Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okamura nezuří, to se ho jen primitivní redaktor snaží takovýmito výrazy dehonestovat. Rozhodnutí ÚS mě pochopitelně nepřekvapilo, protože toto rozhodnutí navazuje na ta předchozí, ve kterých již několikrát prokázal svou tupou byrokratickou povahu, kdy pro něho není spravedlnost na prvním místě. Místo toho, aby nějakým způsobem prokázal, že Okamura nesehnal požadovaných 50000 podpisů a v případě pochybností se postavil na stranu poškozeného, nesmyslně a nelogicky schválil pouze to, že tato podmínka je správná. Vyjádření ostatních kandidátů je pouze usvědčuje z nedostatku jakékoliv morálky, výrazy jako, že to očekávali nebo že zmizeli pochybnosti či u France dokonce, že toto rozhodnutí bylo moudré svědčí pouze o tom, že ani netuší, co je to fair play.
  • Dalo se očekávat,že T.O. vytáhne naše frajery někam k soudu ven a bude salší mazec a on na tom ještě vydělá.
    • A E.T. mu pomůže *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dodnes se nikdo nepodíval na příčiny. Každý jste zaslepený křiklounem bojujícím o koryto. Jako senátor v klubu KDU - ČSL může změnit daleko víc, oproti tomu co blábolil v televizi. Shrnu to do dvou slov, nekompetentnost a egoismus schovávaný za vyřvávání na stranu ús. Jednou jsou regule nastaveny a jaká pak debata, stejně jako že za rozhodnutí prezidenta je odpovědný premiér a vláďa. Ostatně havel taky hezky povídal a nalítli jste mu švejci a hle po 23 letech tu máme blogistického žvanila bez náznaku řešení. Tak si ho zvolte a zapláčete. Mě to je buřt, tahle země nejde do zkázy kvůli parchantům ve vládě, ale kvůli švejkovi, blbovi co se nechá utáhnout kde kým na hezká slova, jak pětileté dítě na bombóny.
    • Tak co se rozčilujete, vždyť pro vás tu teď musí být ráj, svoje pravičáky máte všude. Okamury jste se zbavili špinavou zákulisní hrou namísto čisté férovky při volbách, tak byste měl být šťastný a ne se stresovat.
      • Můžete mi vysvětlit vy notorickej blbe, jak jste přišel na to, že jsem pravičák? Tohle vaše šikmooký podsvinče je pravičák a má příznaky mocenské de bi li ty. Proto to tu vypadá jak vypadá, blb ani neví co je pravice a co je levice, tím že tenhle parchant vstoupil k černoprdelníkům jen svědčí o jeho pokřivenosti. Tím že bere prachy, které odsuzoval a nepřímo schvaluje dar církvi u mě skončil a tobě lamo radím, aby než napíšeš plk, tak se zkus zajímat ty "levičáku" natvrdlej
        • Tak tavé názory jako jsou vaše vypovídají o vaší inteligenci a ta není tedy vůbec valná, protože toto dokáže napsat jen komunistické hovado, zkrachovalec a nebo taky ubohý závistivec, co umí jen negativně kritizovat!
          Tak kam se řadíte! A vašte slova! Ať se tu nestrapníte ještě víc! *2*
          • Ty tu figuruješ za blba už delší dobu, už máte na wc jeho fotku a děláte se na něm, když je to váš sexuální symbol? Na moje slova dojde, je škoda že jsi blb a nechceš to pochopit to je vše nebavíš mě duševní prázdno *16*
        • Tak zkus štěstí jinde,vovare!
          • Od tebe si tak nechám poradit blbe bez názoru, zřejmě s poruchou osobnosti
            • Jsi stejně blbej jako Antiparoubek. Nemáš náhodou nějaké bratry?
            • Jdi se utopit do lomu.
  • http://www.youtube.com/watch?v=p3K7PL7cK7Y

    Děsíte se představy Miloše Zemana či Jana Fischera na Hradě? Jejich preference jsou vysoké! Oba spolu velmi cíleně spolupracují, aby do druhého kola pronikli jen oni sami. Přesto existuje jednoduchá možnost, jak jejich nástupu na Hrad zabránit:
    Běžte k volbám a vyberte mezi nejsilnějšími kandidáty, levice – Jiřím Dienstbierem (ČSSD), či pravice – Karlem Schwarzenbergem (TOP09). Ostatní kandidáty ze svých úvah, prosíme, vyřaďte.
    Proč? Protože další kandidáti, jako je Zuzana Roithová nebo Táňa Fischerová, nemají šanci proniknout do druhého kola prezidentské volby. Jejich preference se dlouhodobě pohybují v řádu procent. Je vyloučeno, aby některý z těchto kandidátů atakoval hranici cca 20 %, která může stačit k postupu do druhého kola.
    Není to nic proti jednotlivým kandidátům. Jejich rozhodnutí a také odvahu kandidovat je třeba ocenit a vážit si ji. Každý by chtěl na Hradě toho svého favorita, ale to nejde, vítěz bude jen jeden.
    V případě, že Pepa bude volit Fischerovou, Franta Roithovou, Mirek Schwarzenberga, Jirka Sobotku a Zdeněk Dienstbiera, naše hlasy se rozloží a nikdo z kandidátů nepostoupí do druhého kola. Jedině pokud se dost z nás sjednotí, je možné dostat na Hrad člověka, který sice pro některé nebude ten nejlepší, ale nebude to Zeman ani Fischer.
    Buďte velkorysí! Volte rozumem! Vybírejte z těch, kteří mají šanci.
    Zvolme si společně prezidenta, za kterého se nebudeme muset stydět!
    • Nezlobte se na mě, ale toto je čistě stranická agitka, ale chápu, že pravičáci musí nějak reagovat na špatnou volební prognózu a tak se snaží spojit síly. Můžete nějak doložit jak oba favorité cíleně spolupracují?
    • No tak ty jsi génius. Já samozřejmě vím, že jsi na tohle nepřišel sám. Ty jsi jenom užitečný idiot, který to tapetuje kde se dá. *1*
      • Zapomněl jsem dodat, užitečný id.ot spícího knížete. Sorry za tu tečku, ale jinak to napsat nejde.
    • Nikdy nebudu voličem prospěchářů a gaunerů. Eman z nuslí je pro mě ne morální ale nejmenší zlo z toho xindlu co tam je *16*
    • Co třeba tebe blbe? *16*
  • Kanimůra si za to může sám. Kdyby se přihlásil včas, moh nasbírat dost podpisů, stejně jako pět dalších. Tak ať si nestěžuje. Je to jeho lajdáctví. *1* *2*
    • Bohužel, dosud nikdo neprokázal, že těch 50000 podpisů nesehnal, ani ÚS, který se tím pro jistotu vůbec nezajímal. Pokud by to někdo udělal a ukázalo se, že je jich opravdu málo, tak to uzná i Okamura. O nic jiného jemu, ale i všem jeho příznivcům, a že jich není málo, nešlo. Takhle souboj postrádá nejen fair play, ale dojde k významnému zkreslení jeho výsledků.
    • Souhlas
  • Bohužel toto rozhodnutí soudu ukazuje na to, že klidnou cestou se ke spravedlnosti nedostaneme a kmotrů nezbavíme. Je potřeba je začít fyzicky likvidovat. Smrt je totiž to jediné čeho se opravdu bojí.
    • Za půl příspěvku bych ti dal po hubě, za druhou půlku plus, tak to raději nebudu hodnotit ju?
      • Za ty tvé ubohé komentáře by si měl hubu na kaši ty ostudo národa. *7*
        • Panáček je nejen blb, ale i demokrat, jiný názor, špatný názor. Jsi blb a na tom nic nezmění ani tvé zvratky tady, ty to spíše potvrzují. Nicméně nejsi sám. *10*
      • Já sem taky nepíšu pro to, abys to ty hodnotil.
        • A co udelas s tim,ze dostanes po hube? *1*
  • To je šupárna největšího kalibru.
  • Tomio, tady je mafiánama prorostlá justice spřáhnutá s politiky. Kdo to nechápe, buď má v hlavě místo mozku z piva kostku, nebo už fakt nevim.
  • Bohužel to není první ani poslední slušný člověk který se u naší soudní mafie nedočkal spravedlnosti. Ale všechno zlé je k něčemu dobré.
    Ukázalo se jak se zavedení kmotříci a jejich politické loutky cítí ohroženi člověkem který na ně nemá vazbu a tudíž jim nepůjde na ruku při jejich temných kšeftech a podvodech.
    A také se ukazuje kam až tato mafie hodlá zajít při ničení odpůrců kde jim náš soud pomáhá v legálním odstavení konkurenta z účasti na volbách.
    Volba prezidenta je po této frašce neregulerní!
    A doufám že pan Okamura si od našich darebáků nedá kálet na hlavu a požene to třeba až do Štrasburku.
    • tokamuro je jen nechutný šašek, nic víc nic míň. Co si o sobě ten nevolitelný kříženec myslí?? Žvanil nechutných a nesmyslných blábolů a ochánkyně cigošů, no to je opravdu partička. Jdetě laskavě do ......
    • Požene to až na lampárnu na hlavním nádraží *2* *2* *1*
      • *1*
  • Další prasárna z dílny plukovníka Kubiceho a jeho bratrstva kočičí pracky na vnitru.
    Legální odstavení vážného protivníka zavedených mocenských struktur.
    Ukázka práce té tak obávané chobotnice ( mafie).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit