Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda,ze kolem václavaku zrovna nejel v kamionu nějaký inženýr z Afriky a nezaparkoval. Ani slzu bych tentokrát neuronil. Hyen kolem kavárny mi líto není.
    Salám Alíkům.
  • když jsem 1942 vykřikoval o nutnosti boje proti německým nacistům, mělo mě okolí za hrdinu. Když jsem 1970 čtvrtstoletí po válce vykřikoval o nutnosti boje proti německým nacistům, mělo mě okolí za vola. Prý jsem zaspal dobu..... *8*
    • Blbe...
  • Ten srab Ondráček je jenom špička ledovce, komunisté si myslí, že když byl zvolen opět ten jejich prolhaný ožralec prezidentem, můžou cokoli. Ukázalo se, že nemůžou.
  • A už je to tu zase. Typické vysrané čecháčství. Strany se domluví obsadí jednotlivé posty včetně Fialova chlívku. Ale pak se mešina rozhodne , že i když to bylo demokratické tak jim to nevyhovuje a proto je nutné tak dlouho otravovat až to bude po jejich. To je jak malé dítě v cukrárně , které musí dosta to co si usmyslilo.Jak chcete řešit velké věci, když nedokážete repektovat dohodu a zákony. To pokáždé když to nebude podle vás tak budete v menšině hulákat na ulicích tak dlouho až vám ostatní ustoupí. TO JE TA DEMOKRACIE???? Vy jste v podstatě SQOTEŘI!!! Žádná práce jenom kalit vodu za 100 tis./měs.
    • Jak je možné, že komunistická banda se za naše peníze rozvaluje v PS a vymýšlí zase jak by nás zotročili a ta sadistická mlátička by zase chtěla používat pendrek. A to máme zákon, který stanoví, že
      "Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému."
      • Páč všichni komouši jsou z jednoho chlíva.
        • asi důvěrně znáš, co...? *3*
  • Komunisti řvěte, pomlouvejte a zároveň zvracejte s teky jak chcete, ale vracet se k tomu, že opět nebude toaletní papír, na auto bude budete čekat pět let pokud dostanete poukaz, na banány se budou stát fronty, ledničku pouze podpultovka s úplatkem 500 Kč. na to vám již nikdo neskočí a ještě se nechat mlátit. Ondráček chce ochranku u mne je to zbabělec a srab sám mlátil lidi a teď je strachy posra......
    • bože bože. Svatá prostato *1*
      • Jak se může ateista dovolávat Boha ?
  • moc pěkně si zademonstrovali třeba TOPáci nebo i socani vyšli do ulic. Dokonce ze Sobotkou.Byl to romantický večer. Nové špíny demonstrovali proti starým špínám.To se tady politickým partajím moc moc povedlo. Ovšem vrcholem je Sobotka na večerní demonstraci.Špína se vypravil konečně mezi lidi. Za tmy. To na obrsocana moc sedí.
  • Žbrtblpt plturedžt, ale slizkžřt blbalalplop?
    • ObcanHaveI
      Ne Kájo, vše bylo podle prrravdy a zákona.
  • ale baví mne, jak proti němu řvou největší podvraťáci a převlékači kabátů jako ODS TOP a Lidovci. ODS na komunistech vyrostla Kočárník Tlustý svazák Nečas politruk Topolánek Lidovci s Komunisty čtyřicet let vládli a nevadilo jim to. TOPka se z přeběhnuvšich Lidovců typu Kalouska zrodila. A tihle nám chtějí dávat lekce o morálce a demokracii. *1* Tady je možné opravdu všechno.......to jako kdyby ožralec kontroloval jiné lidi s alkoholtestrem
    • Nám ukradený není !
  • Ožralý Ovar pojede prý na 1.dubna do Bílého domu, podmínka je, že bude střízliv, nebude ukazovat na požádání prostatu a nebude se cpát na inspekci do Alabamy. Čeká se na odpověď z Hradu. *1*
    • To bude mít Donald radost, tolik se na něj těší. Co mu to ale dalo práce Miloše přemluvit!
      • Já se také těším! Až pan Zeman na recepci ve WH zamává holí, očekávám velkolepý úspěch - spontání ovace ve stoje a dechberoucí, neutuchající potlesk všech nadšených hostů ...
        • Jestli tam zamává holí, tak má do jedný vteřiny, díru v palici.
          • Že by jsme měli až takové štěstí?
        • jestli sebou pleskne ne schodech a nebo ztratí boty ... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Chrchel sotva pochoval zesnulou manželku a hned se pelešil s héérečkou,Karla Kryla poslal do (.) Humanitární bombarďák! To je modla těchto kriklounů,netáhel,veksláckeho ksindlu a komediantů!!!!!
    Aby vás rakovina točila i s posunovačem knížecích hoven.
    • Tolik inteligence...
      • Na tvůj mozek je to moc co?
    • Ona si ta hradní zrůda zeman pořídil nějakou hééééérečku?
      A rakovina ho už točí to máš pravdu. Brzy už se dočkáme že tu zrůdnou rusofilní, podlou, prolhanou bestii zeman povezou nohama napřed.
      Možná ho ještě stačí ovčák několikrát přebalit aby nelezl před lidi pochcaný, ale to je tak vše co mu zbývá.
      • Jo, Chrchla byl prasák!
    • Já jsem sice lehká holka, ale s Ovarem bych se tedy nepelešila!! Musí mu smrdět z huby jako starému krokodýlovi! *1*
      • co z huby, smrdí celej
    • Stará Ovarová už to má za sebou? Není možná!!?? To jsou určitě nějaké hoaxy z Kremlu,ne?
      • Já bych tomu i věřila, nesnesla pořád tu permanentní hradní ostudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit