Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není od věci všimnout si dnešního Čínsko- Ruského prohlášení.
    Nejde jen o košatý název- přetiskuji originál:
    "Совместное заявление Российской Федерации и Китайской Народной Республики о новом этапе отношений всеобъемлющего партнерства и стратегического взаимодействия "
    Podstatné není "Všestranné partnerství" nebo "Strategická součinnost". Spíše jde o výraz
    " Nová etapa". V čem je to nové ukáže čas. Ale i první nahlédnutí do textu ( 9 stran A4), ukazuje, že přípravě předcházelo dlouhé jednání a dohoda o každém článku na dálku.
    Jen článek III) obsahuje více jak dvacet konkrétních bodů. O společném vyjádření k Ukrajině se
    ještě něco dozvíme z medií. Co je v něm podstatné: vůbec to nevypadá na to, že by se partneři jeden od druhého zásadně odtahovali, že by se nějak moc improvizovalo, že by se Západ, USA i EU včetně mohli nějak moc radovat. Věnujme tady pozornost seriozním rozborům.
    Ze zveřejněných příspěvků v této diskuzi oceňuji připomínku Bílé gardy od Bulgakova a srovnání s dneškem. Já to viděl i zfilmované (pro seriál TV ) a jde z toho zimnice. (Bulgakov NEBYL NA STRANĚ REŽIMU). *9*
  • A kdo že je tento velikán naší zahraniční politiky? „Práskl“ to na sebe sám. Opět ve sněmovně. Opět při střetu s Jaroslavem Foldynou, který mu připomněl jeho dvojí metr k ukrajinské krizi a americkému bombardování Srbska (respektive k uznání nezávislosti Kosova). Takto pravil Schwarzenberg:

    „Rád bych prostřednictvím pana předsedajícího upozornil pana poslance Foldynu, že nasedl falešným informacím. Já jsem nikdy nepodporoval bombardování Srbska. Naopak, to si dobře pamatuju, těsně před tím, než to začalo, bylo zasedání Trilateral Commision ve Washingtonu a tehdy byli tři, bohužel pouze tři přítomní, kteří se postavili proti plánu zahájit bombardování Srbska. To byl, budete se divit, Henry Kissinger, byl to nynější ministr zahraničí Království švédského Karl Bild a potom jsem byl já v té diskusi. Je něco jiného, když ta válka proběhla a Srbsko ztratilo nadvládu nad Kosovem a nebyla nejmenší naděje možnosti, že by ji získalo zpátky, že jsem uznal Kosovo jako nezávislou zem. Ale bombardování Srbska jsem opravdu nepodpořil. Děkuji mnohokrát.“
    • Kalouskovo Karla by už vážně měli dát do nějakého sanatoria. O bombardování nezávislé země rozhoduje nevládní (nezisková) "diskusní organizace" účelově založená pro spolu-ovládání Světa! To jsme to dopracovali...

      http://thezog.wordpress.com/who-controls-the-trilateral-commission/

      Summary:
      Of the fifty-six(56) Trilateral Commission Executive Committee members, twenty-three(23) are Jews or have Jewish spouses. This is a numerical representation of 41%. Jews are approximately .25% of the world population.* Therefore Jews are over-represented on the Trilateral Commission Executive Committee by a factor of 164 times(16,400 percent).

      Ten, koho náhodou napadne volit TOP 09, ať se okamžitě obrátí na dalšího, nejblíže stojícího voliče a požádá jej o pár facek, aby se probral... Nemusí ani chodit za plentu...
    • Ten pochcaný degen se přiznal, že chodí na zasedání Trilateral Commision!
      • Oprava: Commission.
    • Trilateral Commision je odnož Bieldbergu, tak jste se nedoučený lesníku sám přiznal, kde všude máte prsty. Hanba Schwarzenbergovi. To jeho patolízalství se mu vyplatilo, Benešovy dekrety pro něj sice platily, ale ON, podporovatel disidentů měl zákony rakouské!!!!!!!!!!!!! *16* *12* *16*
      • Kuvy bolševické! Válku v Jugoslávii začal Velkosrb Milošević, aby bylo jasno! Nikdo se neměl k tomu, aby toho vraha zastavil. Foldyna ať sklapne, nebo mu budde rozšlapána opačná stra-
        na toho prokomunistického rypáku!
      • Kárl von Sajrajt z Bilderbergu a Trilaterální dohody, kterého nám ožrala chrchla Havel přitáhl do politiky a herci prostituti ho podpírali , aby dědek, nedej bože neupadl, a Lihoslavovi Kraďouskovi ještě dlouho vydržel při dojení ze státního vemene a poškozování ČR včetně rozkrládání. :
  • Prachy došly jak na Ukrajině, tak v EU tak i v USA a mají je oligarchové--voři v zakoně-mafiáni a tak si nyní budou vzájemně pouštět žilou a též naivnímu a zpitomělému obyvatelstvu. Země upírů.
    • Lenina sežral syfilius,, Stalina se se zbavili jeho soudruzi, Brežněv se uchlastal apřežral analgetioky, nedorostlý Putka trpajzl dožívá! Rusklý národ? Što eto takoje?
  • "Místo geopolitického souboje dobra a zla vidíme zkorumpované, zdegenerované státní struktury, na jejichž místo se derou ozbrojenci, mezi kterými není jednoduché si vybrat oblíbence."

    tímto výrokem se zařadil mezi ty, kteří ty jednoduché soudy o Ukrajině vynáší.
    • Dobře že jste na to upozornil, nikdo si toho nevšimnul.
      .
  • Co se komu stalo, ze se na Tiscali objevil uz druhy normalni nestranny clanek? Propaganda ma sabotera?
  • Ale jo, tento článek je jedním s těch "realističtějších". Jenomže autor zapomíná ( asi záměrně ) podotknout že úplně stejná situace je i na druhé straně. *3*
    Ukrajinou zkrátka zmítá válka oligarchů. Řídí a financují to lidi, proti kterým povstal Majdan. To jsou takové běžné paradoxy života. Nacionalistický Pravý Sektor financuje žid a ty, kteří proti nim bojují zase další žid. Za vším hledej peníze a za nimi... *5*
    Spočátku jsem myslel, že východ bojuje za svoje zájmy, protože je existenčně závislý na obchodu s Ruskem. No, mysleli si to asi i obyvatelé, kteří šli nadšeně k referendu. Teď zase Achmetov posíla svoje dělníky a futbalové fandy proti separatistů. Dost dobře nechápu jak si představují oligarchové svoji budoucnost po uzavření ruské hranice. Asi v rozkrádání půjček MMF. Jenomže i Lagardeová už prozřela a fakticky přiznává, že finanční pomoc pro Ukrajinu bude muset být strašně vysoká a Evropa na to nemá:
    http://czech.ruvr.ru/2014_05_20/Ukrajina-je-brzdou-pro-Evropu-1800/
    Tak co Ukrajino? Kam kráčíš ???
    A co ty naše Evropo? Kam se necháš stáhnout ???
    • Dávno tomu, slyšel jsem takovou vulgární (leč platnou) moudrost: s hownem se moc nepatlej, protože se zamažeš a bude to čím dál víc smrdět. A tohle bohužel probíhá ve věci Ukrajiny, není už dnes tak důležité, zda to rozpatlal Západ s Ruskem (jakoby tzv. za bukem) nebo naopak ! Obávám se, že teď NIKDO přesně neví, jak dál. Některé věci už nejde vrátit nazpátek a "oprava" již není prakticky možná. Je to amatérismus a bezohlednost vůči Ukrajincům i jiným národům na Ukrajině ...
      • Vcelku souhlasím,ale netahal bych do toho Rusko a tím pádem nezmenšoval tíhu faktů,kdo to vše způsobil.....jen USA a poskok EU-Německo!
        • Dobře, ale těch jakkoliv zainteresovaných stran kolem Ukrajiny bude učitě povícero, nejen USA a Německo. To je až příliš zjedodušeno. A časem to pravděpodobně vyleze na světlo. Konkrétně Rusko tam má bezpochyby také své angažmá, jinak by se tím problémem vůbec nazabývalo - takříkajíc hoří totiž sousedův dům ! A jeho skutečná role a zájmy se také časem ukážou ...
          • tak pozor Ukrajina je soused Ruska,tudíž samotné Rusko se mohlo jakkoliv angažovat v těchto sjačkách které způsobila za oceánem USA a EU,to jak to rusové zvládli s klidem oceňuji na výbornou. Stydím se za lži našich politiků a TV žump ČT1 a Nova. USA jen dokreslila co je zač,čeho všeho jsou schopni jen pro svoji lenost a pohodlí,ale hlavně důkaz toho,že EU jak jsem před mnoha lety se ptal sám sebe,zda může existovat společenství,ve kterém budou všichni,přesto si nebudou rovni-jako lít olej a vodu na oheň a očekávat stejný výsledek. USA je hrozba pro celý svět,špatně se to poslouchá,ale je to skutečnost.
          • jen tolik, Rusku nic jiného nezbylo, aby od sousedova domu nechytl ten jeho, USA a EU se to netýkalo a jejich zájmy nebyly přímé
            • Zajisté platí zákon akce a reakce. Na druhou stranu: co vlastně bylo dřív - slepice nebo vejce ?
  • Stát v bankrotu a navíc v totálním rozkladu, vládne mafie - voři v zakoně-oligarchové.
  • Ukrajinský "národní pastor" (on se tak sám nazývá v záchvatech své "vyvolenosti") Turčinov von Kyjev prosí USA, aby armádě UE poskytla vojenskou techniku a zbraně - alespoň ty určené k odpisu. Jde o techniku z bojů v Iráku a Afghánistánu.

    http://russian.rt.com/article/32608
    • "Členské země NATO slíbily kyjevským úřadům všestrannou podporu."
      To je dnešní prohlášení. Tak mi to připomnělo "Jistě, pane premiére", kde Humphrey říká:
      "Ano, slíbili jsme veškerou podporu. Nikoliv však pomoc." *1* *1* *1*
      • ale to je realita.tohle při zbavení se jaderných zbraní ukrajině slíbila francie.a ta taktně mlčí a dělá že nevidí neslyší *7*
        • To je logika tzv. pragmatické politiky: košile bližší než kabát, slíbit se dá opravdu cokoliv (slibem neurazíš), odvolávám co jsem odvolal ... *12*
    • Pro obyčejné obyvatelstvo je to naprostá katastrofa. Tam v podstatě není kam sáhnout , totálně zničený stát a morálka. Oligarchové jsou v podstatě mafiáni - voři v zakoně , politici to samé. Od Janukovyče, přes Tymošenkovou až po Jaceňuka a Turčinova. A do toho všeho se záměrně ještě míchá USRAEL-CIA. a Rusko si to u hranic nemůže nechat líbit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit