Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud bych měl volit mezi Sobotkou,Němcovou a Okamurou tak mám v tom jasno.Nová krev je lepší než ta garnitůra kmotrů.Pane Okamuro jste mi sympatický dřžím Vám palce.Chtěl bych vidět ty obličeje na Pražské radnici ,kdyby to tak vyšlo.Ono když se chceš s někým měřit tak máš dvě možnosti ,buďto ukážeš ,že jsi lepší a nebo toho druhého diskredituješ.ODS už toho ukázala tolik ,že mi to vystačí do konce mého života.Budeme platit jak mourovatí a horních 10-tis. je vyculeno.
  • Celá tato vláda Ukurvenců má strach o koryta , proto jen do nich pane Okamuro , Český Národ je s váma !!!!
  • A divíte se? Vezměme si třeba pana Čunka, jak s ním zametli.
    "Nechoď Vašku s pány na led.
    Mnohý případ známe.
    Že pán sklouzne
    a sedlák si
    za něj nohu zláme."
  • Naše "nezávislá" media typu "můžete nám věřit" opět plní své mouřenínské zadání. Jak jinak? Co se v tomto směru změnilo od totality?
  • Pane Okamuro stejně jim to nepomůže. Víme, co jsou zač. Kandidujte, nebojte , budeme vás volit.
  • no .. nesmíte věřit našim psavcům... v té emerice je to mnohem horší.... ale o tom se u nás nepíše....
  • ba ne gemo... strach dokáže strašné věci.... teprve uvidíme....
  • mnohem hůř se bojuje s lidským strachem.... všichni ti mocipáni a různí --- ardáři - poslední dvacítky let mají plné gatě, aby je někdo nevolal k odpovědnosti.... teprve uvidíme co dokážíé, když už to nemají na koho svést.... to je teprve začátek... jako obvykle začíná 5tá kolona - psavců, pak začnou rádoby intelektuálové, umělci a.... . a pojedeme z kopce.....
  • Taky si myslím,že mocipáni si najdou cestičku,jak přímou volbu prezidenta smést ze stolu.Je to proti jejich zájmu a navíc jim ještě hrozí,že jejich nastrčený,loutkový kandidát může prohrát volby s nezávislým Okamurou,který po případném zvolení by mohl dělat mafiánům ve vládě a kmotrům problémy.
  • Držím pěsti ... s lidskou závistí se hodně těžce bojuje.
  • Žádná přímá volba nebude. To mocipáni nedopustí :/
  • já jsem normální ,ale Ty tam nemáš nic na práci,okamuro.
  • Já si myslím, že ten vládnoucí polistopadový odpad společnosti nemůže Vás Pane Okamuro nijak před lidmi / ne před odpadem společnosti/ ohrozit. Pokud budete kandidovat já i všichni lidé v mém okolí Vás podpoří. Hlavně zůstaňte jaký jste a nepodlehněte smradu moci.
  • ...už dávno mu bylo předpovězeno, že až bude vhodný čas, tak ho mafie zdolá ... stejně jako mnoho dalších ... *10*
  • Je naprosto jasné, že po něm modráci, veverky a trautenberkové půjdou ! Je poctivý, prošel tvrdou školou života, chytrý a vidí do karet všem zmetkům a zlodějům ve vládě i zlodějským podnikatelům, kamarádů vládních korupčníků a sráčů !! Proto musí být napadán a haněn na každém kroku !!! Doufám, že vydrží a natrhne všem zmetkům riť !!!
  • Proč volit nějakou figurku, když nám Nečas se svojí bandou sámi ochotně nějakou předhodí, jsou totiž na nás hodní a nechtějí občana zatěžovat přímou volbou. Co by to bylo za demokracii, kde by si občan volil sám svého prezidenta Plný huby demokracie jako za dřívějších pořádků socializmu. Na druhou stranu tomuto Titaniku už nikdo stejně nepomůže.
  • Americký prezident Barack Obama na dnešní tiskové konferenci ve Washingtonu zopakoval, že součástí dohody o snížení deficitu rozpočtu Spojených států musí být zrušení daňových výjimek pro nejbohatší Američany. Vyzval také ke zvážení opatření na podporu ekonomiky a vytvoření nových pracovních míst. Tak a co naše vláda, naopak bohatým ještě sníží již tak nízké daně a zvýši daně těm nejchudším. Tím se ale nic nezachrání, chudí již nebudou mít ani na jídlo a bohatí si budou užívat a zadluženost státu poroste.
  • Nmůže kandidovat! Dyť nebyl nikdy zavřenej, nekrade pera a není nechytrý!!!
  • Tomio Okamura ví, že je lepší rozvoj než stagnace a to debilové škrtů nejsou schopni pochopit. Potopí i řadu podnikatelů, kteří nedosáhnou na státní zakázky iniciované lobisty politických mafiánů a neviditelnou rukou trhu využívající špinavých peněz.
  • myslím že se t dalo čekt.... Okamuru teď budou napadat. Myslím ale že Kalousek a ostatní z vlády si přilepšili také jak kradou tak co...
    Přímá volba doufám nikdy nebude mohlo by se určitě i stát že by nám prezidenta dělala I. Barotošová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit