Přejít na výpis diskuzí

Olomoučtí žalobci vyšetřují úniky ze spisů, zadrželi i zetě Schillerové

19.5.2017 20:48
5 příspěvků

Rozsáhlou kauzou úniků z policejních spisů se zabývá Vrchní státní zastupitelství v Olomouci ve spolupráci s Národní protidrogovou centrálou. Potvrdil to žalobce Petr Šereda. Na svém webu zastupitelství uvedlo, že v případu jde o úniky informací z trestních řízení a policejních databází. Vyšetřování...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.servit.9
  Správně jeho jméno je Diag. Kalousek a jeho kamarád Mamánek, který shání prašule na dluh ČSSD.A kde jsou lehce přístupné peníze pane Pelta???§§!

  Yo Te quiero Pablo Pino....
 • Olomoučtí státní zástupci s Ištvánem. Vyprodukuje Maďar něco konstruktivního nebo opět bude jenom plácat a dělat chytrého?
  Jednou to stačilo Ištváne a dopadl si jako sedláci u Chlumce. Proč ti platit ze státního rozpočtu nějakou mzdu a ptám se za co?
  • Za co? No přece za to, že se snažil i se Šlachtou usvědčit několik lumpů. Bohužel, "pánbu"
   byl jiného názoru.
   Lepší tenhle "Maďar" než bývalá "maďarka" i s mamánkem, vzorným to předsedou SSM Rožnov p. R.
  • protože v Praze by se takové věci automaticky zametli. To už je tam takové pravidlo. Nic se neděje, nic se nestalo. Až v Olomouci se přichází syčákům na kobylku. Jasně že občas lítají třísky. Ale lépe hromada třísek a jeden darebák za mřížemi, než hejna grázlů procházejících se republikou. Kluci v Olomouci dobře to děláte.
 • Shillerová a všichni z jejího okolí jsou křišťálově čistí.

  Za ten kompklot může Kalousek a pražská kavárna, bylo to zadání. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit