Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už začínají, příprava na politickou likvidaci dalšího schopného, co lze čekat, že ? KORYTA přece nevyschnou, ale mohou o ně přijít :-).
  • Názory pana Okamury mi jsou blízké, na rozdíl od vobejdů ve vládě. Bohužel, jak je psáno níže, presidentské pravomoci nejsou příliš velké, ale jako hlava státu by mi byl mnohem sympatičtější než současný "Veliký privatizátor." Obávám se, že na vyřešení všech současných problémů bychom potřebovali osvíceného tyrana, který když už by nemohl napravit chyby minulosti, zavedl by aspoň pořádek.
  • Fandím panu Okamurovi ,líbí se mijak odpovída hned k článkum a nebojíse.Výdělal si poctivě to právě p. Vícha ,Nečas neví at zkusí taky makat a vše si patit ye svého ané z naših peněz, *2*
  • Nevím, o co těm parchantům politickejm ve vládě jde, když prezident v podstatě stejnak zásadně neovlivňuje dění ve vládě, ale má to být důstojný a důvěryhodný reprezentant všech občanů této republiky a rozhodně je pan Okamura důvěryhodnější, než všichni ti kašpaři, co se tady sřídali do současnosti. Pokud bude hájit republiku jako takovou čestně a s rozumem (k tomu má samozřejmě i tým odborníků), protože jedinec samozřejmě nemá šanci obsáhnout všechny ty problematiky ve státě, tak vo co go. *5*
  • okamura na hrad...!!
  • Vážím si pana Okamuru a z našich prospěchářů je mi zle a blujno.
  • Tak se to krásně doplňuje. Toho, koho by chtěli lidé (čestného Okamuru) začnou očerňovat a pomlouvat a toho, koho nechtějí (pokrytce Schwarzenberga) zase naopak. Prý si tento bavorský a sudeťácký služebník dovolil kritiovat boharého strýčka - Německo . A to palcovými titulky. Po přečtení zjistíte, že si ani moc nedovolil, jen to co každý ví. Ale novinářští zaprodanci vědí, že každá pozitivní zpráva je pro ovce, které se dlouhodobě snaží vytvářet z českého občana je pro spícího Kadla dobrá. Třeba zapůsobí.
  • Můj hlas by Tomio Okamura dostal. Volil bych třeba i okupanty, neboť českému národu v minulosti neudělali více zla, než současní politici sametových lží.
  • myslím že se t dalo čekt.... Okamuru teď budou napadat. Myslím ale že Kalousek a ostatní z vlády si přilepšili také jak kradou tak co...
    Přímá volba doufám nikdy nebude mohlo by se určitě i stát že by nám prezidenta dělala I. Barotošová.
  • Vážím si každého,kdo to myslí upřímně s naší Zemí... (která už stejně není pomalu naše,protože většina patří cizím firmám,což možná někteří občané ani netuší)...,a názory pana Okamury se mi líbí.Mně je už dneska jedno kdo to povede,ale ať nám Ta naše Zemička zůstane,"Vždyť je naše".A jednou nás to bude všechny mrzet,že jsme si ji neubránily!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit