Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo týdnů neklidu bych navrhoval týdny úklidu. Třicet let vlády zázračně zbohatlých prognostiků, estébáků a dalších soudruhů je až až. *12*
    • Já bych začala na tom slavném prognosťáku u soudruha Zemana. Děkujeme,stačilo.
    • před vlastním prahem
      *4*
  • Tož na chvilu sa odmlčím, máme v óstavu oběd.
  • Je vidět, že v tomhle chrchlostánu jsou aspoň soudy normální a to je fajn, hlavně, že havloidní prasata mají vztek!
  • Náš soudruh Zeman byl asi fascinován masovým vrahem Leninem Uljanovem Krupským, protože vlézt do KSČ v r.1969 není normální.
    • Ing Václav Klaus byl veden pod krycím jménem "KLUK", ale NARCIS tam žádný není. Je tam Bohdalová, je tam Kanyza a další, ale Bartoška ani ťuk. *7* ?
      • Proto ta stará Bohdalka tak podporovala toho konfidenta Zemana, už mi to docvaklo!
        • No ona ta stará Bohdalka taky chlastá jak duha. V jedné východní zemi, už si nevzpomínám ve které, se producírovala nahá na balkoně hotelu. A když ji reportér z protějšího domu natočil a zveřejnil to, tak se vztekala.
    • víme sajmon, my to přece víme
  • Jen se ještě doplním:
    Seznam konfidentů StB:
    Bartoška Jiří, krycí jméno NARCIS
    • A je to venku, vím o tom již dávno.
    • Ubohý zemanofilní zloději nicku. Tou svou podlostí nezakryješ, že "bývalý" komunista Zeman byl konfidentem StB. *16*
      • víme sajmon, bartoška byl konfident stb
        • ale my havloidi říkáme že ne a že tam byl jen Zeman. A my mluvíme vždycky pravdu! A klidně vám to sem zase napíšu!
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
    Svazek zničen 5. 12. 1989

    http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
    • Vidíte, nic tam není. Ale my havloidi říkáme že je, tak je to prostě pravda, protože jen tu říkáme. A taky tu o tom, že už nikdy nevstoupíme do žádného vojenského paktu. Nebo tu, že nebude propouštění a zdražování!
    • A je to venku, myslel jsem si to dávno.
  • Aha už vím, peroutka je na vymetání komínů!!!
    Tak šup teplouši Semjone Gayínku udělej komín!!!




    WOW !!!
    • Sajmon, nech toho, ty tvé koniny už nejsou ani zábavné.
      • víme sajmon, my víme
  • Nejsem soudce, ale podle mě by jedinou závažnou újmu Hradu způsobilo, kdyby exekutoři zabavili veškeré hradní zásoby alkoholu a cigaret.
    • Pozdě, prý už ovar vše vychlastal.
  • Škoda, že ten spisek Ovce nenašla, málo se snažila, snad to vyhrabe kdesi z hnoje ten Zemanův čokl. Je to vlevo dole, ten článek.
  • Největší újmu Česko utrpělo, když si ten Bublebum sedl na hrad. Větší újmy není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit