Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hádky mezi politickými stranami jsou už běžný (a trapný) folklor.

    To ostatně potvrzují různé příspěvky zde  v diskusi . . . 

  • Nechte nám prosím Rakušana. Bez něj by nebyla žádná legrace. 

    Náhodou máme skvělou (sice ukrajinskou) vládu. Alespoň 6 až lidí na ně může být hrdých. Rittig a podobní. A to není vůbec málo. 

    Zachovej nám Fialu Hospodine. 

  • Máme nejspíš dobrou vládu. Svědčí o tom jak vyznavači jakéhosi "hnutí" (za koblihu a kecy, že bude líp) tady neustále házejí na vládu špínu. Holt, dávná moudrost praví, že ten, kdo se nevyrovná se svou (komunistickou) minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.

    • Pane Občane, nevím, jestli jsem nebo nejsem kobliha, ale přesto si myslím, že na tu sebranku, která si říká vláda není třeba špínu házet. Oni to obstarají docela solidně sami.

    • Co to žvaníš za krawiny? Jebe ti či co?

      • No tak, soudruhu Xanidile, jen klid.

  • Gorobilypes

    Dáme stranou Babiše a Ano.Komu tohle přijde normální že ministr vnitra má známé mafiány a korupčníky.To může přijít normální jen stejnému póvlu.

    • A komu přijde normální že trestně stíhaný agent StB byl premiér a je stále vůdcem jakéhosi hnutí...?!

      Asi stejnému póvlu, jako je on...

      • mun.go
      • josef.chmela

        Bláznům se vždy říkalo, že mají v hlavě o kolečko víc. Koloběžka však má pouze dvě kolečka. Blázen je teda proti ní génius.

        • ...že vás, Josef, baví dohadovat se s blbkou 😂

        • No vidíš 🐒 - já mám alespoň dvě a ty žádné...

          Vůbec žádné...

      • Gorobilypes

        A tady neumí nikdo číst a chápat.Kor po první větě.No nevadí.

        • Číst umím...

          A pokud něco žádá/ navrhuje - nejde ho v diskusi vynechat...

          Ale je od kobliháře = soudruha, agenta StB vůbec něco takového žádat...

          Vypadá to, že Bureš kope kolem sebe...

          No  - možná už cítí, že se voda začíná vařit...

          • Gorobilypes

            Opět do mě diskuse bez Babiše montuješ Babiše.Jsi nemocná?A nebo úplně bl bá?

            • Někdo vidí prostě pana velkouzenáře všude. Mánie? 

              • Reakce na příspěvek:

                Jestli to nebude tím, že se koblihář neustále zviditelňuje sám...

                Asi je to jeho mánie...

            • Gorofenko. zase už háráš?

              • Gorobilypes

                Reakce na příspěvek:

                Chápeme že jsi b lb a rozdíl mezi pes a fena ti nic neříká 

  • Hádky mezi politickými stranami jsou už běžný (a trapný) folklor.

    To ale potvrzují různé příspěvky zde . . . 

  • Ne odvolat rakušana, ale celou vládu!!!

  • Tato vláda složená podvodem na voličích a to díky Rychetskýmu je nejhorší vláda a v jejím čele Fiala který nic neumí, jenom vše svádí na pana Babiše jako tady místní pisálek obcan který se marně snaží podpořit tuto partu všeho schopného jenom pro svojí zem a lidi nedělají nic a naopak je stále více zašlapávají do hrozné chudoby. Tomu se říká vlastizrada a doufám, že jednou budou po právu souzeni.

    • Kajochu, neznám žádného PANA Babiše, ale jen komouše, gaunera agenta SOUDRUHA Bureše!

      • Já znám jen pitomé příspěvky pizdy Jitky.

        • Nejs náhodou ksindl?

  • Hádky mezi politickými stranami jsou už běžný (a trapný) folklor.

    • Janaku, folklor je číst tvoje trapné příspěvky.

      • Otázka na nick "Xanidil" - co je to podle Vás "folklor"?

        • Neptej se a njadi si to, vole. Já ti budu dávat rozumy? Tady to máš hňupe.

          https://wikisofia.cz/wiki/Folklor

          • Jaké čepovali dneska v nádražní restauraci? Podle slovníku to byl mazec. 

        • Anton, taky Terazky?

  • Je komické, jak se stádo ÁNO všemožně snaží podpořit svého pasáka.

    • To víš - někteří jedinci se zkrátka koblih nepřejí...

    • josef.chmela

      Ne, ne. Stádo volilo tento pětinesmyls lhářů a podvodníků. Nevoliči pětikolky jsou naopak myslící občané.

      • 🐒 - díky - rozesmál jsi mě...

    • I ty komiku.

    • Gorobilypes

      Zatím co STAN/do podporuje mafiánské praktiky zajímavé.


  • Ale Petřík si stojí na svém.Neodvolám. Naopak vydává taková planá a velkohubá prohlášení. Okolní státy se sice řežou smíchy, ale Peťka ve vší vážnosti nám tady valí klíny do hlavy:

    „Není možné, aby se země, jako je Česká republika, dostaly do problémů a všichni ostatní od nich dali sobecky ruce pryč,“ říká premiér Petr Fiala - konec citátu.

    Před několika měsíci požádalo Polsko a ČR o finanční pomoc na ukrajinské uprchlíky. Třeba nás to už stálo 52 miliard. Veřejně přiznaných.EU nám zatím velkoryse na tuto žádost poslala pomoc. Celých 580 milionů. Ve Strakovce pohotově naše náklady "přepočítali" a vyšlo 7.4 miliardy. Tak takového máme ohebného kreativního premiéra.

    • Jak neodvolám. Nesmí! Nedostal ještě pokyny od pumpařů a energetiků. 

      Už jenom čekám, jak se zdraží léky. Ty také lidi potřebují. Jako, benzín, naftu, vodu, plyn, jídlo. A v klidu, stát jim marže zaplatí ze společného. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit