy do Ulánbátaru trabantem? 

  • Také jí nepřeji nic zlého, jen je to opravdu "informace dne." 😂

  • Další užitečná aktivita ve stylu American Dream's.

    Tak se připravme na invazi Mongolek na velbloudech. Už jenom tohle schází na těžce zkoušené D1.😂

    Skrytá forma nelegální migrace? Houfy doktorů a inženýrů na oslících a velbloudech.😛

    Kde se právě nachází tato statečná žena a její nosič? 

  • Šikovná holka. Ale až dorazí do Evropy, bude se divit. Její velbloud bude muset prokázat že nepřekračuje emisní limity, že splňuje parametry STK vozidla. Dále bude muset mít dálniční známky a mýtné poplatky. Zákazy cestování bez povinných přestávek. Zákazy volného kempování ve volné přírodě atd. atd. Mohlo by ji pomoct kdyby se vydávala za migranta, to by se vše dost usnadnilo.....😯

  •                      

                    To je stará vanhornová, on je taky Mongol!

  • Tak za to má ta žena můj velký obdiv a přeji ji, aby všechno proběhlo co možno bez problémů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit