Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nestačil jsem se divit, kdo byl údajný konfident Stb
    V diskusi pod článkem jsem nalezl odkaz na toto:

    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2664-situace-je-vazna-umrit-brno-vola-zelenou-prahu-o-pomoc-stropnicky-s-hollanem-malem-dostali-na-budku-vyresil-to-hospodsky-plavec-stetina-zase-udava-jako-ve-starych-vodach-maly-muk-proti-zemanovi-a-kolik-asi-meri-komisar-osn.htm
  • 5 miliard za reklamu? Tak to je asi 10x víc než má za reklamu Čt. To myslíte vážně? *3*
  • a 8 miliard dostava kazdej rok z dani kdyby se nevyhazovaly miliardy za openkarty a zbytecne zamestnance starajici se o vyber jizdneho a vsechno s tim spojene ty 4 miliardy potrebovat nebude a kdyby primo prazska MHD prodavala reklamni prostor inzerentum a ne pres kamardickovy reklamky bude mit tech 5 miliard jen za reklamu
  • Mě je jedno kdo vám tam co zaváděl. Bém už šest let není na magistrátě, tak se na něj pořád nevymlouvejte. Koho jste si zvolili toho tam máte. *14*
  • Praha vybere na jízdném MHD ročně téměř 4 miliardy. Pražákům by se to jistě líbilo,
    jezdit bez placení, jenže někdo by musel ty peníze do rozpočtu PDP doplatit.
    Nejspíš zbytek republiky, jako vždycky. *3*
  • Nejlevnější by byla MHD zdarma! a konecne by bylo videt ze magistrat dela neco pro snizeni dopravy v centru ne jen malovani vic a vic moderjch pruhu....
  • Jó? A kdopak zaváděl oupn krad?
  • Pavel Bém už šest let na magistrátě není, Janoušek je zavřený a co se změnilo?
    Zatím mohou Pražáci Plzeňákům jejich kartu jenom závidět.
  • Plzeň , město kde 70 % soudců je vyšetřováno z lenivosti, korupce a uplatkářství
  • PLZEŇ = NEJVÍC ZKORUMPOVANÉ město plné vysokých škol kde za 50 tisíc korun z vás za dva roky udělají inženýra nebo jaderného technika.
    viz. ministr vnitra chovanec za rok udělal v Plzních diplom který obyčejně trvá 4 roky
  • To by na pražském magistrátě býval nesměl být mazánek Bém se svou skvadrou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit