Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Karel

  Nevím ale připomíná mi to jeden vtip kdy byli za totáče "demonsrtanti" ze západu považováni za nejlépe placené "dělníky" kdy se nekteří dostali až na 50 mařen za hodinu. A příběh "pana" Bakaly to jen potvrzuje, ale položme si otázku jestli něco podobného neslouží "panu" Bakalovi proti ostatním "miliardářům" např nejen Panu Krůpovi ale i Panu Babišovi. Takže o těch "obyčejných(lůze)" bych si zapochyboval. Rozdíl vidím jediný  zatímco "pan" Bakala vyváží aktiva z naší republiky do zahraničí ti dva se snaží o opak. Tedy jejich kapitál se utrácí v naší republice a jsou z toho placeni i naši občané.

 • 🙂

 • 🙂

 • To víte - my inteligenti...

  Ale - podotýkejte dál...

 • No vidíte, jak umíte (bolševicky) podotýkat!

  Kdo by to do Vás - ve vašem věku - řekl...

  Podotýkejte dál...

 • inter-legere to Vám je ale cizí , tak se nechlubte cizím peřím 

 • Nemluvě o jejich povinné účasti na náhradě soudních nákladů... 

  Něco mi to připomíná :uhrazení nákladů soudního řízení protistaně - výchovné jak podotkl mluvčí Hradu ,neb paní neprokázala že lež je lež , hm ,prostě když nevíte jak někomu zavřít ústa , šup a ať platí aby si to příště rozmyslel a třeba ještě nějakou exekuci a zavřít za dluhy i jeho potomky .Nejhorší bídou je ta duševní .

 • Sprostá chamraď z Náchoda se přišla zahulákat na nádraží.Právem usoudil pan ministerský předseda, že tu páchnoucí smečku je třeba ignorovat.Chátra se vyhuláká a zas se zařadí mezi ostatní.Kdejaký zmetek co udrží transparent už se tady hlásí o slovo.To jsou ti, co objímají Kalouska. Hoši Bohnice, Bohnice se na vás těší.

 • To víte, my "inteligenti"...

 • Podotýkejte dál...

 • vanhorne

  Mozek se pry znazi chranit psychiku tim, ze ty neprijemne zazitky se snazi potlacovat dale do hlubin pameti, kde se premilaji a postupem casu se ohlazuji aby nebyly tak neprijemne.

 • Pravda , ale oni ví že tím že se dneska může cestovat tak lidi to snadno přehlídnou a jak říkají mladí v práci , ono to už nikoho nezajímá a ti staří jako by si nic nechtěli pamatovat.Zamyslet by se měli ti co tam byli před Babišem , kde tahle ufnukaná kreatura zo Slovenska bere 30 %.

 • No, pokud spolu nesouhlasíme, hned si snad nemusíme lát a urážet se. I to je znakem sociální inteligence. Pan Zdeněk Bakala je bezesporu všeho schopná osoba. A to na všechny myslitelné způsoby.

  Je třeba kvůli tomu někoho jiného urazit? 

  Nakonec každý z přítomných diskutujících to potvrzuje, jen ty "schopnosti" vidí jinak. 

  Nedivím se redaktorům, kteří mu musí poklonkovat, protože žijí z jeho peněz, ale ostatní?
  Tak trochu mi to připomíná, když si vyřizují účty zločinci polosvěta a my, obyčejní lidé se snažíme dopátrat toho, kdo je větší darebák. Krúpa nebo Bakala? V čem je prosím metrika? 

 • asi tak ,antonín janákovic přehlíd třeba i křištalově čistá slova :

   Návratnost investic pro klienty je variabilní, ale společnost kterou řídí Swart je přesvědčena, že jeho služby nabízejí hodnotu.

  „Když klient utratí 10 000 dolarů na protest a vyhraje vypořádání 20 milionů dolarů, je to jasná návratnost investic,“ říká podnikatel.

  No a když zaplatí jiný 20 táců tak se jede na novo .Třeba až ho přeplatí někdo jiný tak odvolá co jsem odvolal atd.některé hlášky jsou nesmrtelné.Pak se Toníčku divíš kam to někdy jde , ale ty o prachách nepochybuješ.


 • vanhorne

  Krivdis tomu ubozatku, protoze stare prislovi rika:"Nevedomost hrichu necini" Jak to ten ublizenecky uplakanek mohl vedet, on prece mohl rajzovat vesele kam se mu zachtelo. Prominentni soudruzi a estebaci to byli nejaci pani, na takove, zakony pro obycejnou "luzu" se prece nevztahovaly. Jak ten clovicek mohl vedet, ze hodne z nas nemelo narok ani na vyjezdni dolozku do Yugoslavie? "Vyjezdni dolozka platna jen do vsech socialistickych statu s vyjimkou Yugoslavie". Dolozka kterou nekteri z nas meli ve vojenske knizce. Maminka ho asi na to zapomnela upozornit a soudruzi z STB pravdepodobne take. 

  Dneska ten cestovatel jel na vylet do Nachoda, kde se mu dostalo plne zaslouzeneho a vreleho privitani od "luzy". Pred nadsenymi obyvateli musel uprchnout a najit ukryt v kancelari prednosty stanice, aby ho nadseni obcane samou laskou neumackali a nesezrali. Skoda, ze uz neexistuji na nadrazich Lamparny, tam by se mohl ukryt a byt trochu uzitecnejsi, plnit navestni lampy jeho vlastnim repkovym olejem, pucovat pucwolem a lestit hadrikem jejich cylindry.

 • Ty jsi tak chytrý a vzdělaný Toníku Janak. To jsme vůbec nevěděli, že Zdeněk Bakala je takový dobrák a lidumil. On by se nechal pro nás pro všechny i rozkrájet.

 • Doufám že ta Kroupa není domluvená s Bakalou že pumpnou Českou republičku v nějaký arbitráži o pár miliard , už to tu bylo jak CME se soudruhem Železným dostali kapesné a ještě se tvářili jako že nic , někdy to vypadá že se tady "podniká" kvůli arbitrážím a pak se schání politická a veřejnoprávní podpora aby to klaplo.

 • Jak jsem podotknul níže když nemáte argumenty tak se uchylujete k nesmyslným reakcím a děláte sám ze sebe hlupáka .

  Vždycky mě udivuje drzost každého darebáka nachytaného na švestkách jak se ohání soudy a demokracií , kupodivu tak činí i nacisté a komunisté kteří by to nejradši zlikvidovali , vzhledem k tomu že jsem nezažil nacismus ale jen pád socialistického bloku ,  vidím že nejvíc se na demokracii odvolávají podvodníci z řad komunistů nyní rádoby podnikatelů.Sakra to musí bejt šíza až sami sobě prodaj to lano na kterém se sami oběsí , tak nějak to říkal ryšavý guru kterej radši udělal revoluci v listopadu a dal jí jméno o měsíc před a to ještě nevěděl kam to jeho následovníci dotáhnou a budou z nich oligarchové , jo a těch dílenských pracovníků z estébé máme taky hodně. Dokonce jeden mám dojem dělá premiéra v jedné malé zemičce kde loajalita je nad prachy , bacha platí co vždycky jak se domino začne hroutit každá kostička kope za sebe , to by Vám mohl potvrdit kdejaký kriminálník. .

 • Tý voe...

  To jsou ale "moudra" - jak v "obžalovacím spisu" z dílny StB!

 • tož Krúpa je čistota sama jako ten vejlupek z ÁNo eštébáckého původu co nevěděl že se za komančů nemohlo svobodně cestovat.🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit