Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám pocit Norové maji vztah k dětem poněkud podivný.....

  • Válka je něco tak hrozného, že kdo to nezažil osobně, nemůže nic komentovat. Jak bychom se chovali my, kdybychom to museli zažívat?

    Rádi všechny a všechno kritizujeme. A víme o tom houby.

    • bezregistrace

      to máte pravdu o to víc mě uivuje že se někdo diví tonu co se po té hrůze dělo ... každá událost má svůj doběh....

  • ti Norové jsou už úplně vygumovaný národ, ty už zachrání jenom smrt

  • Stejná šaškárna jako soudit bývalého SS kterému je 97 let.

    • Zato mít na nejvyšších místech bývalé komunisty a bývalé konfidenty StB, to není šaškárna, že?

      • KIMCID

        Když se to neřeší tak jo.Poděkuj Vencovi flašce ten je nechal naživu.Být na mě tak se houpu.

        • gaheris

          Vždyť to byl spolupracovník, ve fešáckém kriminále dělal knihovníka, zároveň tam založil družstvo vězňů a všechny okradl! Stačí se zeptat těch co s ním seděli! Kdopak na něm držel ochrannou ruku? Dokonce si ho pochoval na kolenou zastupující protektor generál policie sám veliký Heidrich! Běžte s tím zmetkem už někam, sláva bohu že už je v pánu!

        • Tak přece by si Vašek nepověsil svoje chlebodárce, snad nevěříš pohádce o hrdiném odbojáři jak bojoval za pravdu a lásku😂 tdy šlo jen o prachy... Osobně si pamatuji jak mi tehdy v 89 JIŽ v ZÁŘÍ kamarád řekl (jeho tatínek byl ve vládě komouš každým coulem) že se to už chystá, že je to naplánovaný a že brzo přijdou velký změny... Nemusím podotýkat že jsem ho pak potkal v 90 kách a ikdyž měl jen základní vzdělání dělal managera mezinárodní firmy, holt tatínek zařídil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit