Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fischer je naprosto nevhodný kandidát.
  • Domnívám se (a divím se, že si toho dosud nikdo nevšiml), že pan Fišer během svých dvou úřednických vlád (1/4 a 1/2 roku) způsobil mj. kolaps v dotacích z Bruselu. Když se o dotace na resortu školství nikdo dostatečně nestaral (včetně pana Fišera samého), tak následky dnes neseme všichni. Pan Fišer, tak většina jeho ministrů si "užívali vládnutí" a nad skutečné vládnutí byli povzneseni, protože pan Fišer sytematicky říkal "S tím my nic nebudeme dělat, na to nemáme dostatečný mandát, to si musí vyřešit až definitivní vláda". To by se dalo dejme tomu pochopit, když měla Fišerova vláda první, tj.1/4letní mandát, ale říkat totéž i dalšího půl roku, to už byla pohodlnost a nehoráznost. A pokud pan Fišer stený přístup plánuje i k prezidenské funkci, tak děkuji nechci, raději opravdu někdo jiný.
    • Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Lepší je snad oponent než patolízal. Okamura i p.Fanda mají pravdu. Každý národ si zaslouží takové vůdce, jaké si zvolí. Dobře nám tak!!!
  • Fischer je "košér" lump, ten má co vysvětlovat stran prospěchářského členství v KSČ a pak taky coby "premiér".
    Nesoudní lumpové typu Fischer a dnes samozřejmě "pravicový" soudruh Dlouhý,
    svého času kádrová rezerva KSČ, patří do kriminálu a nikoliv na hrad.
    Stačí, že tam je ten "kupónový" zločinec.
    • Na vysvětlenou kuponovou privatizaci vymyslel Dušan Tříska a asistoval mu při tom Tomáš
      Ježek.Třetí persona,která to politicky realizovala byl Václav Klaus.Již si nepamatuji,zda byl ve funkci ministra financí,či premiér.Myslím,že to bylo v roce 1991 první vlna a druhé kolo
      dokončení kuponové privatizace bylo v roce l992.Burza jako taková začala svojí činnost v roce 1993.Doplňuji to o tuto glosu pro přesnost zásluh,každému co mu patří.A v této době
      se u nás jako poradce objevuje Jan Švejnar z USA a také dnešní zájemce o koryto prezidenta.Veřejnost by měla vědět,že pan Švejnar jako rádce též doporučoval zvednutí DPH(daň z přidané hodnoty),aby se naplnila státní kasa.Hlavní aktér kup'onovky není pan
      Klaus,jak je mu neustále přisuzováno,to jen pro historická fakta.Jako druhou věc bych ráda uvedla,že by se veřejnost neměla dávat manipulovat jakýmisi průzkumy.Nepotřebuji,
      aby za mě někdo myslel.Umím myslet sama a nenechám si medii podsouvat jakéhosi budoucího zájemce na hrad.Rozhodně nepodpořím,Fischera,Zemana,Švejnara a podobně.
  • Jak můžou uvádět výsledky průzkumu, že nyní by Fichcer vyhrál. Co je to za pofiderní průzkum. Ukažte nám ty hlupáky, kteří by ho volili??? !!! No ty bych rád viděl.
  • Kandidáty, které nám doporučuje NĚKDO přes media jsou bezvýznamné uměle vytvořené osobnosti. Začalo to V.Havlem, pokračovalo Klausem a dnes už je jich k dispozici k tzv. demokratickému výběru celá plejáda. Zamysleme se, zda někdo říká něco nového, nad jejich minulým úřadováním a výkony. Tomio Okamura alespoň v soukromém životě něco dosáhl bez "privatizace" a je podle mě škoda, že nekandiduje. Z žen bych viděl vhodnou kandidátku H.Marvanovou, která se tam bohužel také nehrne, ale má konzistentní vystupování a myšlení.
    • nečasi máš pravdu, taky se mi líbí tyto dvě osoby Okamura a Marvanová, vypadají rozumně.Nejhorší prezident byl "umělec dramatik" Havel který nic neuměl jen hloupě kecat a vymáhat si majetek.
      • Stále zde leží na stole možnost vrátit se k monarchii.
    • bezvýznamný budeš nejspíš ty sám... *9*
  • Fischer by měl kandidovat na presidenta IZRAELE a zapalovat tam Chanuku.
    • Jenom primitiv vidí svět nacionalistickými brýlemi.
      • jen primitiv vidí svět jen jako černobílý, nebo chceš li pravo levý !!!
        • ... moc zajímavá souvislost :)
  • Byl to člen zločinecké strany a měl by zmizet z veřejného života. *11*
    • člen byl kde kdo , jen řadový..

      jednou tě taky budou soudit za to že si podporoval dnešní režim....
    • Fischer zasranej !
  • Pan Fišer by vůbec neměl kandidovat, jako bývalý komunista vlastně již dvakrát zradil, poprvé když se nechal naverbovat do této zločinecké strany, a podruhé když tuto stranu opustil protože už to nebylo výhodné.
    • Přesně ,mám stejný názor.Četl jsem jeho rozhovor v Právu s redaktorkou,když ho dostávala perfektně kladenými dotazy -to by snad byl pravolevo závit jak víno.Zkrátka nikdy!!!Bylo by dobré vytisknou Mňačkovu Jak chutná moc a dát jím to k nastudování než se nacpou ke korytům.Raději bych Klause než co se tam dere.
  • Fischera nikdy, i když se mi zpočátku zamlouval. Ale když jako první blahopřál cikánům k jejich mezinárodnímu dni a přál jim, aby je líp snášela většinová společnost, tak tím u mě ztratil kredit. Jako by toho už nebylo dost, ještě do čela státu někoho, kdo je bude podporovat, ale ze svého nic a k sobě do sousedství si je nenastěhuje. *9* *9* *9*
    • přej a bude ti přáno...když se budou mít dobře oni , budeš na tom dobře i ty
  • fISCHER SE MI NELÍBÍ NA POHLED, to už raději ženu za prezidentku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit