Přejít na výpis diskuzí

Okamura a Gazdík se utkají o funkci místopředsedy Sněmovny

3.12.2013 11:06
Danica Klein 18 příspěvků

O funkci místopředsedy Sněmovny se utkají bývalý šéf klubu TOP 09 a Starostů Petr Gazdík a předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura. Jiné nominace sněmovní strany nepodaly. Volba se uskuteční na schůzi dolní komory ve středu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Doufám,že jej kadimura vyzve na meče a gazdík hádám na koze *1*
 • Co to je za blbej nadpis??? Kdo se utká???? Prdlajs, vše je dohodnuto, jak to řekli ti tři králové na tiskovce. Okamura by měl odstoupit s tím, že i tajné hlasování je předem dohodnuto, čili koupeno, HANBA !!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *12* *11* *11* *12* *16*
 • Tak se dneska poslanecké kluby vznikající koalice dohodli, že podpoří Gazdíka. Je to opět velké zklamání voličů ČSSD, která se vzdaluje volebním slibům a tancují, jak pravičáci pískají. Rovněž tak je to z církevním darem. Už nechtějí zmíněný zákon zrušit, ale chtějí se nějak s církví dohodnou. "Tak nějak", že my občané nedostaneme nic. Okamura chce zákon o obecném referendu. Bojím se, že to také nikdy neschválí, protože referendem by šlo ten zákon zrušit hned. I jiné.
  Zlatí komunisté, ti nikdy své voliče nezrazují a bojují za práva pracujícího lidu i inteligence.
  Já tak ten stav je trvalý, tak jediným východiskem bude udělat revoluci a všechnu tu pakáž vymlátit. Udělat zase KSČM jedinou stranou, která bude mít rozhodující vliv na vše, abychom se vypořádali se všemi (vlasti)zrádci, kolaboranty, kulaky a šmejdy všeho druhu, co si říkají demokraté a je to vlastně zlodějská banda korupčnická.
 • Kdyby jste trochu přemýšlel tak byste nemohl plácat o pravičákách.To mají být vexláci, kariéristi, estebáci atp ? Víte vůbec co je to pravice ? Tu v parlamentu nenajdete.
 • Doufám že čeští idioti zase budou volit Gazdíka.Takhle blbý národ se hned tak nevidí.
  • Idioti už na tiskovce řekli koho budou volit, hnus. Bojí se Kalouska, tak budou volit podržtašku Gazdíka- hanba, hanba...... *12* *12* *12* *12*
 • Bohužel projde Gazdík s podporou KSČM. Je to něco za něco.
 • Doufám, že poslanci budou natolik soudní a zvolí Okamuru a ne pohunka Kalouska a TOP09 Gazdíka *2*
 • Těžká volba pro ANO a ČSSD. Podle počtu hlasů ve volbách se má místopředsedou
  stát zástupce TOP 09 ale Okamuru zase budoucí vláda potřebuje jako zálohu pro
  případ že KDU odpadne. Ukáže se co ve volbách dostane přednost.
 • Jestli zvítězí na Ukrajině svoboda a demokracie, budou se Rusáci mstít rozvracením ukrajinské ekonomiky a zemi budou chtít přivést do chaosu a bídy. Proto je na nás, aby jsme našim novým přátelům podali pomocnou ruku, nejen morální podporu, ale masivní materiální pomoc, aby se hned po revoluci země nedostala do katastrofálního stavu. Jako člen Evropské unie je to stejně naše povinnost. Bude to pro nás citelná zátěž, ale obětujeme se rádi, protože v naší zemi je vysoká míra svobody demokracie a návrat komunismu si nikdo nepřeje. Na Ukrajině zavládne blahobyt a prosperita. A hlavně svoboda.
  ...
  • jo, bude to jejich začátek konce... dopadnou jako my, všechno rozvráceno, a budou zase tam, odkud jsme je vytáhli my.... po první světopvé... che dobře jim taak. Rusové za chvíli ropovod a plynovod nebudou potřebovat, protože postavili backupy.. takže to budou prodávat a levněji než přes ukrajinu... a ukrajinci se mohou svobodně uchlastat samohonkou...
 • Každého jiného, jen ne vyloženě pravičáky. Tahle pakáž se měla při hadrovém puči rozjezdit humanitárními tanky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit