Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.Okamura má možná v podnikání problémy...a kam přivedli stát svým hospodařením naši politici????!!!!
  • Fandím panu Okamurovi ,líbí se mijak odpovída hned k článkum a nebojíse.Výdělal si poctivě to právě p. Vícha ,Nečas neví at zkusí taky makat a vše si patit ye svého ané z naših peněz, *2*
  • a co čekal v dnešní totalitě.... *12*
  • Má pravdu ten člověk - ten Okamura. S demokracií jsme víc než na štíru od doby, co tu vládnou strany, které se onálepkovaly jako pravicové.
  • Problém je, že mafie se v poslaneckých a senátorských lavicích usadila za těch uplynulých 20 let tak pevně, že dobrovolně své pozice nevyklidí. Zákony si mohou tvořit podle svých potřeb a odhlasují si tak vše, co se jim hodí. Takzvaná pravice si s takzvanou levicí vymění na pár let pár židlí a dále potáhnou za jeden provaz. Pokud by se nějakou náhodou mezi ně dostal člověk zvenčí, za pomoci servilních médií ho zcela zničí. Obávám se, že toto přímá volba prezidenta neodstraní.
    • Pravda , DEFENESTRACE je jedinou možností jak se těch vyžírků zbavit.
  • Pokud bych měl volit mezi Sobotkou,Němcovou a Okamurou tak mám v tom jasno.Nová krev je lepší než ta garnitůra kmotrů.Pane Okamuro jste mi sympatický dřžím Vám palce.Chtěl bych vidět ty obličeje na Pražské radnici ,kdyby to tak vyšlo.Ono když se chceš s někým měřit tak máš dvě možnosti ,buďto ukážeš ,že jsi lepší a nebo toho druhého diskredituješ.ODS už toho ukázala tolik ,že mi to vystačí do konce mého života.Budeme platit jak mourovatí a horních 10-tis. je vyculeno.
  • Celá tato vláda Ukurvenců má strach o koryta , proto jen do nich pane Okamuro , Český Národ je s váma !!!!
  • A divíte se? Vezměme si třeba pana Čunka, jak s ním zametli.
    "Nechoď Vašku s pány na led.
    Mnohý případ známe.
    Že pán sklouzne
    a sedlák si
    za něj nohu zláme."
  • Naše "nezávislá" media typu "můžete nám věřit" opět plní své mouřenínské zadání. Jak jinak? Co se v tomto směru změnilo od totality?
  • Pane Okamuro stejně jim to nepomůže. Víme, co jsou zač. Kandidujte, nebojte , budeme vás volit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit