Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My taky adši jezdíme na klidnější místa. Nesnáším, když se na mě mačkají ostatní lidé a vytlačují mě z místa, které si chci déle prohlédnout. To jsem pak z výletu akorát otrávená. Nejlepší je to v lese, kde nikdo není :-D . Nebo chodit na výlety na jaře, když ještě většina lidí sedí doma. Máme nepromokavé bundy , takže nám nevadí ani přeháňky.

  • Pozor na upravené cyklostezky a turistické trasy v Litovelskem pomoraví.Pastí jsou neoznačené závory???!!!!!
  • Meli by se lip zvyditelnovat pamatky,krasne kouty v nasi zemi,aby lide byli vzdelanejsi a vedeli,jake kde jsou pamatky,unikaty prirody...Marne hledam v pocitaci v mensich mestech,galerii,je jen par obrazku a nic zda je tam divadlo,pamatky,obchody,koupani,jezero apod.,to uz se nedozvim..,jen tech par obrazku,nic se jineho nenajde..,aby clovek poznal,zda je tam moznost nakupu,ubytovani,koupani,i v mensich mestech...Jsou odlehla mesta,kde je nedostatek obchodu,nic,ale informovanost chybi,aby se clovek mohl orientovat,kam to jede a co ho asi ceka,nac se pripravit,podle podminek co v kterem,i mensim meste je...Chybi mi informovanost,tezke je se dopidit informaci a poznani mista..,
    • Douč se češtinu a pak se můžeš zvyditelnit
    • Jste se taky zvyditelnila milá Emo
  • divná reklama na památky co maji celkem slušnou návštěvnost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit