Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No to jsem tedy zvědav jak si tu vodu a z čeho ve fabrice vyrobíš až ti  nepoteče , a to že nepoteče bude tím jak se k té přírodě a krajině jako lidi  chováme jestliže se budou např. dál sázet nonokulturní lesy které lehce zničí kůrovec tak potom tady takové lesy nelesy asi žádnou vodu neudrží , podobně velké lány polí bez mezí které dříve zadržovaly  vodu ,navíc s půdou která dnes díky práškovým a kapalným hnojivům nedrží pohromadě a je ve velkém splachována dešti    , taky vodu neudrží o melioracích ani nemluvě všechno je to dílem člověka a všechno to přispívá k odvodňování a vysychání  krajiny a to nemluvím o tom jaká plocha kde by se srážková  voda mohla vsáknout mizí každý rok pod betonem a asfaltem , nikdo tady neříká že každý musí být sedlákem ale  každý kdo něco dělá tak by měl taky přemýšlet jaké důsledky má jeho činnost pro přírodu a snažit se aby ji to co nejméně poškozovalo a tak tady bohužel přemýšlí a pracuje málokdo  , dnes každý kdo je tím sedlákem nebo dělá v tom lese vám potvrdí stejně jako já že voda z krajiny během posledních několika let mizí přímo před očima .A jinak já osobně s tím už něco dělám a o kousíček krajiny se starám tak aby snad ještě mohla sloužit  i dalším generacím...
 • dzixy
  Ale, co to povídáš, i když kde co z přírody dostaneš v obchodech i jinde neznamená, že není to dílo přírody a práce člověka v něm. Ne každý musí být sedlákem, lesákem a hajným, někdo musí vyrobit i pluh, rýč, či motyku, nakrmit krávy, či prasata. A ten prázdný kohoutek většinou není dílem člověka, ale přírody samé. Někde neteče voda z kohoutku, jinde je ji až moc po ulicích a polích. Tak jdi a udělej s tím něco. 
 • dzixy

  Štěpánkovo rozjímání o tom, co ano a co ne v životním prostředí, tahá jednoho za vlasy. Když to nebude tak jak to chtějí oni / zelení/, bude vše špatné. Bohužel nepřipustí, kolik jejich činů, postojů způsobilo, že to životní prostředí se zhoršilo, když svým blokováním často blokovali různé obchvaty, brojili proti kůrovci, který teď ničí naše lesy ve velkém. A podobných jejich aktivit lze vyjmenovat velké množství. Zelení mají pouze prázdné kecy o ochraně, aniž by sami přiložili ruku k její ochraně. To málo, čeho lze objevit, není ani "libová" pomazánka na krajíci chleba.

 • KIMCID

  no vidíš přirozená redukce lidí.druh zabijí svůj druh.a přemnožení nehrozí :D

 • Největším problémem Země je přemnožený člověk. V roce 2050 má být na planetě 10 mld lidí a z nich dvě třetiny nebudou schopni ani ochotni se o sebe postarat, natož aby se postarali o své děti, které hodí na krk civilizovaný společnostem.
 • bezregistrace

  Op Čan Simonesku jak se daří když se zapaří ... ono svrbí  pálí  a tak se otrvuje na pokecu místo aby se šlo si umejt

 • A co teprve KSČM(agoři). Ti se ani nestydí hlásit se otevřeně k rudému fašismu, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých. 

 • Ať jsou zelení jací jsou tak v jednom mají pravdu spousta lidí žije dnes totálně odtržena od přírody , mají dojem že ji už ani  k ničemu nepotřebují protože si přece všechno koupí v supermarketu nebo na internetu , jenže ono to tak ve skutečnosti vůbec není a tito  lidé to bohužel  pochopí až v okamžiku kdy doma otevřou kohoutek a nic z něho nepoteče .
 • Sebestředný b.b. Arogance z něj srší na první pohled.

 • KIMCID

  ano je zalezlá ve stranách jako Top09 a ODS

 • Rudou špínu tu taky nikdo slušný a soudný nechce. A přesto se ta rudá špína furt rojí.

 • Z článku:"Desetina členů strany byla zvolena do funkcí zastupitelů." Zdá se mi to hrůzné, ale nemám srovnání - jak to může být u jiných stran? (I když, nebude to třeba u Pirátů nebo TOP 09 ještě horší?).

 • KIMCID

  kdo to je?

 • Zelení jsou jako meloun: zvenku zelení, uvnitř rudí!


 • Zelení prosazují program odporující nejelementárnějším zásadám smysluplnosti existence lidské civilizace. Proto jsou už od dob prosazování bursíkovských dogmat nevolitelní. Zelení jsou schopni zajistit právní chaos, desetinásobné zvýšení cen energií, zejména elektrické energie, přestěhování celé africké populace do Evropy a další výstřednosti. Zelení jsou nebezpeční sociálně-inženýrští experimentátoři a nepřátelé všeho, co zavání racionalitou a respektem k realitě.
 • Zelení už prostě nejsou zelení. To co propagují, nemá s ekologií nic společného.

 • Z politické mapy je ani nikdo vymazávat nemusel, oni tam prostě nejsou.
 • kde se zase ta zelená špína rojí, vždyť je tu nikdo nechce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit